18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
radek225 2022-02-20, 21:29 4
WiesławPaleta napisał/a:

Dzięki cymbale. Nie znam się na sprzęcie, którym śmigają TIRowskie ułomy.
Niezłe ochłapy muszą zarabiać TIRowcy, skoro nie stać ich nawet na michę spyry w tanim barze, tylko muszą odpierdalać jakieś maniany i podgrzewać żarcie ze słoików na parkingu między naczepami, a do tego srają w krzakach, szczają na oponę, myją się... raz na 2 tygodnie, jak zajadą do chaty, a z tym ruchaniem kurew na trasie to też bajki. Jedyna, na jaką stać te brudasy to Renia Rączkowska...



Weź się dobrze rozpędź i jebnij baniakiem o ścianę. Jeżdżę ciężarówką i miesięcznie zarabiam tyle, co ty w 2-3 miesiące na jakieś produkcji. W tygodniu odbieram nowe auto z salonu, do tego studiuję na prywatnej uczelni bo mnie na to stać. Może za 5 lat też będziesz jeździł takim jak ja, gdy już go będę sprzedawał. Wyjeżdżam w poniedziałek, wracam w piątek, w weekend siedzę w domu. Na każdej firmie, gdzie się ładuję bądź rozładowuję towarem mogę wziąć prysznic. Jedzenie zawczasu przygotowuję sobie w domu na te 5 dni, a zamiast jeść w maku, czy w jakimś osranym barze, odgrzewam sobie jedzenie i jem tak jakbym był w domu. Jest taniej, smaczniej i przede wszystkim zdrowiej. A kurew przy trasie nie ma, bo w Europie Zachodniej kurwy przyjmują w burdelach. Tylko w Polsce i na wschód od Polski kurwy stoją przy drodze. Na zachodzie, gdzie prostytucja jest legalna (Niemcy, Holandia) kurwy nie stoją przy drodze, pomijając policję.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2022-02-20, 21:45 2
@up radek225

Ale Radek, po co z debilem zaczynasz rozmowę?

Gościu jest na etapie rozwojowym dwulatka

Jest przekonany, że rano idąc na zakupy, towar sam się

pojawił na półkach sklepowych. Ze mięso rośnie na

drzewach, a zwierzaczki się kocha, szanuje i nigdy nie zabija
Zgłoś
Avatar
WiesławPaleta 2022-02-20, 22:15
radek225 napisał/a:

Jeżdżę ciężarówką i miesięcznie zarabiam tyle, co ty w 2-3 miesiące na jakieś produkcji. W tygodniu odbieram nowe auto z salonu


Z tymi zarobkami to by się akurat zgadzało. Robol na produkcji zarabia minimala, a ty u Janusza w firmie transportowej jakieś 2 razy tyle, czyli 4 kafle na łape, czyli tak zwane ochłapy jak na dzisiejsze koszty życia i PISsowską turbo inflację. Tylko z tym nowym samochodem z salonu, to nieźle odleciałeś. Zarabiając takie ochłapy to ciebie stać co najwyżej na dojebaną beemkę, czy kałdicę 10 letnią za 25-30 tysi, którą Niemiec jak sprzedawał, to płakał ze śmiechu, a nie nowy samochód z salonu za 80-100 tysi, czy chociażby biedacką Dacie za 65 tysi...

Driver19cm napisał/a:

Jest przekonany, że rano idąc na zakupy, towar sam się
pojawił na półkach sklepowych. Ze mięso rośnie na
drzewach, a zwierzaczki się kocha, szanuje i nigdy nie zabija


Cymbale, a czy ja powiedziałem, że praca TIRowców nie jest potrzebna?! Czytaj ze zrozumieniem ośle jeden.
Ja tylko mówię, że TIRowcy to niedorozwinięte umysłowo śmierdzące przygłupy tyrające za ochłapy i nie denerwuj się tak, że ci tatusia obrażam, tylko rób mu te żarcie na 5 dni, bo jutro od rana znów zapierdala na tirze cały tydzień.
Zgłoś
Avatar
grzesiek_re 2022-02-20, 22:53 1
Kierowca pizda najebana. Zamiast odczepiać konia i ratować ciągnik to wyjebane ma.
Większość kiero albo pijanych albo w dupie mają . Za dużo widziałem i słyszałem na parkingach....
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-02-20, 22:58 3
WiesławPaleta napisał/a:

Z tymi zarobkami to by się akurat zgadzało. Robol na produkcji zarabia minimala, a ty u Janusza w firmie transportowej jakieś 2 razy tyle, czyli 4 kafle na łape, czyli tak zwane ochłapy jak na dzisiejsze koszty życia i PISsowską turbo inflację. Tylko z tym nowym samochodem z salonu, to nieźle odleciałeś. Zarabiając takie ochłapy to ciebie stać co najwyżej na dojebaną beemkę, czy kałdicę 10 letnią za 25-30 tysi, którą Niemiec jak sprzedawał, to płakał ze śmiechu, a nie nowy samochód z salonu za 80-100 tysi, czy chociażby biedacką Dacie za 65 tysi...
Cymbale, a czy ja powiedziałem, że praca TIRowców nie jest potrzebna?! Czytaj ze zrozumieniem ośle jeden.
Ja tylko mówię, że TIRowcy to niedorozwinięte umysłowo śmierdzące przygłupy tyrające za ochłapy i nie denerwuj się tak, że ci tatusia obrażam, tylko rób mu te żarcie na 5 dni, bo jutro od rana znów zapierdala na tirze cały tydzień.



Za 4 tysiące na łapę imbecylu nawet bym budzika nie ustawiał, by wstać do pracy. 5500 zł na łapę to zarabia kierowca jeżdżący po kraju. Odpal sobie pierwszy lepszy portal z ogłoszeniami i podzwoń do międzynarodowych przewoźników, pytając o zarobki. Tylko żeby ci żyłka pierdząca nie pękła w dupie, jak usłyszysz, ile ci obesrani tirowcy zarabiają .
Zgłoś
Avatar
Praxis 2022-02-21, 3:54
ququa napisał/a:

Kurwa na placu kilkadziesiąt tirów a ja widzę 3 gaśnice ?? solidarni w huj koledzy kierowcy, czy gaśnica to tylko do dekoracji ??



Spytaj się strażaka co Ci da taka gaśnica. Mi jeden powiedział, żeby nawet się tym gównem nie bawić tylko pootwierać wszystko aby był dostęp do tlenu i żeby całka wyszła, a nie grzebanie się z ubezpieczycielami w wycenianie szkody częściowej...
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2022-02-21, 8:25 1
Praxis napisał/a:

Spytaj się strażaka co Ci da taka gaśnica. Mi jeden powiedział, żeby nawet się tym gównem nie bawić tylko pootwierać wszystko aby był dostęp do tlenu i żeby całka wyszła, a nie grzebanie się z ubezpieczycielami w wycenianie szkody częściowej...



To jak w Chinach prawie. Potrącisz pieszego i musisz płacić mu rentę do końca życia. Lepiej od razu go zajebać.
Wszyscy niech tak robią a potem każdy niech marudzi jakie to ubezpieczenia drogie
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2022-02-21, 10:19
WiesławPaleta napisał/a:

Dzięki cymbale. Nie znam się na sprzęcie, którym śmigają TIRowskie ułomy.
Niezłe ochłapy muszą zarabiać TIRowcy, skoro nie stać ich nawet na michę spyry w tanim barze, tylko muszą odpierdalać jakieś maniany i podgrzewać żarcie ze słoików na parkingu między naczepami, a do tego srają w krzakach, szczają na oponę, myją się... raz na 2 tygodnie, jak zajadą do chaty, a z tym ruchaniem kurew na trasie to też bajki. Jedyna, na jaką stać te brudasy to Renia Rączkowska...



Zarabiaja jak zarabiają, przez takich jak Ty. Lubisz pewnie w bidzie kupić sobie czteropak z drugim w gratisie, kiełbę za 10 w promocji, a twoja stara zajada się pewnie mom- owym pasztetem po 2 zł za pojemnik. A potem to wszystko wysrywacie i podcieracie dupsko papierem z mega paki w cenie zwykłej. Myślisz że promocję i niskie ceny biorą się z sufitu? Że to bida schodzi z marży?
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2022-02-21, 10:36 1
Nyrewesa napisał/a:

Zarabiaja jak zarabiają, przez takich jak Ty. Lubisz pewnie w bidzie kupić sobie czteropak z drugim w gratisie, kiełbę za 10 w promocji, a twoja stara zajada się pewnie mom- owym pasztetem po 2 zł za pojemnik. A potem to wszystko wysrywacie i podcieracie dupsko papierem z mega paki w cenie zwykłej. Myślisz że promocję i niskie ceny biorą się z sufitu? Że to bida schodzi z marży?



Pytają chirurga jak to jest mieć tak odpowiedzialny, potrzebny i trudny zawód.
Chirurg: Nie wiem, nie jestem kierowcą TIRa.
Zgłoś
Avatar
browarinho 2022-02-21, 13:33 2
Miało to miejsce na Ashford całkiem niedawno ale w starym roku jeszcze. Chłopacy grzali sobie między naczepami obiadek i kartonami przykryli butle gazową by im nie wiało tam a sami debile poszli do kabiny pić (ogólnie tam był zakaz używanie tych butli więc grubo sobie raczej przejebał winowajca). No i nie zauważyli nawet kiedy zaczęło się jarać, zajęły się plandeki a to jak już się zapali to idzie... do tego naczepy były pełne sprasowanych śmieci. Inni obok nich stali ale zdążyli uciec a jeden z tych winowajców chciał się wyczepić spod naczepy ale już nie zdążył tak szybko to wszystko zaczęło się jarać. Gaśnicami gówno byśmy zrobili w momencie kiedy już ogień był w takim stadium. Ciągniki zostały uratowane a przynajmniej ich wnętrze ale naczepy spłonęły doszczętnie praktycznie a dogaszanie przez straż za pomocą piany trwało do późnej nocy.
Zgłoś
Avatar
Seligos 2022-02-22, 19:15
ququa napisał/a:

Kurwa na placu kilkadziesiąt tirów a ja widzę 3 gaśnice ?? solidarni w huj koledzy kierowcy, czy gaśnica to tylko do dekoracji ??



Ziomek gasiłeś kiedykolwiek cokolwiek gaśnicą samochodową ? Przy takim ogniu to mogliby tych gaśnic mieć ze 100 i dalej by to chuja dało. Gaśnica w aucie jest użyteczna kiedy dopiero zaczyna się tlić np. pod maską. Po za tym chuj się pisze przez 'ch'.
Zgłoś