18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Vireek 2012-01-10, 0:30
Moze jest to smieszne, a moze jestem pijany
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-10, 0:35
Virdos napisał/a:

a moze jestem pijany



Viruś, Ty cały czas jesteś pijany jak zaglądasz na sadolka.
Zgłoś
Avatar
WhiteAngel 2012-01-10, 0:38
czemu ona ma wąsa? a tak btw gotowanie, nie może być trudne skoro kobiety dają radę to pojąć
Zgłoś
Avatar
ticorr 2012-01-10, 1:09 12
tak mi się skojarzyło...

Zgłoś
Avatar
cherry_1990 2012-01-10, 1:21 3
Jeżeli przebijemy się przez głębszy sens tego krótkiego komiksu dostrzeżemy jego prawdziwy sens. Otóż kobieta, która dostała realną możliwość doskonalenia swoich możliwości w kuchni bezczelnie tego nie wykorzystuje. Nic więc dziwnego, że jej pan bez większych ekscesów pozbywa się darmozjada. Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Empirial 2012-01-10, 1:22
Co za shit, zero kurwa tolerancji, dzieciak ma małego i nie umie się z tym pogodzić.
Typowe dla męskich świń (zastrzegam że nie wszystkich).
Ale i tak w konkursie na największą zdzirę i tępego chuja to wy cioty przodujecie...
Zgłoś
Avatar
without_censure 2012-01-10, 1:33
Pytanie jest takie ? jakim cudem znalazła się przed telewizorem ? przecież z kuchni miała za daleko ...
Zgłoś
Avatar
WhiteAngel 2012-01-10, 1:46
@without_censure przecież wystaje zza blatu. Btw kurwa znów zamiast się uczyć algebry na kolokwium, to znów przeglądam sadola
Zgłoś
Avatar
JozinZBazin 2012-01-10, 1:49 3
Wkurwiają mnie te durnowate komiksy robione na siłę. Cenię i te błyskotliwe teksty o kobietach przy garach i te prymitywne: krótkie, acz dosadne. A te chujwieco jest robione na siłę przez stado imbecyli w nadziei, że błysną wśród swego gimbusowego towarzystwa i dodadzą sobie kilka punktów do swojej zajebistości. Nie kupuję tego. Piwa ni ma.
Zgłoś
Avatar
without_censure 2012-01-10, 1:57
JozinZBazin napisał/a:

Wkurwiają mnie te durnowate komiksy robione na siłę. Cenię i te błyskotliwe teksty o kobietach przy garach i te prymitywne: krótkie, acz dosadne. A te chujwieco jest robione na siłę przez stado imbecyli w nadziei, że błysną wśród swego gimbusowego towarzystwa i dodadzą sobie kilka punktów do swojej zajebistości. Nie kupuję tego. Piwa ni ma.


mimo to dziękuje .
Zgłoś
Avatar
j................a 2012-01-10, 12:12 2
JozinZBazin napisał/a:

Wkurwiają mnie te durnowate komiksy robione na siłę. Cenię i te błyskotliwe teksty o kobietach przy garach i te prymitywne: krótkie, acz dosadne. A te chujwieco jest robione na siłę przez stado imbecyli w nadziei, że błysną wśród swego gimbusowego towarzystwa i dodadzą sobie kilka punktów do swojej zajebistości. Nie kupuję tego. Piwa ni ma.



no tak, bo pewnie więcej wart jest komentarz pociskający autorowi, z mnogością przekleństw i koniecznością użycia słowa gimbus ;] gratuluję i błyskotliwości, i kreatywności.

a jak nie lubię tekstów z motywem kobiety w kuchni, tak to jest akurat dobre, zwłaszcza że działa na obie strony.
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-01-10, 15:07
JozinZBazin napisał/a:

Wk***iają mnie te durnowate komiksy robione na siłę. Cenię i te błyskotliwe teksty o kobietach przy garach i te prymitywne: krótkie, acz dosadne. A te ch*jwieco jest robione na siłę przez stado imbecyli w nadziei, że błysną wśród swego gimbusowego towarzystwa i dodadzą sobie kilka punktów do swojej zajebistości. Nie kupuję tego. Piwa ni ma.



Chuja nas to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-01-10, 18:19 2
Empirial napisał/a:

Co za shit, zero kurwa tolerancji, dzieciak ma małego i nie umie się z tym pogodzić.
Typowe dla męskich świń (zastrzegam że nie wszystkich).
Ale i tak w konkursie na największą zdzirę i tępego chuja to wy cioty przodujecie...



Typowe dla męskich świń? To ja chyba muszę zacząć siadać w rozkroku, bo mnie to rozbawiło.

Acha i więcej dystansu, dziewczyno, bo ci się zmarszczki porobią od nerwów.
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-01-10, 22:10
Chciałem napisać, że zaraz zjawi się jakaś 'wyzwolona' babeczka i zacznie pierdolić kocopoły, ale widzę, że już się znalazła.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie