18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Płaszcz ss
Ivo • 2013-12-12, 15:04
Przegladając allegro natknąłem się na - allegro.pl/plaszcz-skora-ofic-ss-gestapo-niesamowity-unikat-i3772889026.html. Płaszcz SS z oryg. pieczeciami z kl mauthausen, kl auschwitz i kl dachau a takze z wszyta wizytówka j.mengele.
Pejsy z allegro, oczywiście nic nie robią w kierunku usunięcia takich aukcji, lub oddaniu sprawy.

Ludzka głupota nigdy nie przestanie zadziwiać. Wrzucam zdjęcia na wypadek usunięcia aukcji.




więcej w komciach

Cena płaszczu : 2025zł
Ktoś dorzuci się na opał do kominka ?
Zgłoś
Avatar
MiśUszatek 2013-12-12, 20:32
Opis nie daje do myślenia? Śmierdzi fałszywką na kilometr, nie twierdzę, że jest nią na sto procent, ale nie takie wałki szły. Jeśli ludzie są w stanie specjalnie bić monet, tworzyć hybrydy odznaczeń robić inne machloje, to wielce wątpliwe jest, żeby taki rarytas sprzedawany był w taki sposób.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-12-12, 20:35
Raczej podróba. Oryginał można by było puścić za 50k euro od ręki
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-12-12, 20:37 2
Jest podobny bez naszywek itp. za 400zł czyli rekonstrukcja ale dobre buty i spodnie i na spacer po Auschwitz idealny
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-12-12, 20:40
zielak300 napisał/a:

Raczej podróba. Oryginał można by było puścić za 50k euro od ręki


Na pewno podróba. Prosto z Chin. W lumpeksie pewnie nawet więcej wołają za skórzany płaszcz.
Zgłoś
Avatar
BlackDawn 2013-12-12, 20:44 1
Nie, kurwa, nie! Płaszczyk jak płaszczyk. Czepiasz się czego? Dlaczego sprzedający jest idiotą?
Nie lubisz (tak zakładam, bo masz tu profil) pedałów i ciapaków i to jest git, a jednak nie podoba Ci się,
że 70 lat temu jakiś Hans nie lubił tych czy tamtych. Miał powiedzieć Hitlerowi "pierdol się"? Robił swoje.
Jakie czasy, taka ideologia.
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2013-12-12, 20:45 12
Pewnie zaraz mnie wszyscy obsypią komentarzami, jakim chujem jestem, ale według mnie naziści mieli zajebiste umundurowanie. Nie chodzi mi o to co np oznaczały te odznaczenia. Chodzi mi o wygląd, krój itp.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-12-12, 20:53 4
Płaszcz jest szyty z ekologicznej skóry żywcem ściągniętej z żyda
Zgłoś
Avatar
Shigella 2013-12-12, 21:02
Ten płaszcz nie widział nigdy nawet pół niemiaszka, to 100% fake...
Zgłoś
Avatar
teken 2013-12-12, 21:12 3
Ludzka głupota ...
Sam jesteś głupi i masz ból dupska.
Taki płaszczyk to rarytas.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-12, 21:13
ten płaszczyk to lipa i tyle, a sprzedający hiena i menda nie moralna
Zgłoś
Avatar
Everizon 2013-12-12, 21:14 12
Ivo napisał/a:

(...)
Pejsy z allegro, oczywiście nic nie robią w kierunku usunięcia takich aukcji, lub oddaniu sprawy.

Ludzka głupota nigdy nie przestanie zadziwiać. Wrzucam zdjęcia na wypadek usunięcia aukcji.

Cena płaszczu : 2025zł
Ktoś dorzuci się na opał do kominka ?



Pojebało cię ? Twoja nienawiść do czegoś czego nawet nie przeżyłeś jest tak wielka że odjęła ci mózg ??
Ten płaszcz zabijał ? Płaszcz palił czy truł ludzi ?? A może to ssmani byli źli bo nosili te płaszcze które ich zmianiały w nieczułe bestie ?
Kurwa, debil !
Sam bym kupił ale mi kasy szkoda i jeszcze istnieje ryzyko podróby. A nie znam się na zabytkach ani huhu.
Ale gdyby to zakonserwował bym i pozostawił synowi. Jak będzie dorosły to opchnie 20 razy drożej.
Zgłoś
Avatar
Ifaper 2013-12-12, 21:15 7
Aż się musiałem zalogować żeby na ten post odpowiedzieć. Autor tego posta jest skończonym idiotą jeżeli chce taki płaszcz wjeb*ć to ognia. Takie rzeczy kupuje się w celu zabytkowym a nie żeby go nosić. Gdybym miał hajs z chęcią kupiłbym go i oddał do muzeum
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2013-12-12, 21:21 4
Kurwa piękny płaszczyk. Szpanowałbym w takim!
PS Jestes Zydkiem?
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-12, 21:24
Ifaper napisał/a:

Aż się musiałem zalogować żeby na ten post odpowiedzieć. Autor tego posta jest skończonym idiotą jeżeli chce taki płaszcz wjeb*ć to ognia. Takie rzeczy kupuje się w celu zabytkowym a nie żeby go nosić. Gdybym miał hajs z chęcią kupiłbym go i oddał do muzeum


buhaha facet ten płaszczyk to lipa, dla debili co by się podniecali....i tyle a że ktoś wyjebał 2 kaflę to inna sprawa
Zgłoś
Avatar
Vadim 2013-12-12, 21:26
Coś pięknego. Szczerze żałuje, że pozbyłem się całej kolekcji niemczyzny, a wszystko zainwestowałem w antyki. Płaszcz śliczny, na moje oko 100% oryginał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie