18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Po niedawnym filmiku z częstochowskiego klubu, tym razem ujęcie na jedną z centralnych ulic w Częstochowie, jak pisze jedna z gazet:

Cytat:

7 lutego ok. godz. 1 w nocy 24-letni mężczyzna wracał z kolegami ze spotkania towarzyskiego. Na placu Biegańskiego mijał kilkunastoosobową grupę, która śpiewała piosenkę o częstochowskim klubie piłkarskim. 24-latek użył dwóch niepochlebnych słów, co wywołało agresję wśród kibiców. Trzy osoby rzuciły się na niego. Szczególnie brutalny był 21-letnie mężczyzna, który skopał pokrzywdzonego, gdy ten leżał na ziemi. 24-latek doznał złamania nosa, łokcia, stłuczenia głowy. Stracił przytomność i obudził się w szpitalu.



To jedno z tych wydarzeń w ramach akcji miasta - "Aleje, tu się dzieje"

Zgłoś
Avatar
Endytrła 2016-03-10, 13:41 68
"24-latek użył dwóch niepochlebnych słów" gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2016-03-10, 13:45 31
trzeba być najebanym, żeby cwaniakować do bandy agresywnych kiboli szukających powodu do spuszczenia komuś wpierdolu
Zgłoś
Avatar
sSQNn 2016-03-10, 14:40 18
Jak dla mnie czysty darwin - jeśli ktoś jest na tyle nieogarnięty, że prowokuje całą bandę ludzi lubiących dawać wpierdol, to taka jednostka nie jest przystosowana do życia i je traci.
Tak samo jakby wbiegł na tory "bo nie patrzał".
Zgłoś
Avatar
sars80 2016-03-10, 15:02 6
a ja postrzelał bym do takich kurw z ak47
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2016-03-10, 16:06 3
@sSQNn
Czyli goscie moga isc i drzec sie co chca a ty nie masz prawa zaeagowac?
Przykladowo wyzywali by cala twoja rodzine, bedziesz idiota jesli zwrocisz im uwage? Fajnie gdyby chlopak ktory dostal oklep zebral ekipe iz robil maly rewaznyk. Za dawanie wpierdolu bez podstawy piwka nie bd.
Zgłoś
Avatar
sSQNn 2016-03-10, 16:51 6
@up
ale mi nie o to chodzi, ale tylko o instynkt samozachowawczy.
Czy jeżeli dajmy na to byłbyś kobitką w Niemczech to czy wracając w nocy z imprezy w kłusej spódniczce i cyckami na wierzchu to czy widząc stado muslimów na końcu ulicy idziesz dalej czy zmieniasz trasę?
Przecież masz pełne prawo iść tą ulicą, o tej porze i tak ubrany...

Już abstrahuję od tego, że (jeśli wierzyć mediom) to oni śpiewali o klubie, a on im wrzucił na klub - rozumiem bronić honoru w sytuacji gdy wrzuca rodzinie, kobiecie itp. ale w takiej sytuacji czego bronił?
No chyba, że był z przeciwnej drużyny
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2016-03-10, 16:58 4
Tylko pedały kopią leżącego.
Zgłoś
Avatar
M................w 2016-03-10, 16:58 2
Żali mi tego gościa, nawet się biedak nie stawiał

Kibolstwo jest mocne tylko w grupie i jak leżysz na ziemi, co to za wpierdol oni mu spuścili, klepali i szarpali go jak dziewczynki...najbardziej się poobijał jak upadł na glebę

PS: mnie też by najebali pewnie
Zgłoś
Avatar
carl92 2016-03-10, 17:47 7
Haha cała Częstochowa nie ma dnia by ktoś nie dostał wpierdal.
Ale to chyba jedyne miasto w Polsce gdzie, fanatycy Żużlu, Siatki i Piłki napierdalają się na wzajem
Zgłoś
Avatar
Docent 2016-03-10, 18:02 6
Najlepszy złotówa... Biją kolesia przed jego maską, to pewnie nawet nie sięgnął po telefon, żeby zadzwonić po policję, karetkę, czy coś, tylko dostał czerwone, to jazda, bo będzie 3zł w dupę.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2016-03-10, 18:21 3
Najebany, głupi ale butelki dzielnie bronił przez 20 s jak go okładali.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2016-03-10, 20:11 3
Z jednej strony "po co huczał ?"
Z drugiej strony "nikt nie zareagował"
same pizdy w tej częstochowie.
Zgłoś
Avatar
Nikodem_Szulcc 2016-03-11, 5:47 3
Ej ale zwróćcie uwage na reakcje kierowców... Oni nie wiedzieli o co kaman. widzieli ze trzech typów napierdala jednego i złotówa np ominał wszystko jakby nigdy nic, a reszta sie przygląda... kurwa co za znieczulica. a Jestem pewny że złotówa mial przy sobie gazy, paralizatory, telekopa i inne.

Uprzedzając Wasz bóludupizm, odrazu odpowiem, że odpowiedni gaz i naładowany paralizator wystarczy, żeby położyć na ziemie nawet 3 typków, jak jestescie w miare ogarnietymi facetami...
Zgłoś
Avatar
beeveer 2016-03-11, 10:52 1
tępe kibolskie kurwy jak zwykle mocne w grupie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie