18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
b................� 2012-10-17, 18:21 31
Zgłoś
Avatar
Vasqezzzz 2012-10-18, 19:13 8
pizza z 3 dniowym opóźnieniem?
Zgłoś
Avatar
prywaciarz 2012-10-18, 19:30
brawo, chcialo Ci sie przejrzec 13 stron
Zgłoś
Avatar
konrad3108 2012-10-18, 19:34 19
średnia hawajska? kojarzy mi się tylko z jednym...

Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-10-18, 19:39
pies_na_baby93 napisał/a:

średnia hawajska? kojarzy mi się tylko z jednym...



Celny strzał milordzie
Zgłoś
Avatar
kajtol 2012-10-18, 19:39 1
fryca88 napisał/a:

*sprawdziłem wszystkie 13 stron z tagiem Jezus-nie było



chujowe na tyle, że nie wiem po co tyle szukałeś...
Zgłoś
Avatar
WaginoBranie 2012-10-18, 20:33 1
Admirał Jachaś napewno maczał w tym palce.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-18, 20:59 1
Ale powinieneś zatytułować nie "Pizza przyszła", tylko "Dobra Nowina"...
Zgłoś
Avatar
Sapthor 2012-10-18, 21:06
Powinieneś dostać order małego sadola za to wnikliwe szukanie:)
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-10-18, 21:08
kajtol napisał/a:



chujowe na tyle, że nie wiem po co tyle szukałeś...



Specjalnie dla Ciebie żebyś mógł się wykazać tym wspaniałym wpisem
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2012-10-18, 23:14 2
Tak à propos fotek od fryca88 i bubr32, filmiku pies_na_baby93 to nawet nie włączam bo jak widzę tego typu kreskówki to mi się mózg lasuje (swoją drogą zastanawiam się jak bardzo mózg zlasowany mają Ci którzy oglądają takie gówna na co dzień), zastanawiam się czy jak ktoś zamieszcza takie zdjęcia na necie i jak ktoś się z takiego czegoś śmieje ("haha, jezus w TV z kaskiem, haha ha"), to czy zastanawia się jakie jest źródło takiego zdjęcia, kto zrobił taki kolażyk, fotomontaż itp.-może Żydzi, może jakiś muslim? Ja się raczej nie uważam za gorliwego katolika, ale się kurwa z tym nie obnoszę. Takie wam się to śmieszne wydaje że Dżizas pizze przyniósł, haha ale śmieszne, ktoś w paincie wkleił kartonik do ikonki, no pękam. Jak już się tak wyrzekacie tej wary to czy zastanawiacie się kto sieje całą tą propagandę nienawiści do chrześcijan?
Przecież jak tu nie będzie katolików to myślicie, że kto tu zaraz przyjdzie? Ateiści z USA? Kurwa, wake up! W najlepszym razie żydzi. Spróbujcie się ponabijać lepiej z muslimów, ja się chętnie tak zrobię jak któryś z was zrobi takie zdjęcie jak mahomet ajatolah czy chuj wie jak on tam ma puka do obory i mówi "-Owieczki szykować picze". Tacy jesteście cwani a ciekawe jak wam będzie się stało w kolejce za 10 babami w turbanie, do kasy obsługiwanej przez pejsatego jegomościa tak jak tu w NL.
Myślcie kurwa trochę globalnie, przewidujcie trochę, bo wam te 5 minutowe kurwa tfu kreskówki z mózgów kaszę robią.
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-10-19, 1:39 2
@makarybenc



No to się teraz śmiej,Ajatollah Chomeini jak malowany.Jak będę miał chęć nasram wirtualnie na jakiegoś rabina,spasionego księdza pedofila,czy innego pokurwieńca,w turbanie,jarmułce,czy piusce.Nie sraj ogniem,dla mnie nie ma wyjątków,kiedy mnie coś śmieszy.Mówisz,że mam zblazowane poczucie humoru,może,nie przeczę.Jeden tu się śmieje z zarzyganego menela,inny z rozprutej baby z flakami na wierzchu,jeszcze innego śmieszy Jezus co to pizze niesie.Nikt tu nie trafił z kółka różańcowego,każdy ma swój freak,zatem nie rób mi wykładów jak katechetka,bo to nie moralizatorskie forum dla członków grupy oazowej.Po prostu nie oglądaj i nie komentuj.Zanieś posty z tego forum do analizy jakiemuś profesorowi z dyplomem socjologa,albo psychologa,stwierdzi,kolokwialnie mówiąc,że wszyscy są tutaj pierdolnięci,ale o to chodzi,to sposób na radzenie sobie z gównem,które nas otacza,nasz wybór.
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-10-19, 2:23
ta dokładnie, nie chcesz, nie oglądasz proste. makarybenc juz widze jak to globalnie myslisz i przewidujesz co bedzie za 20 lat z powodu polewania sie z jezusa dostarczao średnią hawajska
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2012-10-20, 2:44
fryca88, nie mówię że masz zblazowane poczucie humoru, ale z tymi kozami od razu lepiej. ale piwa nie ma i chuj :]
Zgłoś