18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Andrzejas 2024-08-21, 0:09
@baronturbina: Nigdy, ale co ja poradzę, że tak leciał tekst? Ja po prostu mam bardzo daleko do kartoflanych imperiów. Tak geograficznie, jak i poglądowo.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-21, 0:22
baronturbina napisał/a:

Przełącz się na @ albo @ bo wolę alkoholika niż oderwanego naziola.



Chyba już kumam, Ty używasz wobec innych wszystkich przymiotników, które są używane wobec Ciebie Jesteś jak takie zwierciadełko. To chyba nawet ciekawsze od projekcji.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-21, 2:00
Siriuz napisał/a:

Chyba już kumam, Ty używasz wobec innych wszystkich przymiotników, które są używane wobec Ciebie Jesteś jak takie zwierciadełko. To chyba nawet ciekawsze od projekcji.


Jeśli coś co robię lub same wyobrażenia jakie masz względem mnie, są ciekawsze dla Ciebie od prokreacji, to jesteś odklejony bardziej niż się wydawało. Jeśli Cię to podnieci mogę ci zdjęcie mojego siriuza wysłać. Nie musisz się kryć z orientacją.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-21, 2:18
baronturbina napisał/a:

Jeśli coś co robię lub same wyobrażenia jakie masz względem mnie, są ciekawsze dla Ciebie od prokreacji, to jesteś odklejony bardziej niż się wydawało. Jeśli Cię to podnieci mogę ci zdjęcie mojego siriuza wysłać. Nie musisz się kryć z orientacją.



Ahh ten okres dojrzewania.... w głowie tylko jedno siedzi
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-21, 7:54
Siriuz napisał/a:

Ahh ten okres dojrzewania.... w głowie tylko jedno siedzi


Tak jest i dla tego proponuje żebyś sobie ulżył.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-21, 14:41
Czemu się dziwicie ? Przyszła kobitka do sąsiada sobie poruchać, a on powiedział, że nie ma cukru. Czego nie rozumiecie ?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-21, 19:18
baronturbina napisał/a:

Tak jest i dla tego proponuje żebyś sobie ulżył.



Nie fantazjuj
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-21, 20:17
Siriuz napisał/a:

Nie fantazjuj


Nie pisz. Zostań przy białoruskich portalach.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-21, 21:49
baronturbina napisał/a:

Nie pisz. Zostań przy białoruskich portalach.



Nie czytam Jaki polecasz? Ja zaglądam tylko czasem na rt.com
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-21, 22:55
Siriuz napisał/a:

Nie czytam Jaki polecasz? Ja zaglądam tylko czasem na rt.com


Napewno jest jakiś białoruski portal dla osób, które zdradziły swój kraj i siedzą Łukaszence pod nogami. Zapukaj do mieszkania obok i sędziego Tomasza Szmyta zapytaj.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-21, 23:16
baronturbina napisał/a:

Napewno jest jakiś białoruski portal dla osób, które zdradziły swój kraj i siedzą Łukaszence pod nogami. Zapukaj do mieszkania obok i sędziego Tomasza Szmyta zapytaj.



Masz ciekawe zainteresowania
Zgłoś