18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Essent 2019-07-28, 12:29 3
Hop ! Ryjem o asfalt, kurwa bęc
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-07-28, 12:41 5
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2019-07-28, 13:20 3
Zupełnie jak za gówniarza na pierwszym góralu.
Zgłoś
Avatar
Byku35 2019-07-28, 14:21
miałem identyczną sytuacje
jadę se skuterem centrum wachowa ja chcem sie włóczyć do ruchu na głównym skrzyżowaniu po mojej lewej jedzie skoda i mruga że skrenca w moją to mówię jadę a ona jeb prosto i wemnie
na szczęście wychamowałem i nic się nie stało
Zgłoś
Avatar
Wojtaswp11 2019-07-28, 15:00 15
Byku35 napisał/a:

miałem identyczną sytuacje
jadę se skuterem centrum wachowa ja chcem sie włóczyć do ruchu na głównym skrzyżowaniu po mojej lewej jedzie skoda i mruga że skrenca w moją to mówię jadę a ona jeb prosto i wemnie
na szczęście wychamowałem i nic się nie stało



A szkoda że nic Ci się nie stoło. Bo Twoja pisownia sprawia ból.
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2019-07-28, 15:23
Bardzo sprawne hamulce i refleks.
Gość uratował i motor i pewnie swoje zdrowie.
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2019-07-28, 15:30
Wojtaswp11 napisał/a:

A szkoda że nic Ci się nie stoło. Bo Twoja pisownia sprawia ból.



Jak skręca w lewo lub w prawo to "skrenca", jak skręca blanta to "skręca" A "wemnie" to być może jakiś neologizm LGBT
"Wychamował", czyli zajebał gościowi ze skrencajacej SKODY

Może na siłowni powinni mówić: "jeśli będziesz mówić chcem i tak kaleczyć nasz język, to ci nie urośnie... kurwaaaa (żeby zrozumiał)"
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2019-07-28, 15:38 1
Stojąc w korku słuchając muzyczki w klimatyzowanym pojeździe często podziwiam jak głęboko pozbawieni wyobraźni są niektórzy motocykliści. Sznur samochodów, co chwilę widać jak ktoś zmienia pas, ludzie się pchają a taki tępak na dwóch kółkach od niemca za 5 tys jedzie 40 km/h między samochodami. Zdaje sobie sprawę z tego, że to z pogardy dla tych w "puszkach", że muszą tkwić w korkach , ale żeby w tym tępackim umyśle nie zrodziło się pytanie: a co jak ktoś mi zajedzie drogę? A zdarza się również, że kulturalnie, w koreczku, stoi sobie facet, na motocyklu za kilkadziesiąt klocków , posuwając się w tempie korka. Klasa sama w sobie. miłego popołudnia.
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2019-07-28, 16:02 4
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

Stojąc w korku słuchając muzyczki w klimatyzowanym pojeździe często podziwiam jak głęboko pozbawieni wyobraźni są niektórzy motocykliści. Sznur samochodów, co chwilę widać jak ktoś zmienia pas, ludzie się pchają a taki tępak na dwóch kółkach od niemca za 5 tys jedzie 40 km/h między samochodami. Zdaje sobie sprawę z tego, że to z pogardy dla tych w "puszkach", że muszą tkwić w korkach , ale żeby w tym tępackim umyśle nie zrodziło się pytanie: a co jak ktoś mi zajedzie drogę? A zdarza się również, że kulturalnie, w koreczku, stoi sobie facet, na motocyklu za kilkadziesiąt klocków , posuwając się w tempie korka. Klasa sama w sobie. miłego popołudnia.



Widzisz, a w szwablandi jak byłem z dobre 3 lata zawsze auta zjeżdżają jak najbliżej siebie żeby motocykliści mogli przejechać, bo jak nie musi stać to po chuj? To samo dotyczy jeżdżenia na suwak, nie ma blokowania pasa tylko jedzie jeden z jednego pasa i za nim z drugiego. Ale do takich prostych rzeczy jeszcze nam sporo brakuje.
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2019-07-28, 16:45 3
Rannhide napisał/a:

Widzisz, a w szwablandi jak byłem z dobre 3 lata zawsze auta zjeżdżają jak najbliżej siebie żeby motocykliści mogli przejechać, bo jak nie musi stać to po ch*j? To samo dotyczy jeżdżenia na suwak, nie ma blokowania pasa tylko jedzie jeden z jednego pasa i za nim z drugiego. Ale do takich prostych rzeczy jeszcze nam sporo brakuje.



masz rację, ale nawet jeśli jest "duzo miejsca", to szybka jazda między samochodami zawsze jest skrajnie niebezpieczna i głupia
Zgłoś
Avatar
Wojtaswp11 2019-07-28, 20:03
pekka satan napisał/a:

Jak skręca w lewo lub w prawo to "skrenca", jak skręca blanta to "skręca" A "wemnie" to być może jakiś neologizm LGBT
"Wychamował", czyli zajebał gościowi ze skrencajacej SKODY
Może na siłowni powinni mówić: "jeśli będziesz mówić chcem i tak kaleczyć nasz język, to ci nie urośnie... kurwaaaa (żeby zrozumiał)"



chcem sie włóczyc do ruchu... Jak to wyjaśnisz?
Zgłoś
Avatar
loda_szmato 2019-07-28, 22:57
debil, debilowi, debilem.
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2019-07-29, 0:06
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

masz rację, ale nawet jeśli jest "duzo miejsca", to szybka jazda między samochodami zawsze jest skrajnie niebezpieczna i głupia



No ja nie mówię że tam ktokolwiek jechał szybciej niż 5-10 km/h. Po prostu pewne jest że w Polsce nawet jak by było miejsce żeby mógł sobie przejechać to jakiś baran drogę i tak zajedzie.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2019-07-29, 12:48
Motocykl można przepuścić. Gorzej, jak ktoś na kiblu próbuje wjechać przed, bo potem ze świateł wystartować nie można, bo rozpędza się to do 40km/h w 10 lat.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie