18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
pakicito 2013-08-04, 21:26 27
człowiek dąży do zdobycia pięniędzy a cygan dąży do kradzierzy
Zgłoś
Avatar
hujos 2013-08-04, 21:29
komentarz powyżej mnie zniszczył :O
Zgłoś
Avatar
CarlCrack 2013-08-04, 21:49 17
No tak... Gdyby tak przesłanie mogło dotrzeć do wszystkich małych móżdżków, i nie mówię tutaj o całym tym zielonym pierdoleniu, chociaż faktem jest że nasza planeta cierpi z powodu działalności człowieka, a o braku człowieczeństwa w ludziach, braku poszanowania dla innego człowieka czy też stworzenia itp itd. Całe te polityczne racje i jebanie powinni sobie wsadzić w dupę, zajmujemy się problemami "trzeciego świata" podczas gdy gdzieś tam ludzie giną z głodu czy też w wojnach, czy ze swojego wyboru ? Nie sądzę, zwykli szarzy obywatele jak każdy tu z nas, za których ktoś podjął złe decyzje, po czym wtargnął do ich domów w brudnych buciorach i zakłócił "spokój rodzinnego ogniska", ten gatunek dąży do autodestrukcji, to tylko kwestia czasu, i mam nadzieję że doczekam tych czasów kiedy wszystko wyjebie w powietrze i zdążę złożyć wizytę paru głowom które są odpowiedzialne za cały ten burdel (przynajmniej w naszym państwie). PS. Za poruszające filmiki z jeszcze bardziej poruszającymi motywami muzycznymi w tle zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
Adulka 2013-08-04, 21:51 4
tylko 1 rzecz może nas ocalić: niskie podatki, rozkwit prawdziwego kapitalizmu i kreatywności (jak w HongKongu).
A puki co, nie zawaham się ubić nawet tego białego, puchatego misia jeżeli moja rodzina będzie głodna...
Zgłoś
Avatar
silence333 2013-08-04, 22:49 4
Kod:
http://www.sadistic.pl/mistrz-mowi-o-ratowaniu-planety-vt33303.htm


W skrócie dla nieoglądających:
Tyle w temacie. Planeta Ziemia przez 4.5 miliarda lat radziła sobie sama, większość gatunków które giną - ginie bez wpływu człowieka, człowiek też wyginie. Jesteśmy na ziemi 7 milionów lat i pewnie drugiego tyle nie dotrwamy. W ciągu całego żywota ziemia miała o wiele większe problemy niż zagrożenia z naszej strony, burze słoneczne, promieniowanie kosmiczne, wielokrotne przebiegunowania, Występujące Cyklami, powtarzające się Epoki lodowcowe - na które Nie mamy wpływu, wbrew temu co nam wmawiają. Chcecie bronić ginace gatunki? jakieś rośliny? Ludzie nawet o siebie nie potrafią zadbać.
I dobra puenta na temat plastiku, już w filmie
Zgłoś
Avatar
ZmianaNicka 2013-08-04, 23:52 1
gówno prawda, ewolucja bez powodu nie dała nam takiego mózgu, dostaliśmy go po to, żeby robić co nam się podoba, a płakać nie będę z tego powodu, cokolwiek się stanie nie będzie mnie to dotyczyć bo raczej nie jesteśmy w stanie zniszczyć Ziemi, możemy co najwyżej jej trochę zaszkodzić
a zagrozić mogą tylko asteroidy, czy też komety, czyli duże szybkie obiekty, ew. inne cywilizacje, bo przy tej ilości gwiazd, galaktyk i gromad galaktyk i 15mld lat od których istnieje wszechświat, to jest więcej niż pewne, że gdzieś tam nas obserwują, nasz gatunek istnieje od niedawna, że już nie wspomnę o cywilizacji, co jest pewnie 1000 razy mniejszą liczbą
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-08-05, 10:41
Oho, propaganda ekoterrorystów!
Zgłoś
Avatar
b00mba 2013-08-05, 11:38 3
Czy jest jakikolwiek logiczny powód(tzn. zysk jak odniosę ) z tego powodu, że zrezygnuje ze swojej wygody po to by jakas inna istota mogła żyć lepiej albo po prostu żyć ? Ciekawe, że zwierzęta nie mają jakiegoś dylematu z wykorzystywaniem innych. Można powiedzieć, b00mba jestes debilem- one robią to bo muszą jakoś żyć(jedzą). No dobra, ale one mają tylko takie potrzeby ze względu na swój intelekt. Chociaż jakby nie było orki i delfiny są inteligentne a znęcają się nad swoimi ofiarami(fokami) dla zabawy. W stadach zwierząt panuje hierarchia i zwierzęta wyżej znęcają się nad tymi niżej. Przykładów można wymieniać jeszcze długo. Tak się zastanawiam skąd bierze się takie "współczujące innym pierdolenie". Mam dwie hipotezy. Pierwsza, takie coś bierze się podświadomie ze strachu. Człowiek myśli, że jak on będzie dobry to karma się wróci i dla niego będą dobrzy(gówno prawda- pierdoły wykreowane na filmach w których główny zły ginie w męczarniach zabity przez istoty nad którym się znęcał- dorośnijmy kurwa) Druga hipoteza jest taka, że nasze pokolenie jest pozbawione jakiś ważniejszych wydarzeń dla świata, a młodzież musi przejść strefę buntu- co za tym idzie znajduje sobie jakiegoś przeciwnika do walki(kiedyś byli hipisi do walki z kulturą, teraz ekoterroryści do walki z kapitalizmem czy czymś tam - nie wiem.) Ekoteroryści chciałbym wam coś powiedzieć. Uwaga: wasze pomysły nie są waszą ideą. Macie się za inteligentnych na zasadzie - "mniej jest inteligentnych niż idiotów" - uważacie że jesteście wyjątkowi, nie zdajecie sobie sprawy z tego że ekoterroryzm promują,(UWAGA) media! Teraz nie byłoby nawet 75%ekoterrorystów gdyby nie one. A tam wogóle to jaki jest związek inteligencji do głoszonych postulatów albo do trybu życia. "Jesteśmy najinteligentniejszą rasą, jednakże najokrutniejszą"(czy coś takiego tam było nie chce mi się sprawdzać) - kurwa mać. Hilter miał iq 140, więc nie mówcie mi że głoszone postulaty są jej dobrym przekrojem(pewnie jest tyle samo inteligentnych lewaków, co prawicowców)

Na zakończenie chcialbym powiedzieć, że nic mnie nie obchodzi jak będzie wyglądała planeta za 5mln lat, bo ja nie będe żył za lat 40/50/60 może mniej(może jutro przejedzie mnie samochód). A człowiek tez jest częśćią świata, więc rozdzielanie istot na człowieka i innych jest raczej niestosowne. Może nie niszczymy(w sensie nie odchodzimy od normy) ekosystemu tylko robimy go takim jakim ma być gdyż, jesteśmy jednym z gatunków ? A i tak człowiek ma mało do powiedzenia w "degeneracji przyrody"
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-08-05, 13:27 3
Czy wiecie, że podczas jednej erupcji wulkanu do atmosfery wyzwala się tyle szkodliwych spalin ile wszystkie samochody jakie są obecnie na Ziemi musiałyby wytwarzać przez tysiące lat? Więc nie wierzcie w te zielone pierdolenie, jedyne co mogłoby zaszkodzić planecie z naszej strony tak żeby nie była już zdatna do życia to wojna atomowa, nie samochody, szpraje itp.
Zgłoś
Avatar
nevon 2013-08-05, 13:27 7
Filmik pachnie lewactwem także:

Zgłoś
Avatar
M................s 2013-08-05, 13:31 2
Głos tego gościa skojarzył mi się z Adamem Jensen'em (Elias Toufexis) z Deus Ex HR. Zresztą, film także posiada drobne podobieństwa do zakończenia Deus Ex HR

Zgłoś
Avatar
p................a 2013-08-05, 13:33 1
Propaganda ekoterrorystów. Jeszcze numeru konta brakuje. Wszyscy są źli i tylko oni dobrzy. Padajmy na kolana przed wybranymi. A dziwnym trafem to jakoś nie oni obalali nieobalalne zło. Tysiącletnia Rzesza padła w kilka lat, wieczny komunizm trzyma się tylko w zapóźnionych enklawach itp. Pieprzenie o zagrożonej przyrodzie nie zbawi świata. I huj mnie obchodzi co będzie za 50 lat. Ja żyję teraz, żył będę tylko raz i nie będę sobie uprzykrzał tego życia bo jakiś zielony lewapojeb każe.
Zgłoś
Avatar
Toki 2013-08-05, 13:55 3
@up pietras_ja
A kto ci każe uprzykrzać sobie życie?

Pierwszy raz słyszę o "propagandzie ekoterrorystów",
ale patrząc z punktu widzenia człowieka marzącego o lepszej i wygodniejszej przyszłości
widzę w tym filmiku bardziej uświadamianie człowiekowi do czego jego postępowanie dąży.
Rozumiem zabijanie zwierząt dla pożywienia, ale cały ten system konsumencki posuwa się zbyt gwałtownie
i mało rozsądnie co zwiastuje tylko pogorszeniem dobra jakim jest natura.
To, że niektórzy mają wyjebane na to co będzie za ileś lat jest czystym egoizmem. (YOLO)
Co sobie pomyślą przyszłe pokolenia jak zobaczą w jakim zniszczonym świecie się urodzą.
To że jakieś zwierzęta znęcają się nad innym gatunkiem nie oznacza, że tak myśląca istota jak człowiek
też powinna to robić i brać przykład z poprzednich przejawów ewolucji życia.
Wybór stoi tuż przed nami, żyć i patrzeć jak się robi coraz gorzej lub zacząć działać i naprawiać to co zostało
zepsute wcześniej.
Zgłoś
Avatar
b00mba 2013-08-05, 14:44 1
@Toki

"To że jakieś zwierzęta znęcają się nad innym gatunkiem nie oznacza, że tak myśląca istota jak człowiek
też powinna to robić i brać przykład z poprzednich przejawów ewolucji życia. "

kurwa no wierze... co to za demagogia... udowodnij mi że myśląca istota = troszcząca się o innych istota, i jaki wpływ ma na to ewolucja?

"To, że niektórzy mają wyjebane na to co będzie za ileś lat jest czystym egoizmem. (YOLO)" Tak jestem egoistą, a ty co Matka Teresa z Kalkuty ?Egoizm jest jedynym czynnikiem rozwoju. A tak w ogóle to ciekawe ile istnień musiało cierpieć abyś ty miał tańsze ubrania, czy inne przedmioty użytku domowego? Róbmy megahumaniterne rzeźnie !...aby mięso kosztowało 80% wypłąty...ale czekaj kurwa.... czy wtedy powiększy się margines ludzi których nie będzie stać na posiłek ,... i wtedy zaczną cierpieć ludzie? Zmniejszmy przemysł ! Załóżmy eko-elektrownie! .... niech biedni ludzie żyją na świeczkach, bo oczywiście koszty energii się zwiększą. Dzięki temu"złemu przemysłowi" jeździsz teraz samochodem i nie pijesz brudnej wody z rzeki.

Taki jest świat- brutalny, nikt nie mówił że nie jest. Musisz zrozumieć, że jeżeli ktoś ma się lepiej to zazwyczaj kosztem innych-dla równowagi. Poza tym niby masz 28 lat a gadasz jak 13 letnia dziewczynka....

A jak chcesz mówić o zatruciu środowiska to sprawdź sobie ile szkodliwych gazów wydają naturalne źródła, a ile przemysł.

I inna najważniejsza sprawa... jak wprowadzisz jakies ustawy ograniczające kapitalistów w eurpie Chiny i usa będą miały te ograniczenie w dupie i przegonią nasz ograniczony przemysł tak bardzo, że dla nich mybędziemy poprzednim stenem ewolucji i ciekawe co oni wtedy zaczną robić z nami.

kurwa ide bo zaraz ktoś oskarży człowieka o zamordowanie dinozaurów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie