18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Po oczach
~_Yarko_ • 2020-11-30, 18:52
Pozostałości z płuczki wiertniczej wystrzeliły robotnikowi w twarz (16 MPa).


Przeżył, ale stracił wzrok.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-12-01, 21:01
BajecznyKrzysztof napisał/a:

zawód prawie tak niebezpieczny, jak tirowiec ;D



Nie śmiej się bo kierowcy na ADR-ach wożą różne niebezpieczne ładunki w silosach i przy załadunku/rozładunku takich tematów ryzyko jest spore
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-12-02, 21:34 1
Kriuk napisał/a:

Nie śmiej się bo kierowcy na ADR-ach wożą różne niebezpieczne ładunki w silosach i przy załadunku/rozładunku takich tematów ryzyko jest spore



No przejebane. Tirowiec ADR to normalnie ma pracę tak odpowiedzialna jak główny inżynier mechanik elektrowni jądrowej. A zrobić kurs ADR. Panie kurwa. Trzeba aż zapłacić 300 zł i iść się podpisać na szkoleniu.
A później to już tylko gorzej. Trzeba siedzieć i kręcić kołem. Czasem popatrzeć na znaki. Normalnie trudności jak sterowanie wahadłowcem.

Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2020-12-03, 22:15
Wiewór napisał/a:

No przejebane. Tirowiec ADR to normalnie ma pracę tak odpowiedzialna jak główny inżynier mechanik elektrowni jądrowej. A zrobić kurs ADR. Panie kurwa. Trzeba aż zapłacić 300 zł i iść się podpisać na szkoleniu.
A później to już tylko gorzej. Trzeba siedzieć i kręcić kołem. Czasem popatrzeć na znaki. Normalnie trudności jak sterowanie wahadłowcem.



A tam chuja sie znasz, bladego pojęcia nie masz co to za robota jest Nikt cie na szkoleniu nie nauczy jak wysępić fajki na parkingu, albo jak kasztanić przy kole, żeby sobie dresu nie obsrać. Teoretyku kurwa
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-12-03, 22:42
swieca napisał/a:

Gdzie jest napisane,że to Rosja?



No właśnie po BHP widać że to Rosja.

Zgłoś