18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
marcino_zly 2022-04-10, 1:32 1
Lobo24 napisał/a:

To będzie matka moich dzieci.



jak ją zapłodnisz kurde w nos??
Zgłoś
Avatar
razak 2022-04-10, 5:10 1
pazuzu napisał/a:

No już nie przesadzaj że każdy, kilka razy plukalem zatoki ale takiego syfu nigdy nie miałem



nie korzystasz z narkołyków , kolega ma racje. To naprawde normalne
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2022-04-10, 8:49 1
epening napisał/a:

przynajmniej nikt Ci jej nie odbije xDD



No ja napewno nie, ale na bank sobie kupie takie coś i nagram xD
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-04-10, 9:18 2
goral__ napisał/a:

a czym to, zwykłą wodą?


Moczem spróbuj.
Zgłoś
Avatar
rulas 2022-04-10, 9:19 1
epening napisał/a:

przynajmniej nikt Ci jej nie odbije xDD



Nie ma pewności, chyba nie zdajesz sobie sprawy ilu pojebów grasuje na tym padole
Zgłoś
Avatar
encoder178 2022-04-10, 11:39 1
mis20wawa napisał/a:

To płukanie które robiła ta babeczka to płukanie po zabiegu prostowania przegrody nosowej, to co wypłukała to strupy po szwach, poznałem butle od preparatu który używała, też to miałem , jak widać w PL leczą jak na zachodzie, te same specyfiki i to na NFZ



Ja wlasnie bede to mial. Jak bylo po operacji? Bolalo jak skurwesyn?
Zgłoś
Avatar
avalanch 2022-04-10, 12:05 21

Zgłoś
Avatar
riki88 2022-04-10, 12:05
Marian_Koniuszko napisał/a:

Letnia woda, o temperzaturze maksymalnie 40 stopni, a w niej rozpuszczone 3/4 łyżeczki soli morskiej.
Nie kupuj żadnych "Irigasinów" itp., bo to sól w saszetkach, z tą różnicą, że za ciężkie pieniądze.



A gdzie kupujesz ta sól morska??? Taka czysta do płukania zatok?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-04-10, 13:17 1
Sól fizjologiczna to zwykły roztwór soli NaCl w wodzie wysterylizowanej. Można wodę po prostu przegotować, ostudzić do temperatury ciała i będzie OK. Kupno saszetek ze "specjalną solą" mija się z celem. Sól morska? Widziałeś kiedyś jak jest wydobywana przez smoluchów łażących po tej soli boso? Smoluchowe chuj wie co masz w tej soli. Jak myślisz, temu co gmera w tej soli jak się zachce lać to idzie do tego lasu kilometr dalej? Smacznego.

Zgłoś
Avatar
Alonso 2022-04-10, 13:48
To cumshoty z weekendu.
Zgłoś
Avatar
Asfalt 2022-04-10, 18:33
encoder178 napisał/a:

Ja wlasnie bede to mial. Jak bylo po operacji? Bolalo jak skurwesyn?



Pierwsze dwa dni (do momentu wyciągnięcia gazy z zatok) są niezapomniane

Zgłoś
Avatar
Picho 2022-04-10, 21:19
sperma z calego zycia
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2022-04-10, 21:54
yoPL napisał/a:

Zwykłe płukanie zatok każdy w sobie nosi taki syf.
Zajebista ulga odrazu.



I każdy nagrywa jak płucze zatoki?
Ja bym był skłonny pomyśleć, że to ciemne pod koniec, to mózg
Zgłoś
Avatar
Behemot 2022-04-10, 22:39 1
Juzwa napisał/a:

Sól fizjologiczna to zwykły roztwór soli NaCl w wodzie wysterylizowanej. Można wodę po prostu przegotować, ostudzić do temperatury ciała i będzie OK. Kupno saszetek ze "specjalną solą" mija się z celem. Sól morska? Widziałeś kiedyś jak jest wydobywana przez smoluchów łażących po tej soli boso? Smoluchowe chuj wie co masz w tej soli. Jak myślisz, temu co gmera w tej soli jak się zachce lać to idzie do tego lasu kilometr dalej? Smacznego.



Sól morska wydobywana przez smoluchów, łażących po tej soli - ahahaahah oficjalnie ogłaszem ,że jesteś debilem i w dupie byłeś i gównio widziałeś. Sól morska jest uzyskiwana przez odparowanie wody, dlatego jest w chuj droga (średnio 11$ za 90 gram) wiem bo pracowałem w takiej

saltverk.com/products/saltverk-pure-flaky-sea-salt
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-04-12, 20:57
Behemot napisał/a:

Sól morska wydobywana przez smoluchów, łażących po tej soli - ahahaahah oficjalnie ogłaszem ,że jesteś debilem i w dupie byłeś i gównio widziałeś. Sól morska jest uzyskiwana przez odparowanie wody, dlatego jest w chuj droga (średnio 11$ za 90 gram) wiem bo pracowałem w takiej



Przede wszystkim nie wszędzie się tak wydobywa sól morską jak TY sobie to wyobrażasz. Smotruchy w Afryce (i nie tylko tam) zarabiają w ten sposób, że zalewa się wielokrotnie wodą morską pewne obszary, czeka za każdym razem na odparowanie wody i wycina się określonej wielkości i grubości płyty z zestalonej soli. Łażą po tej soli boso. Te płyty soli sprzedają pośrednikowi. Ponawiam życzenie, SMACZNEGO pajacu. Całkiem możliwe, że po znudzeniu pracą na zmywaku czy podcieraniem staruchów, znalazłeś taką w sam raz do twoich kwalifikacji i inteligencji przy wydobyciu soli z morza. Ja w dupie nie byłem, ale najwyraźniej TY używając takich argumentów byłeś u kogoś nie raz.

PS Może jeszcze obejrzyj sobie film o soli "himalajskiej", która ma tyle wspólnego z Himalajami co TY z rozumem.



A tu masz następny filmik z wydobycia soli: Bon apetit!

Zgłoś