18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
M................h 2012-06-20, 21:57 22
Genialnie, że to trafiło na sadola: zatem proponuję ubrać się pokrzywdzonym studentom z racji zbytniej ingerencji w ich jakże świętą prywatność na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną zapewne (czego życzę wielu) do dużej korporacji w Kuboty, szorty z gołym nieopalonym torsem, ręce od przedramion opalone a w dłoni puszka z tanim browarem. Niewiastom zarazem proponuję ubiór "na dziwkę" - oczywiście wspieram Was i życzę sukcesów w nowej pracy bo zapewne ją dostaniecie, gdyż Wasze umiejętności i wiedza porażą zapewne rekruterów oraz szefa
Zgłoś
Avatar
ODkarzacz 2012-06-20, 22:01 53
up kolega ma racje Są okazje kiedy trzeba być poważniejszym. Z resztą garnitury są zajebiste I czy jest coś lepszego od kształtnej dupeczki w czarnej spódniczce ? Dlatego nie rozumiem tych co to napisali
Zgłoś
Avatar
Cogito 2012-06-20, 22:07 1
Tak to sobie można przychodzić na uczelnie prywatne a na poważne to Cię w takim stroju nie wpuszczą na egzamin czy nawet ćwiczenia.
Zgłoś
Avatar
krzyhhh 2012-06-20, 22:10
@up up
a to tego jeśli osoba sprawdzająca egzamin będzie obecna podczas jego trwania, to pojawienie się w niestosownym stroju tylko ją wk*rwi więc niema co się nastawiać na miłosierdzie przy ocenie pracy.

a tak poza tym, to już widzę jak osoby przypinające tę kartkę wybierają się na egzamin ustny. stawiam rękę że jeśli myślą o jego zaliczeniu stawią się na nim na galowo.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-06-20, 23:20 2
Jak ktoś studiuje na państwowej uczelni to ma to poczucie że jednak wypada ubrać się na galowo na egzaminy. Autorzy tej karteczki najwyżej nie dorośli do studiowania.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-06-21, 5:07 1
Bardzo ładnie niewiasta pisze, takie równe i proste pismo, od razu widać że inteligencja jeszcze z tych przedwojennych rodzin które do Katynia nie pojechały
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-06-21, 5:16 4
to ściema jakaś i pewnie chuj a nie uczelnia, zapewne jakieś stosunki międzynarodowe albo inne dziennikarstwo dla zaocznych tumanów bez elementarnej wiedzy matematycznej.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-21, 7:29
Sprawa jest prosta:
Albo uczelnia reguluje takie sprawy i studenci nie mają nic do gadania albo są na łasce egzaminatora który może dokładnie sprawdzać pracę tych którzy się nie stosują do jego zaleceń.
Zgłoś
Avatar
o................k 2012-06-21, 10:42 1
Chyba jednak powinna się ubrać tak jak profesorek napisał. Nie jestem żadnym ekspertem ale tam powinno być "liczą" a nie "liczy" : P
Zgłoś
Avatar
r................o 2012-06-21, 10:44
Jak w komisji będzie Graża Żarko to ten pióropusz wsadzi ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
takija 2012-06-21, 11:00
Uwielbiam garnitury:) Ale jak na dworze jest 25*C to wybieram krótkie spodenki i polówkę
Zgłoś
Avatar
o................k 2012-06-21, 11:02
@up
super :]
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2012-06-21, 11:13 1
Na UW jakoś na egzamie liczy się wiedza
A chociażby u mnie na wydziale
Zgłoś
Avatar
takija 2012-06-21, 11:30
orok, i jeszcze mi sie nie zdarzyło żeby mi wykładowca na egzaminie zwrócił o to uwagę. Nie chodzę na uczelnię prywatną tylko państwową.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie