18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
S................n 2013-08-05, 16:08
b00mba napisał/a:

@Toki

"To że jakieś zwierzęta znęcają się nad innym gatunkiem nie oznacza, że tak myśląca istota jak człowiek
też powinna to robić i brać przykład z poprzednich przejawów ewolucji życia. "
Dedukcja i wyciąganie wniosków. Tępaczku

Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-05, 16:27 1
Cytat:

Co sobie pomyślą przyszłe pokolenia jak zobaczą w jakim zniszczonym świecie się urodzą.

Przeczytaj prosze jeszcze raz co napisali sadole wyzej, i zastanow sie nad tym co powiedziales.
b00mba - zgadzam sie z wiekszoscia tego co napisales, ale co do przegonienia europejskich kapitalistow przez chinskich to sie pomyliles - w europie nie ma juz kapitalistow, sa spolki i sztucznie utrzymywane z podatkow panstwowki o dochodzie tak ujemnym, ze zer nie dasz rady policzyc. Chiny juz dawno nas przegonily, teraz musza tylko kilka lat poczekac, az oprocz podstawowych towarow, przemysl zacznie luksusowe produkowac i przestana sie ludzie smiac, ze niby za miske ryzu pracuja(ktory to mit, ma juz z 50lat i jest kompletnie nieaktualny)
I pamietajcie, ze czlowiek to tylko jeden z gatunkow, nie jestesmy niczym specjalnym, kieruja nami te same instynkty co zwierzetami i te same potrzeby, jedyna roznica jest taka, ze mamy kciuki, i potrafimy mowic, no i jestesmy inteligentniejsi od wiekszosci innych gatunkow, ale czlowiek to tylko zwierze, i wiekszosc tez jest nie bardziej inteligentna od zwierzat, a dazenie do zapewniena dobrobytu innym gatunkom jest nienaturalne, trzeba tylko uwazac, zeby wiecej swin sie rodzilo niz umieral, bo nam jedzenia zabraknie i na tym sie konczy nasz obowiazek troszczenia sie o zwierzeta(Z logicznego punktu widzenia, bo ja osobiscie lubie niektore zwierzeta, ale to nie moze miec wplywu na przetrwanie naszego wlasnego gatunku).
Zgłoś
Avatar
K................s 2013-08-05, 16:34
Zgłoś
Avatar
b00mba 2013-08-05, 16:40
@Szron

Twój post jest debilny. Cytat i twój podpis nie pasują do siebie. Zapomniałeś napisać kontekstu ?
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-08-05, 17:03 1
A 0:40 czy tylko mnie się wydaje, że ta para jest tuż po bzykanku? Nie palą tylko papierosów.
Zgłoś
Avatar
Misia94 2013-08-05, 17:03 2
płakałam przez cały film od zobaczenia pierwszej sceny, aż jeść mi się odechciało. Ludzie są chujami.
Zgłoś
Avatar
niwet 2013-08-05, 17:33
"Szukają Perpetum Mobile, stoją na niej"

"Segregowanie śmieci nie boli pałeczki koli koncern odrzuć
Skoncentrowany jak obóz więzi naszych ludzi w środku
Tacy próżni jak mi bóg miły umiesz szyby nocne
Niebo daje więcej światła niż te styki
Osraj żarówki nie daj się im wysysać wysycha nasza matka
O pomoc blaga tsunami trzęsieniami usłysz tornada rzuca się jak pies z pchłami
Czy trzeba ją zalać woda by gryźć przestały

Zamawiam kometę nowa planetę zamawiam konkretnie pierdolnie
Chociaż już chodzisz po nastawionej bombie"
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-05, 18:02
niwet - Zapodaj prosze wiecej farmazonow, bez danych ani argumentow, to odmieni nasze spojrzenie na swiat.
Zgłoś
Avatar
hajsiwo 2013-08-05, 23:32 1
Zgłoś