18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-11-29, 10:08 6
Viva La Mexico!!
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-11-29, 10:15 4
Duczki1234 napisał/a:

PB 95 oktanów .


Z liczbą oktanów to bym tak nie przesadzał, bo standardowa meksykańska benzyna ma ich 87, a wątpię żeby zalali go marką premium,
która ma tylko 92 oktany.

Mimo wszystko, całkiem ładnie zapierdala.
Zgłoś
Avatar
Sadzone 2023-11-29, 10:52 16
Muzyka dodaje scenie niepowtarzalnego uroku.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2023-11-29, 11:59
PentagramOdDiabła napisał/a:

Viva La Mexico!!



Viva la revolucion!!!
A chuj, rewolucja już była, niedługo zostanie tylko jebnąć tam bombę wodorową bo zostaną sami handlarze narkotyków i siccario.
Zgłoś
Avatar
lukas_21221 2023-11-29, 12:35 4
Przejebana śmierć
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2023-11-29, 13:25 6
lukas_21221 napisał/a:

Przejebana śmierć



Paskudna. Ale nadal dość szybka, patrząc na to, do czego są zdolni...
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-11-29, 13:30 9
Kiedyś poprosiłem w jednej budzie żeby w chuj ostrego kebsa mi zrobili i widziałem że mielili suszone papryczki i dodawali dodatkowo do sosu ostrego, było to jak smar jakiś i jak mnie sranie potem złapało to z dupska krew mi poleciała aż, myślałem że rak i myśle kurwa to pojadę na SOR a oni mówią że za mocno cisnałem (bo faktycznie strasznie dupa mnie piekła i cisnałem jak pojebany z godzinę na kiblu) i że to od tego sosu wszystko, co za ludzie jak można tak klienta potraktować kupujesz jedzenie, płacisz a potem spotyka cię coś takiego
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2023-11-29, 13:35 3
Kurwa lece 11 do Meksyku , kupiłem 3 tyg temu wycieczkę i od razu zaczął się istny Meksyk na sadolu,nie kurwa nie chcę być na głównej ^^
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2023-11-29, 13:35 1
Sadzone napisał/a:

Muzyka dodaje scenie niepowtarzalnego uroku.



pikanterii wręcz bym powiedział , aż gorąco na serduszku się robi że ktoś ma taki zapał do tańca
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-11-29, 14:18 3
Cywilizowany świat wymiera, zacofany nie chce się rozwijać. Usa demolują czarnuchy, Europę jakieś arabusy i afrobydło. Kto na tej ziemii zostanie i będzie ciągnął cywilizację? Chińczycy? Oni gdyby im pozwolić, to sami siebie by wpierdalali, bo zaraza wszystkożerna. Rosjanie mają większe szanse na przetrwanie gatunkowe w swych gliniankach, niż światli Europejczycy.
Zgłoś
Avatar
KillThemAll.666 2023-11-29, 14:23 2
dgfdfg napisał/a:

Kiedyś poprosiłem w jednej budzie żeby w chuj ostrego kebsa mi zrobili i widziałem że mielili suszone papryczki i dodawali dodatkowo do sosu ostrego, było to jak smar jakiś i jak mnie sranie potem złapało to z dupska krew mi poleciała aż, myślałem że rak i myśle kurwa to pojadę na SOR a oni mówią że za mocno cisnałem (bo faktycznie strasznie dupa mnie piekła i cisnałem jak pojebany z godzinę na kiblu) i że to od tego sosu wszystko, co za ludzie jak można tak klienta potraktować kupujesz jedzenie, płacisz a potem spotyka cię coś takiego


Chciałeś,, w chuj ostrego kebsa" to dostałeś niewierny

Zgłoś
Avatar
croyna 2023-11-29, 14:28 1
ciekawe co jest bezpośrednią przyczyną śmierci w takiej sytuacji
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2023-11-29, 14:39 5
Spar1988 napisał/a:

Kurwa lece 11 do Meksyku , kupiłem 3 tyg temu wycieczkę i od razu zaczął się istny Meksyk na sadolu,nie kurwa nie chcę być na głównej ^^



Co Ty jakiś nienormalny? Widać że nie oglądasz sadola.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-11-29, 20:44
dgfdfg napisał/a:

Kiedyś poprosiłem w jednej budzie żeby w chuj ostrego kebsa mi zrobili i widziałem że mielili suszone papryczki i dodawali dodatkowo do sosu ostrego, było to jak smar jakiś i jak mnie sranie potem złapało to z dupska krew mi poleciała aż, myślałem że rak i myśle kurwa to pojadę na SOR a oni mówią że za mocno cisnałem (bo faktycznie strasznie dupa mnie piekła i cisnałem jak pojebany z godzinę na kiblu) i że to od tego sosu wszystko, co za ludzie jak można tak klienta potraktować kupujesz jedzenie, płacisz a potem spotyka cię coś takiego



Od teraz już nie masz kolegów, co...?

Zgłoś