18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
czarvnch 2024-07-03, 19:33 4
Ten typ to Darek Baran mieszka w legionowie na Husarskiej blisko boiska. na tak zwanych 500. W załączniku macie okolice gdzie on mieszka
Zgłoś
Avatar
Endrju28 2024-07-03, 19:42 6
dgfdfg napisał/a:

Trzeba było wsłuchać się w to co mówi - nazwał go cwelem, a to oznacza że młody się rozpruł na komendzie i posprzedawał wszystkich, stąd taka złość. Inaczej nie doszło by do tej sytuacji.



Generalnie to teraz wśród gówniarzerii jest modne ciskanie się od cweli nawet bez powodu. Siedzę jakiś czas temu w barze, stolik obok siedzi banda pokemonów, co chyba dopiero dowody odebrała. Przychodzi kolejny pokemon z ich ekipy specjalnej troski i nagle słyszę jak się czułe witają koledzy... Banda downów: "siema cwelu". Ten jeden spóźnialski niewypał: "joł kurwy, co tam u was?"
Zgłoś
Avatar
Król 2024-07-03, 19:44
Pomogłaś dzięki
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2024-07-03, 19:53
pies jebał tych kolesi zjebanych. bardziej mnie martwi stopień spierdoliny u tych dziewczyn.
Zgłoś
Avatar
czarvnch 2024-07-03, 20:03 4
typ mieszka gdzieś tutaj
Zgłoś
Avatar
MarianNicpoń 2024-07-03, 20:31
Jak Leon sobie coś zrobi to oprawca będzie łapał sie za porty na spacerniaku...
Zgłoś
Avatar
Wypierdalajjdjd 2024-07-03, 20:31 5
Miałem tak w wieku 13 lat zebrali się moi pseudo znajomi z dzielnicy z którymi się wychowywałem od dziecka wyciągnęli mnie z domu pod pretekstem gry w piłkę potem w kilku mnie zaczęli gonić
Doznałem silnego stresu że przestałem mówić
Kilka lat się leczyłem typ chyba zesztywniał jak w okopie na wojnie Shell shock tak się to nazywa
niestety leczy się to długo
Został pewnie pomówiony bo to zwykle tak się dzieje kiedy zna cię parę osób a jedna z nich lubi gadać o tobie

[ Dodano 2024-07-03, 20:34 ]
Głupie kurwy myślą że z leosiem jest wszystko w porządku i się chłopaczki pogodzą tak głupia kurwo

[ Dodano 2024-07-03, 20:37 ]
@Endrju28: tak się nazywa też osoby słabe psychicznie i fizycznie
Zgłoś
Avatar
Kroki71 2024-07-03, 21:05 3
Gliny już dorwali tych matołów. Ciekawe jak bedą pięknie śpiewać na komisariacie, cioty jebane. A zwłaszcza ten pajac co małego kopał..?
Zgłoś
Avatar
korskidegenerat 2024-07-03, 21:09 2
Pobudka krzyczą dzieci. A jakby ten gówniarz wyjął nóż i zarżnął tego penera to byłby pisk.
Zgłoś
Avatar
lago 2024-07-03, 21:47 1
czekamy na film z baranem, może być deskoterapia
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-03, 21:57 2
rayananer napisał/a:

młody chcial chyba zakablowac tego cwaniaczka baranka ze go gnębi w szkole ale mu sie nie udalo, a za próbę doniesienia dostał na przysłowiową dziurę, ale tak tylko rozkminiam po tym co gada agresor



Kolejny zjeb 😂 "Przysłowiową" dziurę? To jakie przysłowie mówi o dziurze lub wyłapaniu na dziurę w kontekście obrywania od kogoś? Przyjebańcu, już lepiej by było użyć określenia "Dostał na dziurę, jak mówi klasyczny tekst wśród młodzieży" 🤣 Kolejny, co nie wie czym jest "przysłowiowe". Chyba tobie za nieprawidłowe używanie określenia "przysłowiowy" powinno się należeć podobne imprezowisko w lesie, jak to, które miał ten leżący na ziemi, a potem wlot tego zajścia na sadola 🤣
Zgłoś
Avatar
bazyyyy 2024-07-03, 22:05
ale cipy kiedyś to było 1v1
Zgłoś
Avatar
paulo2001 2024-07-03, 22:15 1
Przecież od razu widać, ze ten baran to zwykła sucha pizda na jednego strzała która nic nie może, tylko atakuje dużo mniejszych i młodszych, bo chce zaimponować karynie, zwykłe podludzkie gówno do utylizacji. Zresztą tamta sytuacja nigdy by się nie wydarzyła tak czy siak.

Dżepetto napisał/a:

Jakaś pisda w grzywką



Ale nikt tutaj o tobie nie mówi frajerze.

rayananer napisał/a:

młody chcial chyba zakablowac tego cwaniaczka baranka ze go gnębi w szkole ale mu sie nie udalo, a za próbę doniesienia dostał na przysłowiową dziurę, ale tak tylko rozkminiam po tym co gada agresor



Wypisując te bzdury pokazujesz, że jesteś tak samo upośledzony jak te śmieci z nagrania.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-07-03, 22:16
Wszyscy się załapią przynajmniej na nieudzielenie pomocy w niebezpieczeństwie
Zgłoś
Avatar
paulo2001 2024-07-03, 22:26 3
A te kurwy które go trzymają i te obok niego to nie są ani kobiety, ani dziewczyny, bo żadna by coś takiego nie zrobiła, zwykłe patusiarskie śmieci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie