18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Pobicie i łamanie rączek
S................n • 2020-09-13, 13:39
Łamanie rąk od 2:20

sanctusdiavolos napisał/a:

Przerzuciłem na nasz serwer. Takie rzeczy szybko znikają na youtube.

Zgłoś
Avatar
Palczaty 2020-09-13, 13:51 2
Brawo ochrona, zadbali by wy walka była według starych dobrych zasad ulicznych. Jak solo to solo
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-09-13, 13:54 13
Jebany sadysta.
Zgłoś
Avatar
boo 2020-09-13, 13:59 84
Co za cwele w tej ochronie. Juz chuj z tym, ze dopuscili do kopania lezacego przez drugiego zjeba. Ale za to napierdalanie nieprzytomnego i lamanie rak przez psychozjeba powinni wisiec. Dobry material poza tym. Piwko
Zgłoś
Avatar
sard 2020-09-13, 14:24 15
boo napisał/a:

Co za cwele w tej ochronie. Juz chuj z tym, ze dopuscili do kopania lezacego przez drugiego zjeba. Ale za to napierdalanie nieprzytomnego i lamanie rak przez psychozjeba powinni wisiec. Dobry material poza tym. Piwko



znając życie to jakiś ich ocipiały, spedalony dresiarski koleżka, z którym jak to pakujące zjeby ruchają się w dupę i dlatego nic mu nie zrobili przy tej akcji.
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2020-09-13, 14:42 1
Nie ma piwa, kurwa ten zjebany jutub jeszcze muszę konto zakładać żeby oglądać filmik. Nie mam tam konta i nie będę zakładał bo dodający materiał jest leniwym śmierdzącym jebanym grubasem. To powinien być PIERWSZY PUNKT W REGULAMINIE, że za dodanie filmu w taki sposób ban na miesiąc. To już moja trzecia przeglądarka na fonie bo ciągle jakieś problemy z przeglądaniem lub ściąganiem filmów. Teraz tuman jeden z drugim dodaja materiał +18 i zadowolony. Przepraszam z góry wszystkich jebanych śmierdzących grubasów że nazwałem ich leniwymi

Zgłoś
Avatar
spiritquake 2020-09-13, 14:56 18
Pierdolony jebany smieć
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2020-09-13, 15:03 1
spiritquake napisał/a:

Pierdolony jebany smieć



no zamiast wstać to leży rozjebany jak śmieć na asfalcie
Zgłoś
Avatar
Miles87 2020-09-13, 15:16 4
Zawsze przy takich filmach można sobie wyobrazić ze ten co dostał po ryju to prawicowy śmieć co by w pl głosował na konfederacje. Wtedy zawsze się uśmieszek pojawia.
Zgłoś
Avatar
ssman123 2020-09-13, 15:20 39
Miles87 napisał/a:

Zawsze przy takich filmach można sobie wyobrazić ze ten co dostał po ryju to prawicowy śmieć co by w pl głosował na konfederacje. Wtedy zawsze się uśmieszek pojawia.



Zacisnij drozdzowe pedale z LPG
Zgłoś
Avatar
boo 2020-09-13, 15:21
Cycu320 napisał/a:

Nie ma piwa, kurwa ten zjebany jutub jeszcze muszę konto zakładać żeby oglądać filmik. Nie mam tam konta i nie będę zakładał bo dodający materiał jest leniwym śmierdzącym jebanym grubasem. To powinien być PIERWSZY PUNKT W REGULAMINIE, że za dodanie filmu w taki sposób ban na miesiąc. To już moja trzecia przeglądarka na fonie bo ciągle jakieś problemy z przeglądaniem lub ściąganiem filmów. Teraz tuman jeden z drugim dodaja materiał +18 i zadowolony. Przepraszam z góry wszystkich jebanych śmierdzących grubasów że nazwałem ich leniwymi



W leb sie jebnij. Nie mam na yt zadnego konta a smiga mi tren filmik
Zgłoś
Avatar
s................s 2020-09-13, 15:27 15
Przerzuciłem na nasz serwer. Takie rzeczy szybko znikają na youtube.
Zgłoś
Avatar
geofa1 2020-09-13, 15:45 12
W pierdol to w pierdol ale łamanie rąk nieprzytomnemu to pojechał trochę, pewnie typowy bezmózgi steryd który żyje z socjalu i nawet nie wie która to prawa ręka, zwykły cwel i pala jebany i pewnie kozak przy kolegach, a ochroniarzowi za tą godna podziwu reakcje też powinni ręce połamać.
Oczywiście za film piwko leci
Zgłoś
Avatar
Tudeski 2020-09-13, 15:55 2
Jak ten naćpany kretyn go zabił najprawdopodobniej.
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-09-13, 16:02 7
Po czymś takim, wydobrzałbym, znalazł tego gościa i przestrzelił mu oba kolana.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie