18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
A................o 2017-01-16, 10:14 1
Nawet w Tajlandii mają swoich bohaterskich sebixów.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-01-16, 10:15 6
Rozumiem ucięcie za kradzież palucha/paluchów, a jeśli to dzieciak rozumiem i chłostę. Ale linczu i skakania po głowię, nie rozumiem. Ojciec chłopaka powinien teraz zatłuc gnoja, który tak skopał tego małolata. To ojciec lub sąd jest od wymierzania kary, a nie motłoch.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-01-16, 10:38
ci co go pobili powinni zostać ukarani
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2017-01-16, 10:40 1
Ręce upierdolić.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2017-01-16, 11:40 1
E tam pierdolicie, nieprzewidziane skutki linczu ulicznego są najlepszą formą odstraszania/przeciwdziałania.
Zgłoś
Avatar
e................y 2017-01-16, 14:30 1
@UP
No chyba, że mowa o Danielu wyklętym w kebabie owiniętym z Ełka, to wtedy nie. Wtedy wszystko sprowadza się do tego, że arab zabił polskiego patriotę, który tylko chciał pożyczyć puszkę coli.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-01-16, 14:47 14
Cytat:

Rozumiem ucięcie za kradzież palucha/paluchów, a jeśli to dzieciak rozumiem i chłostę. Ale linczu i skakania po głowię, nie rozumiem. Ojciec chłopaka powinien teraz zatłuc gnoja, który tak skopał tego małolata. To ojciec lub sąd jest od wymierzania kary, a nie motłoch.


Cytat:

ci co go pobili powinni zostać ukarani


Cytat:

Nawet w Tajlandii mają swoich bohaterskich sebixów



Widzę zjazd pedałków w rurkach na sadolu.

Chuj mnie jebie czy okrada mnie 50 letni Janusz z wąsem czy 30 letni młody boski adonis czy nastoletni dzieciak. Kradzież to kradzież i powinno się tak karać każdego złodzieja aby potem 20 razy się zastanowił czy znów czegoś nie podpierdolić komuś.

Ja szanuję cudzą własność tak samo jak chciałbym aby ktoś szanował moją. Nigdy w życiu niczego nie ukradłem i wkurwia mnie jak ktoś kradnie coś.

Szanuj zjebie to, że ktoś ciężko zapierdala w życiu aby cos mieć i cos sobie kupić a nie pierdolenie później, że taki jebany cwelbąk kradziej miał ciężko w życiu i musiał.

Ja rozumiem jak ktoś ukradnie żarcie ze sklepu bo nie ma co jeść on i\lub jego rodzina i kradnie aby przeżyć ale każdy kto robi sobie zawód z kradzieży jest dla mnie zwykłym śmieciem.
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-01-16, 15:26 1
powinni jeszcze go przejechac autobusem
Zgłoś
Avatar
bioweapon 2017-01-16, 15:46 12
ma fart ,że mu płytą chodnikową nie przyjebali
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2017-01-16, 15:59 5
janlew napisał/a:

Rozumiem ucięcie za kradzież palucha/paluchów, a jeśli to dzieciak rozumiem i chłostę. Ale linczu i skakania po głowię, nie rozumiem. Ojciec chłopaka powinien teraz zatłuc gnoja, który tak skopał tego małolata. To ojciec lub sąd jest od wymierzania kary, a nie motłoch.



Problem w tym, że u nich jak i u nas średnio ten sąd działa... Dlatego robią sobie namiastkę sprawiedliwości. Natomiast mi go ni chuja nie jest szkoda. Niczego w życiu nie ukradłem, a miałem wiele możliwości, sposobności (pamiętam jak sprzedawczyni siedziała na zapleczu i czekałem z 5 minut z towarem na ladzie i po nią poszedłem, a mogłem wyjść bez pierdolenia nawet by nie wiedziała). Także jak ktoś mi powie, że okazja czyni złodzieja mogę mu odpowiedzieć, że to zawsze zależy od człowieka i wychowania.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-01-16, 16:11
up@ bo strach ci nie pozwolił
Zgłoś
Avatar
diegodm 2017-01-16, 18:45 1
Pani od nauki j. Polskiego jest z ciebie dumna
Zgłoś
Avatar
Amerigo_Bonaserra 2017-01-16, 19:41 2
Znowu ten niebieski debil i te jego debilne opisy:(
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2017-01-16, 20:00
Już nawet nie czytam tych opisów, ale materiały sadystyczne. Piwo zasłużone.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie