18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
ququa 2022-02-20, 17:37
Kurwa na placu kilkadziesiąt tirów a ja widzę 3 gaśnice ?? solidarni w huj koledzy kierowcy, czy gaśnica to tylko do dekoracji ??
Zgłoś
Avatar
Incubus2 2022-02-20, 17:49 42
ququa napisał/a:

Kurwa na placu kilkadziesiąt tirów a ja widzę 3 gaśnice ?? solidarni w huj koledzy kierowcy, czy gaśnica to tylko do dekoracji ??



Tak. Gaśnice to głównie dekoracja. Zwykłą samochodową pół kg to możesz peta ugasić. Taką 4kg z ciężarówki to może paczkę fajek się ugasi.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2022-02-20, 17:57 1
Ja pierdole jak na ameykanskim fylmie.
Pałzę pewnie miał a pałza to rzecz świenta.
Zgłoś
Avatar
hektograf 2022-02-20, 18:52 2
I tak pizda "Sorry, że nagrywam, ale muszę nagrać"... Pewnie w szkole nagrywali go podczas obrabiania gały kolegom. Dno.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2022-02-20, 18:55 1
Tak jak w Smoleńsku, tam też były strzały
Zgłoś
Avatar
jozue 2022-02-20, 19:08 1
co tu się stało ... kakaowe oko twojej matce wyjebało
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-02-20, 19:09 12
A ten tym Mercedesem czeka, aż jego zestaw się ogniem zajmie?

ququa napisał/a:

Kurwa na placu kilkadziesiąt tirów a ja widzę 3 gaśnice ?? solidarni w huj koledzy kierowcy, czy gaśnica to tylko do dekoracji ??



Te gaśnice to sobie może panna z bardziej rozepchaną kuciapą właśnie w nią wsadzić, by jej przyjemnie było. Jak się jara zestaw, to w miarę możliwości odpinasz konia i nim uciekasz. Jak się jara naczepa oraz koń, to oddalasz się jak najdalej i wzywasz straż.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2022-02-20, 19:16 7
radek225 napisał/a:

A ten tym Mercedesem czeka, aż jego zestaw się ogniem zajmie?
Te gaśnice to sobie może panna z bardziej rozepchaną kuciapą właśnie w nią wsadzić, by jej przyjemnie było. Jak się jara zestaw, to w miarę możliwości odpinasz konia i nim uciekasz. Jak się jara naczepa oraz koń, to oddalasz się jak najdalej i wzywasz straż.



Ten Mercedes spalił się razem z DAFem bo to koledzy z jednej firmy i zajarali naczepy bo coś gotowali między autami.

A co do gaśnic. Potrzeba aż 4 gaśnic żeby ugasić płonący zestaw ubrań roboczych. Kiedyś robiliśmy próbę na warsztacie. Zajaraliśmy stary kombinezon i buty mechanika co poszedł w turbo i stary kazał zrobić porządek w jego szafce. 4 gaśnica dopiero dała radę.
Zgłoś
Avatar
WiesławPaleta 2022-02-20, 19:25 1
Jebany polski wsiur podnieca się, jakby modelkę ruchał. Gdyby to był jego własny TIR, to by zapierdalał z gaśnicą i ryczał "chłopaki pomóżcie ugasić"...

Pewnie jakiś cymbał tirowski nie dostał wypłaty już drugi miesiąc u Janusza, to się wkurwił i podpalił flotę szefa.

Jeśli zajęło kabinę, a pewnie zajęło, to 150 - 200 tysi poszło się jebać. Ktoś wie, jaki to model (IVECO?) i ile dokładnie wart?

Kurde26 napisał/a:

koledzy z jednej firmy i zajarali naczepy bo coś gotowali między autami.



Gotowali między TIRami, no kurwa nie wierzę, że można być aż takim jebanym cymbałem... Może jeszcze ognisko rozpalali między naczepami, żeby kiełbaski upiec?
Jebie celowym podpaleniem...
Zgłoś
Avatar
racing 2022-02-20, 19:27 4
WiesławPaleta napisał/a:

Jebany polski wsiur podnieca się, jakby modelkę ruchał. Gdyby to był jego własny TIR, to by zapierdalał z gaśnicą i ryczał "chłopaki pomóżcie ugasić"...
Pewnie jakiś cymbał tirowski nie dostał wypłaty już drugi miesiąc u Janusza, to się wkurwił i podpalił flotę szefa.
Jeśli zajęło kabinę, a pewnie zajęło, to 150 - 200 tysi poszło się jebać. Ktoś wie, jaki to model (IVECO?) i ile dokładnie wart?



Przyglupie, ten biały to DAF 106 a nie żadne Iveco.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2022-02-20, 19:27 1
WiesławPaleta napisał/a:


Gotowali między TIRami, no kurwa nie wierzę, że można być aż takim jebanym cymbałem... Może jeszcze ognisko rozpalali między naczepami, żeby kiełbaski upiec?
Jebie celowym podpaleniem...


Pewnie schowali sie przed wiatrem...
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2022-02-20, 20:00 1
A jednak można na Tik Taku nagrywać normalne filmiki na poziomie.
Zgłoś
Avatar
WiesławPaleta 2022-02-20, 20:08 5
racing napisał/a:

Przyglupie, ten biały to DAF 106 a nie żadne Iveco.


Dzięki cymbale. Nie znam się na sprzęcie, którym śmigają TIRowskie ułomy.

Takafura napisał/a:

Pewnie schowali sie przed wiatrem...


Niezłe ochłapy muszą zarabiać TIRowcy, skoro nie stać ich nawet na michę spyry w tanim barze, tylko muszą odpierdalać jakieś maniany i podgrzewać żarcie ze słoików na parkingu między naczepami, a do tego srają w krzakach, szczają na oponę, myją się... raz na 2 tygodnie, jak zajadą do chaty, a z tym ruchaniem kurew na trasie to też bajki. Jedyna, na jaką stać te brudasy to Renia Rączkowska...
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2022-02-20, 20:52 6
@up WIESLAW NAPLETEK

Panie Napletek, kierowcy TIRow zarabiają miesięcznie tyle,

ile ty na zmywaku w dojczach nie zarobisz przez kwartał

Gotują sami, bo jest to zwyczajnie ekonomiczne, zdrowsze,

bezpieczniejsze. I moga zjeść zawsze wtedy, kiedy mają

na to ochotę. A nie wtedy, kiedy trafią na szemranej jakości bar
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie