18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
boob47 2012-06-13, 0:46
łoo ja piełdole, co za wioska, połska połska wygła mecz!
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-13, 1:50 1
Zaraz większość nasiądzie na mnie żę o pisowiec , gdzie w dupie mam pisowców po palikotów i innych obecnie siedzących tam złodziei .
Cała ta akcja widoczna w filmiku kręcona pod publikę , bo przecież za człowiekiem który kibicował Polakom ludzie staną .
Pięknie ustawiona kamera wszystko przygotowane jak w filmie .
Bardziej bym w to uwierzył jakby było jakimś telefonem z boku kręcone
Zgłoś
Avatar
bossik21 2012-06-13, 2:12
Jakie to kurwa było niezaplanowane....Niespodzianie wszyscy z chujów wyciagneli szaliki i "kibicowac" zaczęli, widziałem to chujostwo dzisiaj na TVN-ie 3 razy w ciagu 40-50 minut, strasznie się im to kurewstwo spodobało....aż się rzygać chce...
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-06-13, 2:18 2
@Qboos, na pewno Tusk przeczyta Twoje wypociny na sadolu.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-13, 3:00 2
Mężczyzna napisał/a:

Tak bardzo niektórych boli, że Tusk ma zainteresowania i poparcie normalnych ludzi kiedy wasz smutny, samotny wielbiciel kotów, którego nikt nie lubi interesuje się tylko spiskami i swoim martwym bratem.



Oj widać , że dużo rzeczy jeszcze musisz zrozumieć .
Tu nie chodzi czy to byłby Tasak czy Kaczor , chodzi o to że było to sztuczne , kręcone , wszystko idealne jak w filmie .
A później w TVN czyli stacji fundowanej przez rząd pokazywane było to parokrotnie .
To chyba łatwo dość do tego że jest to sztuczne szukanie poparcia
Zgłoś
Avatar
Duath 2012-06-13, 4:13 46
Zgłoś
Avatar
u................x 2012-06-13, 5:36 1
...powiedzial szwab
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-13, 7:01 2
Qboos napisał/a:

Dlaczego wraz z informatyzacją urzędów, liczba urzędników wzrasta?


Resztę pominę to bo bół socjalistycznej polityki rządu(Tak... PO to socjaliści nie liberałowie. Deal with it...), ale sprawa urzędników jest prosta. Im więcej któraś partia z bandy czworga+palikmiot narobi sobie zbędnych urzędasów tym więcej podczas wyborów dostaną głosów od wdzięcznych za pracę ludzi, dodać do tego kretynów którym to przeszkadza a mimo wszystko na nich głosują to juz o wiele, wiele więcej niż ludzi racjonalnych.

bravoteampolska napisał/a:

Oj widać , że dużo rzeczy jeszcze musisz zrozumieć.


Ignoruj go. Nie rób mojego błedu i nie łap się na trolling.
Zgłoś
Avatar
hanysiontko 2012-06-13, 7:47
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
c88151@rtrtr.com 2012-06-13, 8:33
Zgłoś
Avatar
Witkens 2012-06-13, 8:42
Qboos napisał/a:

Obawiam się że dostanę warna, ale muszę to napisać.
Drogi Panie Premierze!
Do kurwy nędzy, weźcie się z tą całą bandą popierdoleńców do roboty! Ciśnienie mi skacze gdy widzę to co się dzieje z polską gospodarką i do jakiego absurdu prawnego często dochodzimy. Kiedy obserwuję wasze krzywe ryje oświadczające że Polska jest zieloną wyspą to mam ochotę się wyrzygać. Wiem, że nie ma szans żebyście zrobili wszystko, ale czy tak trudno przeprowadzić jakieś sensowne zmiany? Dlaczego wraz z informatyzacją urzędów, liczba urzędników wzrasta? Dlaczego ludzie broniący się przed napastnikiem muszą uważać żeby jemu nic nie zrobić? Dlaczego przetrwanie małych i średnich przedsiębiorstw jest często uzależnione od urzędniczej interpretacji niejasnych przepisów, a nie od sądu rozstrzygającego spór? Dlaczego nauczycielom przysługuje 1 rok urlopu "dla podratowania zdrowia" - gdzie tu równość wobec prawa? Czemu obywatele muszą dokładać do górnictwa (Górnik otrzymuje średnią pensję w wysokości 5,6 tyś zł brutto + 13 pensję, 14 tzw.Barburkę, dopłaty wakacyjne, deputat węglowy lub jego równowartość...)? I przy okazji, dlaczego ceny węgla są ustalane urzędowo, a nie są oparte na zasadzie wolnej konkurencji?
Q.



Każdy jeden, to polityk...
Zgłoś
Avatar
efem 2012-06-13, 9:04 7
Cytat:

Obawiam się że dostanę warna, ale muszę to napisać.
Drogi Panie Premierze!
Do kurwy nędzy, weźcie się z tą całą bandą popierdoleńców do roboty! Ciśnienie mi skacze gdy widzę to co się dzieje z polską gospodarką i do jakiego absurdu prawnego często dochodzimy. Kiedy obserwuję wasze krzywe ryje oświadczające że Polska jest zieloną wyspą to mam ochotę się wyrzygać. Wiem, że nie ma szans żebyście zrobili wszystko, ale czy tak trudno przeprowadzić jakieś sensowne zmiany? Dlaczego wraz z informatyzacją urzędów, liczba urzędników wzrasta? Dlaczego ludzie broniący się przed napastnikiem muszą uważać żeby jemu nic nie zrobić? Dlaczego przetrwanie małych i średnich przedsiębiorstw jest często uzależnione od urzędniczej interpretacji niejasnych przepisów, a nie od sądu rozstrzygającego spór? Dlaczego nauczycielom przysługuje 1 rok urlopu "dla podratowania zdrowia" - gdzie tu równość wobec prawa? Czemu obywatele muszą dokładać do górnictwa (Górnik otrzymuje średnią pensję w wysokości 5,6 tyś zł brutto + 13 pensję, 14 tzw.Barburkę, dopłaty wakacyjne, deputat węglowy lub jego równowartość...)? I przy okazji, dlaczego ceny węgla są ustalane urzędowo, a nie są oparte na zasadzie wolnej konkurencji?
Q.


Powiem Ci, ze w dupie byłeś gówno widziałeś.
W JSW się tak nazmieniało, ze teraz jest bida, aż piszczy, bo odstapiono od karty gónika, opadły nowym pracownikom 13'stki 14'stki , barbórka ma być wypłacana tylko 10 lat bodajże. A mało tego, nikt z was wielcy uczeni ,zapewne nie wie, ze na barbórkę składa się duża część np 3-4 poprzedzających wypłat, które są przycięte, by było z czego barbórkę wypłacić.
Od górników sie zatem odpierdol, bo gdyby nie my, to byś nie miał jeden z drugim czym domu ogrzać. Bo dla was to chyba tam sie przychodzi poleżeć, a węgiel sam się wydobywa.
pozdrawiam górnik ;]
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-06-13, 9:13 1
Qboos@
Piwo dla Ciebie za większą część wypowiedzi jednak, co do górników zgodzić się nie mogę.
Nie wiem ile zarabiają, ale nawet jeśli faktycznie jest tak jak mówisz to i tak zasługują na to w 100%.
Powiedziałbym nawet, że zasługują na znacznie więcej, bo kto jak, kto ale górnicy naprawdę muszą zapierdalać a do tego ich praca jest kurewsko niebezpieczna.
Peace Bro.
Zgłoś
Avatar
Azzazel 2012-06-13, 9:30
Qboos napisał/a:

Dlaczego wraz z informatyzacją urzędów, liczba urzędników wzrasta? Dlaczego ludzie broniący się przed napastnikiem muszą uważać żeby jemu nic nie zrobić?
Q.



Pewnie i tak nikt tego nie przeczyta, ale jak już mam tą wiedzę to się pochwalę. Informatyzacja urzędników wbrew temu co niektórzy próbują wmawiać, zwiększa zatrudnienie urzędników. Albo inaczej, ona jest w taki sposób przeprowadzana, by je zwiększyć. Niedawno miałem przyjemność zapoznać się z systemem informatyzacji urzędów, i jedną z głównych wytycznych jest, aby mimo restrukturyzacji nie zwalniać żadnych pracowników tylko upychać ich do innych zadań, a do samej obsługi baz danych zatrudniać nowych urzędników. Same bazy danych wprowadzane w urzędach są stworzone w taki sposób, by tworzyć więcej miejsc pracy przy ich obsłudze, a spośród różnych modeli tych baz, najpopularniejsze są te, które wymagają najwięcej dodatkowych pracowników, a nie te, które są najsprawniejsze. W sumie trudno się dziwić, że jak da się panu A system po którego wprowadzeniu pan A stanie się zbędny, to ten A kombinuje, by do tego nie doszło.

A co do drugiej cytowanej kwestii to obiektywnie nie masz racji. Obiektywnie, bo to dla mnie oczywiste, że jak ktoś mnie zaatakuje to mogę się bronić wszelkimi sposobami. Tyle, że jak porówna się nasze prawo z prawem zachodnim, gdzie, w niemczech np, przekroczenie granicy obrony koniecznej jest wtedy gdy nie uciekniesz, to nasze prawo jest względnie lepsze. Póki nie gonisz napastnika to jest dobrze.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-06-13, 9:39
Nie wiem czemu ale jakoś jak słyszę tego idiotę to normalnie nie mogę się skupić na tym co mówi bo i tak w 99,9% to kłamstwo. Przyjdzie do wyborów to kogo wybiorą Polacy? Donalda! A później a bo to i tamto i chuja zrobią!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie