18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
janmod 2024-06-22, 14:07 10
Nie ze facet by zrobil wiecej - chyba ze by zaczal strzelac - bo tylko idiota by wskoczyl do jadacego samochodu.
Inna sprawa ze typ uciekl wiec pewnie teraz mu zrobia nalot SWAT na dom i przez przypadek go zastrzela Chociaz bialy, wiec moze nie
Zgłoś
Avatar
c................s 2024-06-22, 14:11 21
Wzorowa interwencja. Zachowanie godne pochwały i Op nie ma pojęcia co pisze.
Po raz:
Wysiadła z samochodu w martwym punkcie kierowcy samochodu na którym będzie przeprowadzać interwencję.
Dwa:
Ostrzegła werbalnie, zbliżając się do samochodu podejrzanego
Trzy:
Wobec bierności kierowcy otworzyła drzwi
4:
Nakazała opuszczenie samochodu wyciągając broń lecz nie odbezpieczając jej.
5:
Wobec podjęcia ucieczki, oddała strzał ostrzegawczy w asfalt.
Sześć:
Powiadomiła centralę o użyciu broni.

Samych takich wzorowych policjantów nam życzę,

Pozdrawiam,

Margines Społeczny.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-22, 14:58 19
Co tu się właściwie odjebało? To była próba zatrzymania czy co? Reszta nagrania z początkiem interwencji mogłaby wiele wyjaśnić bo po tym co tu się odstawiło to baba powinna skończyć na dziale Desery w lokalnym Starbucksie, a nie latać z bronią po ulicach udając policjanta
Zgłoś
Avatar
Blvckie 2024-06-22, 15:09 1
OP to pedał i nie potrafi zrobić opisu
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-06-22, 15:52
Blvckie napisał/a:

OP to pedał i nie potrafi zrobić opisu



Jaki op jełopie?
Zgłoś
Avatar
GrubyKleks 2024-06-22, 17:23
po wypłate
Zgłoś
Avatar
radzyniak 2024-06-22, 17:29 3
4:
Nakazała opuszczenie samochodu wyciągając broń lecz nie odbezpieczając jej.
Możesz pokazać na przykładzie jak się odbezpiecza Glocka? Czyli tą broń, którą miała w ręku.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-06-22, 17:58 1
Jeśli dobrze pamiętam to glock nie posiada typowego zabezpieczeń. Posiada chyba 3 taki ,,automatyczne" zabezpieczenia że jeśli trzymasz odpowiednio broń to może strzelić ale jeśli np pistolet leży na stole a ty pociągniesz za spust to pistolet nie strzeli. Ale nie jestem pewien bo nie posiadam glocka. Zresztą kobieta postąpiła dobrze gdyby do niego skoczyła to mogła by zostać przejechana. Powinna mu strzelić między oczy ale później by pieprzyli że przekroczyła uprawnienia bla bla bla
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-06-22, 19:35 2
radzyniak napisał/a:

4:
Nakazała opuszczenie samochodu wyciągając broń lecz nie odbezpieczając jej.
Możesz pokazać na przykładzie jak się odbezpiecza Glocka? Czyli tą broń, którą miała w ręku.



Nie przeładowała. Ulżyło?
Zgłoś
Avatar
c................s 2024-06-22, 19:44
radzyniak napisał/a:

4:
Nakazała opuszczenie samochodu wyciągając broń lecz nie odbezpieczając jej.
Możesz pokazać na przykładzie jak się odbezpiecza Glocka? Czyli tą broń, którą miała w ręku.



Pragnę poinformować, że opis sytuacji był napisany w formie żartu i niekoniecznie musi pokrywać się z prawdą ostateczną.
Zastanawiajacy jest fakt, że przegapił Pan fakt strzału ostrzegawczego w asfalt uznając takie działanie za prawidłowe bądź ignorując je.
W związku z powyższym uznaję za bezzasadne zadawanie głupich pytań,

Z poważaniem,

Zdrowy Rozsądek
Zgłoś
Avatar
radzyniak 2024-06-22, 21:17 1
Verdi napisał/a:

Nie przeładowała. Ulżyło?



Policjanci noszą w USA broń przeładowaną.

[ Dodano 2024-06-22, 21:19 ]
darnext123 napisał/a:

Jeśli dobrze pamiętam to glock nie posiada typowego zabezpieczeń. Posiada chyba 3 taki ,,automatyczne" zabezpieczenia że jeśli trzymasz odpowiednio broń to może strzelić ale jeśli np pistolet leży na stole a ty pociągniesz za spust to pistolet nie strzeli. Ale nie jestem pewien bo nie posiadam glocka. Zresztą kobieta postąpiła dobrze gdyby do niego skoczyła to mogła by zostać przejechana. Powinna mu strzelić między oczy ale później by pieprzyli że przekroczyła uprawnienia bla bla bla

ma wewnętrzne bezpieczniki, których nie da się odbezpieczyć. A to o czym piszesz jest np w Uzi lub Colt. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-22, 21:34
Mam Glocka i to straszne gówno. Jeszcze się nie postrzeliłem, ale wkrótce to nastąpi. Nie rozumiem zabezpieczenia na spuście, to kurwa nie ma prawa dobrze zadziałać. Podejrzewam, że 90% przypadkowych postrzeleń w USA jest właśnie z tego kartofla.

Kupiłem go, bo jest tańszy od shadowki i innych normalnych pistoletów.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-06-22, 21:58 1
radzyniak napisał/a:

Policjanci noszą w USA broń przeładowaną.
ma wewnętrzne bezpieczniki, których nie da się odbezpieczyć. A to o czym piszesz jest np w Uzi lub Colt. Pozdrawiam.



A przepraszam za błąd byłem pewien że też to jest w glocku. Lubię reweolwery ale nigdy nawet nie trzymałem pistoletu. Tak to jest jak ktoś nie w temacie się wypowiada co niestety robi większość ludzi. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
radzyniak 2024-06-22, 22:56
darnext123 napisał/a:

A przepraszam za błąd byłem pewien że też to jest w glocku. Lubię reweolwery ale nigdy nawet nie trzymałem pistoletu. Tak to jest jak ktoś nie w temacie się wypowiada co niestety robi większość ludzi. Pozdrawiam


Chodzi o system Colta, który ma min. bezpiecznik e chwycie. Można kulturalnie? Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie