18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
julixoxo 2024-07-04, 14:24
leho napisał/a:

Ktoś wie o co poszło? Co było przyczyną ustawki w lesie grupy gimbów?



jebana szmata z niego i bardzo dobrze że dostał wpierdol

[ Dodano: 2024-07-04, 14:26 ]
BrianGriffin napisał/a:

życzyłbym sobie zobaczyć zwłoki tych gówniarzy (oprócz ofiary pobicia)



zwłoki ofiary też bym chętnie zobaczył
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-07-04, 15:18 3
Kurakk napisał/a:

wrzuć to ktoś na jakiś wykop czy inny gejowski portal to zaraz dostaniemy więcej info nt akcji


Spieszę z pomocą

tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/legionowo-nastolatek-pobity-w-lesie-na-...
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-07-04, 15:57
Wszystko tu jest spierdolone. Jesli chca sie poznecac to po chuj to nagrywaja? Jesli chca wymierzyc sprawiedliwosc to czemu jasno nie powiedza za co dostaje i po chuj pokazuja mordy? Po chuj wogole tam tyle bydla i po cholere te glupie dziwki jeszcze go klepia po mordzie i mowia zeby wstawal?
Najbardziej mi sie podobaja nagrania z bicia pedofilow. Napastnikow nie widac, morda pedofila jest pieknie eksponowana, wpierdol odbywa sie w cywilizowanych warunkach, zero niepotrzebnego tłumu, jest powod, jest przyznanie sie do winy, jest wypuszczenie i lekcja na przyszlosc.
Zgłoś
Avatar
Ada1987 2024-07-04, 16:31
Mógł sobie jajca umyć a nie ciągle się po nich drapać. Fuj.
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-07-04, 17:39
Jak filmik już jest w necie to pewnie niedługo znajdą te pizdeczke
Zgłoś
Avatar
poi0021 2024-07-04, 19:31 1
mam 37 lat i człowiek nie raz sie napierdalał nawet często ale to nigdy nie było gnębienia ,poniżania, upokarzania drugiej osoby!!!! Często było zbita piona po dobrej solówce. Co za zjeby z tych dzieci
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-04, 21:23
julixoxo napisał/a:

jebana szmata z niego i bardzo dobrze że dostał wpierdol
zwłoki ofiary też bym chętnie zobaczył



która babeczka to Ty? konto zalozone tylko po to by skomentowac ten post ^^ chłopaczek juz ma lipe? zachowujecie sie tam jak dzicz z amełyki północnej..
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-07-04, 21:40
Sprawa już jest pod kontrolą policji. Wypada mieć nadzieję, że żadne z tych 8 osób nie jest synuciem, córusią czy wnusiem jakiegoś bonza.
i.pl/lincz-w-legionowskim-lesie-policja-zatrzymala-nastolatkow-za-atak...
Zgłoś
Avatar
Tomek1111232456 2024-07-04, 22:54 4
Pomijając Barana (pseudonim idealnie określa tego debila) , to większe wkurwienie wywołały u mnie te lampucery mówiące do tego chłopaka, żeby wstawał i nie udawał. Każdy z tej grupy powinien mieć takie zarzuty i paragrafy, aby mieć tę czarną plamę w kartotece już do końca życia i mieć kłopoty z poradzeniem w sobie w dorosłym życiu - znalezienie pracy itp.
Zgłoś
Avatar
robert59 2024-07-05, 8:26
Wszystkie gówniary z filmiku powinny wylądować w sądzie dla nieletnich!!! A bohater bijącego który się nawet nie broni mam nadzieję, że wyląduje w domu poprawczym!!!!
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2024-07-05, 9:00
z tego co wiadomo chyba już prokuratura zabezpieczyła materiał i część ustalono kto tam się znajdował i bedą aresztowani i będą mieli przedłużone wakacje kolejna banda bezmózgow nagrwa swoje poczynania bandyckie i wrzuca filmik dowodowy dla sądu ten co kopał napewno juz ma odsiadkę gwarantowana teraz sądy strasznie karają mlodocianych przestępców bo jest wysyp znecania się nad ofiarami i brutalne pobica reszte gapiów dostaną zawiasy i kilka tys grzywny
Zgłoś
Avatar
Redys64 2024-07-05, 10:13
Namiary na baranka … niech tylko wyjdzie z chuj wie czego z chęcią napluje mu teleskopem przez czaszkę
Zgłoś
Avatar
pawad 2024-07-06, 2:18
Słodko to im będzie w poprawczaku
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-07-07, 0:05
julixoxo napisał/a:

jebana szmata z niego i bardzo dobrze że dostał wpierdol


zgwałcić ci morde? nie? no to ją zamknij
Zgłoś
Avatar
Gamcio1990 2024-07-08, 1:26
Gdybym był tatą Leona to ta pizda z filmiku zostałaby dojechania z partyzanta w ciemniej klatce schodowej... Przekopać była porządniutka - ojj - że 2 tygodnie by gnój chodził jak najebany... a Leon miałby przykaz się z kurewki śmiac!!!

Byłem nastolatkiem kilkanaście lat temu - i albo kończyło się na wyzwiskach - albo na solówce - a nie napierdalanie o połowe mniejszego gościa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie