18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Pobicie w Białej Podlaskiej
Extermis • 2023-03-14, 13:05


Informacje o całej sprawie:

ukryta treść
Cytując Słowo Podlasia: "Do szokującego filmu zarejestrowanego przy ul. Górnej w Białej Podlaskiej. Na nagraniu widać, jak dwóch nastolatków bezlitośnie bije leżącego na ziemi chłopaka. Oprawcy kopią ofiarę. Jeden z nich w pewnym momencie skacze na jej głowę. Cała scena jest nagrywana przez świadka brutalnych wydarzeń. Na filmie słychać jak ofiara jęczy z bólu i błaga o litość. Jeden z oprawców stara się uspokoić drugiego agresora, który po chwili brutalnie skacze na głowę ofiary."

Jak udało nam się ustalić, ofiara ma ok. 19 lat, jeden z oprawców 18 a drugi 16 lat.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-03-14, 20:30 2
Jak czarnuchy kurwa ..... Skaczą po typie jak po tapczanie debile. Z rozjebanymi podrobami to na pewno odda kasę ...
Zgłoś
Avatar
Cruccu87 2023-03-14, 20:38
Jarosławkaczyński napisał/a:

Po chuj te głąby dowody na siebie nagrywają? IQ 1 , ja pierdole to społeczeństwo samo siebie wybije



tylko dlaczego to tak wolno trwa ;]
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-03-14, 22:31
matej47 napisał/a:

Dopiero teraz ktoś to zauważył? Ja nie mogę



ja też chętnie się dowiem, bo jedynie widać sok na żebra
Zgłoś
Avatar
Ribca 2023-03-14, 22:54 1
Kaiezet napisał/a:

Kurwa, ja rozumiem komuś spuścić wpierdol, bo nieraz za małolata się kogoś oklepało lub samemu zebrało. Ale lało się dopóki ktoś upadł i potem spokój. Skakanie po głowie lub kopanie leżącego to już czyste frajerstwo i podciągnąłbym to pod usiłowanie zabójstwa.



Klasa. Jak ktoś leży - się nie kopie. To podstawa.
Zgłoś
Avatar
djted 2023-03-15, 0:05 1
Nie widze roznicy pomiedzy tym co sie dzieje aktualnie u nas i za granica... W zyciu bym nie puscil swojego dzieciaka do szkoly w Pl
Zgłoś
Avatar
kocur 2023-03-15, 0:22 1
e4zy napisał/a:

chuja się znacie a się wypowiadacie pajace xD, za darmo nie dostał, słychać na nagraniu "gdzie są pieniądze?", cała sprawa wyjaśniona bo długi albo oddajesz albo obskakujesz srogi wpierdol, inna sprawa ma się z małolatami którzy w 6 napierdalali jednego i przypalali go petem, wątpię żeby mały gówniarz wisiał komuś pieniądze czy zrobił cokolwiek złego skoro pozwolił się im nawet petem przypalić



no to ja twoja stara też doajde ze te 2 grosze co mi winna. po głowie skakał nie będę, ale jakiś gwałt tulipanem na pewno.

djted napisał/a:

Nie widze roznicy pomiedzy tym co sie dzieje aktualnie u nas i za granica... W zyciu bym nie puscil swojego dzieciaka do szkoly w Pl



Pewnie zapierdala w uk z czarnymi i pakolami, z ich rodzicami stara ci sie puszcza.
Zgłoś
Avatar
djted 2023-03-15, 0:44 4
kocur napisał/a:

no to ja twoja stara też doajde ze te 2 grosze co mi winna. po głowie skakał nie będę, ale jakiś gwałt tulipanem na pewno.
Pewnie zapierdala w uk z czarnymi i pakolami, z ich rodzicami stara ci sie puszcza.



Po formie twoich (specjalnie z małej) wypowiedzi wnioskuje, ze masz jakies niedojebanie umysłowe. Ja bym sie udał na twoim miejscu na leczenie
Zgłoś
Avatar
programista4k 2023-03-15, 2:11
Kaiezet napisał/a:

Kurwa, ja rozumiem komuś spuścić wpierdol, bo nieraz za małolata się kogoś oklepało lub samemu zebrało. Ale lało się dopóki ktoś upadł i potem spokój. Skakanie po głowie lub kopanie leżącego to już czyste frajerstwo i podciągnąłbym to pod usiłowanie zabójstwa.



2 na 1 to normalny oklep?
Zgłoś
Avatar
Coffey 2023-03-15, 2:36
Bo jak się pożycza to się oddaje
Zgłoś
Avatar
mrcalson1 2023-03-15, 12:00
I następni polecą do wora
Zgłoś
Avatar
sruba 2023-03-15, 22:30
e4zy napisał/a:

chuja się znacie a się wypowiadacie pajace xD, za darmo nie dostał, słychać na nagraniu "gdzie są pieniądze?", cała sprawa wyjaśniona bo długi albo oddajesz albo obskakujesz srogi wpierdol, inna sprawa ma się z małolatami którzy w 6 napierdalali jednego i przypalali go petem, wątpię żeby mały gówniarz wisiał komuś pieniądze czy zrobił cokolwiek złego skoro pozwolił się im nawet petem przypalić



Równie dobrze mogli go z 50zl naliczyć na 500 i kazać oddawać. Póki nie zna się całego kontekstu nie ma co gadać
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2023-03-16, 22:14
jebani debile - nawet jeśli typo im wisiał kasę i w końcu prosił się o wpierdol (nie znam kontekstu, jedyne co wyłapałem to właśnie to, że gość chyba wisiał im siano), to co najwyżej mogła pójść przekopa bez nagrywania, a tak to cyk - dowód w sprawie pewnie już jest u psów, a oni pewnie za jakiś będą mieli rozepchane odbytnice.
Zgłoś