18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Avatar
dżonyłojlker 2023-11-05, 10:47
dancio1978 napisał/a:

To się wiecej nie odzywaj. Fajnie że masz taką świadomość.



To spójrz jeszcze raz, bo coś ci się pokręciło.
Zgłoś
Avatar
u571 2023-11-05, 11:44 2
No myślę, że w przypadku w/w filmiku nie ma co dyskutować. Na podstawie tego fragmentu filmu tylko i wyłącznie po stronie kierowcy autobusu. 15 pnkt karnych i 2500 zł mandatu minimum, jak się pultał albo recydywa to więcej.

Nie znamy kontekstu wcześniejszego - może rowerzysta zachował się jak pedalarz, uniemożliwiał manewr wyprzedzanie etc. Takie pały też się trafiają na drodze czasami. Po złości utrudnią życie innym bo mogą i mają do tego prawo. Ale nawet jeżeli to zrobił, to potrącenie było z winy autobusiarza.
Zgłoś
Avatar
esa 2023-11-05, 12:28 1
dirty_pig napisał/a:

wy jestescie niedojebani? droga rozjebana z prawej ze sie nie da jechac, rowerzysta jedzie po swoim pasie a ten debil zamiast go wyprzedzic jak czlowiek to go potracil. specjalnie, kierowca autobusu do odstrzalu i to na miejscu.



ale jego kolega potrafi jechać bliżej krawędzi? obaj siebie warci. Aby doszło do wypadku musi się spotkać dwóch takich samych.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2023-11-05, 15:46
Jak? Powiedzcie mi w jaki sposób można spudłować z takiej odległości?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-11-05, 15:55 2
Gdyby ten pajac na rowerku trzymał się prawej strony drogi (miał jeszcze kilkadziesiąt cm dobrego równego asfaltu, dziury zaczynają się na poboczu) to nic by się nie stało. Teraz mam nadzieję, że rowerek sprzeda na złom i będzie jeździł jak normalny człowiek komunikacją zbiorową, albo zapierdalał pieszo, czego mu życzę.

bobofrutek napisał/a:

Niech się najpierw wszyscy rowerzyści stosują do przepisów ruchu drogowego to wtedy będzie można ich nazwać uczestnikami ruchu, bo teraz połowa jeździ chodnikiem, kolejna połowa jeździ po przejściach dla pieszych, 90% nie wystawia ręki do skrętu, 75% sobie wjeżdża i wyjeżdża z drogi na chodnik i odwrotnie mając w piździe wszystkich.



Przecież oni nie znają przepisów PORD, bo nikt od nich nie wymaga znajomości przepisów i nie muszą mieć ŻADNYCH uprawnień, ani ubezpieczenia.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-05, 19:55 2
Na ogół im więcej lajkry i gadżetów tym mniej mózgu
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2023-11-05, 22:14
Lam3rZ napisał/a:

fakt prawa strona jezdni jest chujowej jakosci, ale to nie oznacza by jechac metr od jej krawedzi... pedalarz za bardzo wzial do siebie prawo i jechal przy lewej krawedzi jezdni co jest niedopuszczalne, tym bardziej , ze jezeli chcesz wyprzedzic rowerzyste musisz zachowac metr odstepu od niego, a jak on jedzie prawie przy srodkowej linni, jest to niewykonalne. wg mnie jest to celowe dzialanie by uprzykrzyc zycie innym, mandat dla pedalarza jak najbardziej by sie nalezal.



co to za jebany termin prawniczy "za bardzo wzial do siebie prawo" normalnie Clifford Chance jprd

kierownik autobusu dostanie w najlepszym wypadku zawiasy i straci pracę, w najgorszym pójdzie siedzieć za prowadzenie autobusu zagłady
Zgłoś
Avatar
Blainttiger 2023-11-06, 3:48 1
Mógł jechac bardziej po prawo
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2023-11-06, 6:23
Niby fajnie, ale pozostaje niedosyt.
Zgłoś
Avatar
Flip67 2023-11-06, 14:00 1
Dlatego gardzę rowerzystami. Jebać te kurwy
Zgłoś
Avatar
arturek_w 2023-11-07, 13:25
dirty_pig napisał/a:

wy jestescie niedojebani? droga rozjebana z prawej ze sie nie da jechac, rowerzysta jedzie po swoim pasie a ten debil zamiast go wyprzedzic jak czlowiek to go potracil. specjalnie, kierowca autobusu do odstrzalu i to na miejscu.



Twój stary był do odstrzału zanim cie zrobił
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2023-11-07, 18:17 1
Flip67 napisał/a:

Dlatego gardzę rowerzystami. Jebać te kurwy



Pojebany to ty jesteś i tobie podobni.
Zgłoś
Avatar
pusiapodusia 2023-11-08, 4:13
nerok napisał/a:

"Możliwie blisko prawej krawedzi" Jak dla mnie jechał możliwie blisko.
Dopóki kierowcy 4 kółek nie zrozumieją że pedalarz = uczestnik ruchu drogowego to takie filmiki będą częściej



Niech pedalarze zaczną przestrzegać przepisów ruchu drogowego, które też ich obowiązują.
Zgłoś
Avatar
J................t 2023-11-19, 13:09
tyle było pięknych chwil do utraty tchu
Zgłoś