18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Avatar
pisuar 2012-10-18, 19:45 43
bardziej ten taniec ruski był niż polski.
Zgłoś
Avatar
Preeezes 2012-10-18, 19:53
Czemu ta czekolada wyśmiewa się z polskiego tańca i pieśni?
Zgłoś
Avatar
don't_stop_me_now 2012-10-18, 19:53 1
No to się cygan wybił na salony. Czy wrócił z pustymi rękami z tego studia?
Zgłoś
Avatar
Jemruz 2012-10-18, 20:02
Co ty obsrańcu wiesz o Polsce, niech ginie.
Zgłoś
Avatar
Fukuoka 2012-10-18, 20:08
Hindus chyba sobie pomylił tańce! :]
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2012-10-18, 20:20
Życzę mu z całego serca żeby kiedyś grupa chłopaków w kapturach z nim zatańczyła. To uśmiech zniknie z tej mordy.
Zgłoś
Avatar
Stew 2012-10-18, 20:37 4
Jestem Polakiem. Nienawidzę jak się z nas śmieją.

Tylko my możemy!
(Z innych też )
Zgłoś
Avatar
dwojtczak 2012-10-18, 20:46 135
Danny Pudi. Aktor pochodzenia indyjskiego i polskiego. Mówi płynniej po polsku niż nasza star Dżoana, a wy typa hejtujecie pewnie dlatego że nie ma cycków. Przynajmniej nie wstydzi się swojego pochodzenia, a jedyną idiotką w tym programie była prowadząca.

Jak dla mnie wielkie brawa dla niego!
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-10-18, 20:49 38
niby w ktorym momencie on sie nasmiewa z Polski ? Mimo ze byl to program rozrywkowy, to sama piosenke zaspiewal ladnie i bez wyglupow, rzeklbym powaznie, tak samo ladnie zatanczyl bez zadnych glupich usmiechow czy tez ruchow, i napewno zaden z was nie byl by w stanie na wizji w taki sposob zaprezentowac swojej 'polskosci' jak ten nygus. Kto wie moze to wasz daleki kuzyn od strony matki stryja, ktorego ojciec w 82 r. wyemigrowal do stanow i zwiazal sie z mulatka ? @up zasrani patrioci
Zgłoś
Avatar
Javen 2012-10-18, 20:50 17
Nie spodziewałem się takiej fali krytyki, w ogóle dziwi mnie to.

Edit:
Ano tak, jesteśmy przecież Polakami
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2012-10-18, 21:43 1
SKurwysyny bez szlachetnej historii przypierdalają sie do ludowych piesni i tancow. Sorry za przeklenstwa ale taka prawda. U nas co 2 miasto jest starsze dwukrotnie niz te jebane stany.W 1492 roku kolumb sobie doplynal i na czesc jakiegos goscia nazwał kraj. Oni nie maja historii, nie obchodzi ich przeszlosc, chca sie nazrec, wysrac i wziac kase udajac ze sa zajebisci. Co jak co ale w Polsce dba sie o historie, na kazdym kroku przypominane są najwazniejsze wydarzenia, w koncu Polska kiedyś była potęgą. Wkurwiłem sie niemiłosiernie, ale powiedziałem co mysle, gdyby nie to, że chce mi sie srać rozpisałbym się bardziej. Moge dostac warna, ale chociaz odreagowałem na tych potomków niewolnictwa.
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2012-10-18, 21:44 1
Fajne. Super ze gosc na tyle sie nami zainteresowal.
Z drugiej strony szkoda, ze "kazaczoka" odtancowal do tego...
Ale i tak sdzascujn.

Szacun mialo byc...
Zgłoś
Avatar
wto992 2012-10-18, 21:46
Może niewiele osób wie ,że dużo ludzi uczy się Polskiego ,potwierdzić to mogą osoby które spędzają wakacje za granicą. Jeśli ktoś chociaż mieszka w Anglii czy Irlandii doświadczył tego . Nauka ta szeroko ''doceniona'' w Polsce.
Zgłoś
Avatar
snl182 2012-10-18, 21:59 1
Koleś jest z serialu Community.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie