18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Dr0mg 2021-07-27, 1:54
z tego co widzę to tam są węże do palnika, acetylen o ile się nie mylę jest bezwonny a pewnie zawór się obluzował i fajka do nieszczęścia wystarczyła jest jakiś spec od 311?
Zgłoś
Avatar
stont 2021-07-27, 9:24 1
Dr0mg napisał/a:

z tego co widzę to tam są węże do palnika, acetylen o ile się nie mylę jest bezwonny a pewnie zawór się obluzował i fajka do nieszczęścia wystarczyła jest jakiś spec od 311?


Acetylen jebie,zaraz by poczuli,chyba że kabina była z grodzią i gaz nie dotarł do częsci pasażerskiej.
Zgłoś
Avatar
wini30 2021-07-27, 10:40
stont napisał/a:

Acetylen jebie,zaraz by poczuli,chyba że kabina była z grodzią i gaz nie dotarł do częsci pasażerskiej.



dokładnie, była szczelna i nic nie czuli, musieli włożyć na pakę nie zakręconą butle bo defacto wyjebało tylko to co się ulotniło, butle nie tknięte.
Zgłoś
Avatar
Schutsmann 2021-07-27, 10:56 13
Takie coś tylko mam...

Zgłoś
Avatar
chitlerowiec 2021-07-27, 11:08 5
Schutsmann napisał/a:

Takie coś tylko mam...



Czemu smarku podałeś że masz 30 lat? No chyba że mutacji głosu nie przeszedłeś.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2021-07-27, 13:06 2
chitlerowiec napisał/a:

Czemu smarku podałeś że masz 30 lat? No chyba że mutacji głosu nie przeszedłeś.



Nie zesraj się, swój chłop, będą z niego ludzie. Jak dla mnie, to on ma 30 lat tylko taki głos ma i tyle. Cichaj już Chitlerowiec.
Zgłoś
Avatar
Schutsmann 2021-07-27, 15:10
chitlerowiec napisał/a:

Czemu smarku podałeś że masz 30 lat? No chyba że mutacji głosu nie przeszedłeś.



Bo to nie ja nagrywałem ten filmik smarku. Chuj ci do tego ile mam lat? Szukaj sensacji gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
chitlerowiec 2021-07-27, 16:20
Schutsmann napisał/a:

Bo to nie ja nagrywałem ten filmik smarku. Chuj ci do tego ile mam lat? Szukaj sensacji gdzie indziej.



Charataj w gałe z innymi dziećmi, a nie na sadolu siedzisz.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2021-07-28, 12:30
Ludzie ma 30 lat czy nie ma mniejsza o to widzę tu sporo osób co może mają te 30-40 czy 50 nawet lat a są chyba cofnięci w rozwoju bo nie jeden 15 latek ma więcej oliwy w głowie a z drugiej strony jest masa nastolatków co wpisują że mają po 20+ lat a od razu po wypowiedziach widać że tyle nie mają albo tak samo są cofnięci w rozwoju cóż magia Internetów zawsze tak było i będzie....

Kwestią jest tego co się piszę....
Zgłoś