18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
djoshin 2012-06-16, 23:03 1
przed chwilą slyszałem darcie ryja "nic sie nie stało Polacy nic sie nie stało"
a z drugiej strony ulicy "było w kakało jak zwykle było w kakało"
Zgłoś
Avatar
nieja 2012-06-16, 23:18 2
Już za cztery lata, już za 4 lata...
Zgłoś
Avatar
czyhanastrychu 2012-06-16, 23:22 1
Autentyczne sms'y:

A: Jak następnym razem będziemy gospodarzem takiej imprezy to na pewno zostaniemy mistrzem świata!
B: Chyba w hokeju!
B: Na trawie!
B: Niepełnosprawnych!
B: Kobiet!
B: Juniorów!
B: Kurwa!!!
A: eee... możesz mieć, kurwa, rację
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-16, 23:43
Żeby wygrać Euro potrzeba czegoś więcej niż pięknego dopingu kibiców
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-06-16, 23:45
Wpadnijmy w piłkoszał!
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-06-17, 0:09
Żesz kurwa. No zrobili co mogli ale wszystko za mało. Szkoda. Na prawdę liczyłem na ćwierćfinał. Przecież Czesi to takie cipeczki są...
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-06-17, 0:30
No kurwa, to jedyne pocieszenie jakie mi przyszło do głowy po meczu. Siedzimy ze znajomymi, koniec meczu, konsternacja, a ja po chwili liczenia "przynajmniej dzięki nam Rosja też odpadła". Nie bardzo byli pocieszeni, ja zresztą też.
Zgłoś
Avatar
RuBu 2012-06-17, 0:31
Rosja to chyba odpadła tylko dla tego że i my daliśmy d**py... :/
Zgłoś
Avatar
MMAchu 2012-06-17, 0:52
Rosja wraca do domu... z domu.
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-06-17, 1:00
Typowo pisowskie myślenie. Co za poświęcenie, patriotyzm na wielką skalę. Od Jara dostaliby medale. Dojebaliśmy ruskim przegrywając z Czechami. Kibole nie mogli to piłkarze pomogli.
Ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-06-17, 1:34
Skonczcie pierdolic, dali z siebie wszystko. Nie wyszlo, coz, wyjdzie innym razem. W kazdym razie grali ladnie.
Zgłoś
Avatar
blade87 2012-06-17, 1:48 1
@up

Masz chyba kurwa jakąś spleśniałą waginę na oczach... większych pizd na tym turnieju nie było. Nie chce mi się teraz rozpisywać, co było chujowe w tej grze, ale jedno jest pewne: te pierdolone kaleki mają w dupie tych wszystkich patriotycznych kibiców, bo zaangażowania i jakiejkolwiek chęci wygrania meczu nie stwierdziłem. Jakoś Czesi mogli zacząć atakować z pomysłem, po tym jak dowiedzieli się, że wynik drugiego meczu jest dla nich niekorzystny. Dlaczego ci "zmęczeni" i "przetrenowani" gwiazdorzy nie próbowali zaatakować większa liczbą graczy, tylko stali jak pizdy i liczyli na jakieś archaiczne wrzutki na jednego Lewandowskiego? W żadnym momencie na zasługiwali na awans, nie mówiąc o jakimkolwiek zwycięstwie. Zarabiają kasę, a chce im się kopać po 20 minut w każdym meczu. Dzięki wielkie za tych frajerów.
Zgłoś
Avatar
dawid813 2012-06-17, 11:16
potrafili zremisować z rosją , a z czechami to już nie , wszyscy piszą , że dali z siebie wszystko , a według mnie dobrze się spisał jedynie Przemysław Tytoń , reszta bez komentarza , czesi robili z naszą obroną dosłownie co chciały
Zgłoś
Avatar
ogonix 2012-06-17, 11:51
my przynajmniej nie zostaniemy wywiezieni na Sybir
Zgłoś