18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
tachicom666 2024-07-03, 22:29
Dżepetto napisał/a:

Jakaś pisda w grzywką



Pizdy to te cioty w dresikach mocne do słabszego. Ale luźno, odrobina szczęścia i będą mieli ruchane w pierdlu

[ Dodano: 2024-07-03, 22:31 ]
lago napisał/a:

czekamy na film z baranem, może być deskoterapia



A tam deski terapia... To cywilizowany kraj. Usiądzie na butelce i będzie git
Zgłoś
Avatar
minions 2024-07-03, 22:40
Bo Baran, zamiast mu ojcowskiego liścia wypłacić to udaje mistrza kung fu. I teraz płokułatula.
Zgłoś
Avatar
daymaker 2024-07-03, 22:53 3
Ja tam nie wiem jak Wy ale jak dla mnie ta nasza dzisiejsza młodzież jest trochę głupawa...ale co ja się tam znam stary jestem.
Zgłoś
Avatar
ROMANCEF1111 2024-07-03, 23:18
Zajebie cię skurwysynie rozglądaj się na ulicy
Zgłoś
Avatar
yooshi 2024-07-03, 23:26
Ty męska kurwo szmato. Taki jesteś kozak ruchany w dupę cwelu? To małolata strugasz jarząbka? Ciągniesz szmato lachę w bramie.
Zgłoś
Avatar
paulo2001 2024-07-03, 23:32
Co ta głupia cipa wygaduje? On nie ma dziewczyny i nigdy nie będzie miał, bo to jest jest kobieta.
Zgłoś
Avatar
PeterZimmerman 2024-07-03, 23:54
Wszystkie śmieci do utylizacji.aż mnie skręca jak widzę takie skurwienie
Zgłoś
Avatar
T................k 2024-07-04, 0:20
Z tego co co oni gadają za darmo na pizde nie wylapał. Mama ma podjechać od tego jedn go gościa a ten co zebrał na ryj ma iść ją przeprosić czyli ukręcił sam na siebie bata Gość pewnie nie myślał o konsekwencjach tego co nawywijał aż tu nagle zderzył się z baranem
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-07-04, 8:40 1
I te wtórujące patusowi w tle z niedorozwiniętym śmiechem julki xD Ae żenada... największe jaja na tym filmiku to ma ten pobity chłopak. Cała reszta to upośledzone cwele. Mam nadzieję że policja ich dojedzie i ktoś im przeklepie mordy w poprawczaku.
Zgłoś
Avatar
valezka 2024-07-04, 9:07 1
"W środę (3 lipca) kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zatrzymali na terenie powiatu legionowskiego młodego mężczyznę, który może być odpowiedzialny za brutalne pobicie nastolatka jakiś czas temu w lesie na terenie Legionowa. Jeszcze dzisiaj (4 lipca) Prokuratura Rejonowa w Legionowie będzie prowadzić czynności z zatrzymanym 17-latkiem"
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-04, 10:55
paulo2001 napisał/a:

Przecież od razu widać, ze ten baran to zwykła sucha pizda na jednego strzała która nic nie może, tylko atakuje dużo mniejszych i młodszych, bo chce zaimponować karynie, zwykłe podludzkie gówno do utylizacji. Zresztą tamta sytuacja nigdy by się nie wydarzyła tak czy siak.
Ale nikt tutaj o tobie nie mówi frajerze.
Wypisując te bzdury pokazujesz, że jesteś tak samo upośledzony jak te śmieci z nagrania.



widocznie chujowo sluchasz to co gadaja i chujowo łączysz wątki, zreszta tfu ci na kurwe sram na ciebie i na te kurwisko z filmiku
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-07-04, 12:01
życzyłbym sobie zobaczyć zwłoki tych gówniarzy (oprócz ofiary pobicia)
Zgłoś
Avatar
outline 2024-07-04, 12:26
Macie, na wykopie gówno już wyśledzone, gdzieś tam w komentarzach się nawet morda przewija

wykop.pl/link/7481933/policja-zatrzymala-17-latka-ktory-pobil-nastolatka

małego szmaciarza. Chude to kurwa że strach w pysk nie zajebać, żeby łeb nie wyleciał

[ Dodano 2024-07-04, 12:27 ]
rayananer napisał/a:

widocznie chujowo sluchasz to co gadaja i chujowo łączysz wątki, zreszta tfu ci na kurwe sram na ciebie i na te kurwisko z filmiku



Kurwa, jeszcze niecałe 2 miesiące. Wytrzymam. I potem kilka miesięcy spokojuz kretynami jak ty bo zajęty będzie robieniem ściągawek na przyre
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-07-04, 12:46
Tuston_bobczak napisał/a:

Z tego co co oni gadają za darmo na pizde nie wylapał. Mama ma podjechać od tego jedn go gościa a ten co zebrał na ryj ma iść ją przeprosić czyli ukręcił sam na siebie bata Gość pewnie nie myślał o konsekwencjach tego co nawywijał aż tu nagle zderzył się z baranem



ChatGPT napisał/a:


Sposób wypowiedzi Tuston_bobczaka jest bardzo potoczny, chaotyczny i wulgarny. Oto kilka obserwacji na temat stylu tej wypowiedzi:

Wulgarność: Użycie słowa "pizda" i ogólnie wulgarnych określeń może być obraźliwe i nieodpowiednie w wielu kontekstach.

Niejasność: Wypowiedź jest trudna do zrozumienia ze względu na brak jasności i uporządkowania myśli. Skróty myślowe i potoczne zwroty sprawiają, że interpretacja staje się wyzwaniem.

Emocjonalny ton: Widać, że autor jest emocjonalnie zaangażowany w opisywaną sytuację, co przejawia się w intensywnym języku.

Nieformalność: Użycie potocznych wyrażeń i kolokwialnego języka wskazuje na nieformalny styl wypowiedzi, co może być odpowiednie w niektórych kontekstach, np. wśród znajomych, ale nie w bardziej formalnych sytuacjach.

Bezpośredniość: Autor mówi bezpośrednio i nie owija w bawełnę, co może być odbierane jako szczerość, ale również jako brak taktu.

Ogólnie rzecz biorąc, taka forma wypowiedzi może być uznana za nieodpowiednią w wielu kontekstach, zwłaszcza publicznych czy formalnych. Ważne jest, aby dostosować język i styl komunikacji do sytuacji oraz odbiorców.



Zgłoś
Avatar
berhol 2024-07-04, 14:06
Wyjątkowo mnie wkurwia jak starszy znęca się nad młodszym i to bezbronnym , jeszcze kopiąc go na ziemi , zaciskają mi się pięści , karma wraca więc tego cwela będą kiedyś po mordzie kopać jak będzie leżał we własnych posokach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie