18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pobicie w Bydgoszczy
kaffi • 2012-12-11, 19:53
Bydgoscy Policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicie 23-latka. Zdarzenie miało miejsce 8 grudnia nad ranem, na Starym Rynku. Podejrzanych udało się zatrzymać dzięki monitoringowi. Akcja średnia i do tego cenzura, ale wstawiłem, żeby więcej ludzi zobaczyło, może następnym razem się zastanowią.

Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-12-12, 3:23 1
Zielak300 - znalazł się łysy ekspert wojskowy od siedmiu boleści ... pojmij kurwa to co ci ludzie piszą a nie nakurwiaj bzdetów jak z karabinka. W dzisiejszych czasach wystarczy 1-2 sprawne akcje powietrzne żeby Polskę unieruchomić. Twoi koledzy zanim zorganizują jakąkolwiek "samoobronę" będą już dawno albo chować się po piwnicach albo będą martwi. Mała część trafi do jednostek wojskowych gdzie dostaną "odpowiednie" < > wyekwipowanie i rozkazy. A co do syrii te brudasy które walczą z legalną władzą są sponsorowani przez bogatszych brudasów którym nie podobało się że w tym kraju (jako jednym z ostatnich w azji mniejszej) panuje przyzwolenie na współistnienie różnych wyznań i religii. Ta samo było w Libii zanim nie nastała ta cała popierdolona "rewolucja facebookowa". Wszyscy teraz będą szczęśliwi zwłaszcza kobiety i dzieci bo wejdzie prawo sharitu

Zielak300 - teraz tak z szacunku do ciebie napiszę - nie daj się ogłupiać mediom
Zgłoś
Avatar
niwi83 2012-12-12, 3:40
8 minut i policja na miejscu smieszne . Policja powinna pojawic sie po tym jak kolo barierki demoluje - tak prewencyjnie . Jak by sie pokazali i zrobili kólko to by tamten w ryj nie dostal .
Zgłoś
Avatar
zielak300 2012-12-12, 3:43
Chyba przeceniacie współczesne możliwości militarne ^^ Owszem, broń maszynowa jest celniejsza, rakiety latają dalej, ale teraz, tak samo jak i podczas wcześniejszych konfliktów, najważniejszy jest potencjał ludzki. No chyba, że celem jest destrukcja wszystkiego w około. Jeden gracz polityczny wypierdala nuclear, automatycznie reszta graczy robi to samo no i mamy game over. Ale do tego raczej nie dojdzie. Każdy zdaje sobie sprawę do czego doprowadzi takie ostateczne posunięcie.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2012-12-12, 5:48
O śnieg już spadł w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-12-12, 6:32
Pewnie mieli koszule w kratkę z krótkim rękawem na sobie - frajerstwo studenckie co się najebie jednym piwem a potem marudzi.
W większości takich akcji to zawsze cieńkie pizdy skaczą w kilku.
No i czasem zdarza się to pizdą w dresach.
Ale tak jak mówiłem to studenciaki zawsze szukają pomocy u kolegów.
Zgłoś
Avatar
advisorry 2012-12-12, 6:42
A później mówią że frajer bo na policje zadzwonił. Monitoring dobra sprawa. Uważam że 90% wyznawców "JP" to pierdolona społeczna patologia!
Zgłoś
Avatar
ssiruuvi 2012-12-12, 8:40
rafalaudi1 napisał/a:

Pewnie mieli koszule w kratkę z krótkim rękawem na sobie



ogolnie nie przypierdalam sie ale koszula w kratke z krotkim rekawem to jakis chujowy ciuch? bo sam czasem nosze i nie wiedzialem ze to jakas ujma ;]
Zgłoś
Avatar
Cryan 2012-12-12, 9:39
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
p................a 2012-12-12, 10:17
Zielak ty idioto , nagrałes sie w call of duty, obejrzałes pare razy TVN i tutaj ferment siejesz. Na bank krajom które beda chcialy nas podbic bedzie najbardziej zalezalo na kibolach, bo to przeciez "potencjał ludzki" xD mowi sie kapitał ludzki dałnie. Piszesz o jakichs konfliktach na bliskim wschodzie i wogole a sam pewnie na kebaba rodziców naciągasz. W chuj takich populistów jak ty w zyciu spotkalem i nawet stworzyłem wasz portret psychologiczny wiec pozwól ;

Lamus i tibijczyk do 1 liceum nie wychodzil z domu . w 3 liceum udalo mu sie poderwac desperatke i zaprosic ja na studniowke przez co nabral pewnosci siebie i mu odjebalo. po wyjezdzie na studia poznal nowych ludzi ktorzy nie wiedzieli ze jest dałnem i lamusem wiec stworzyl sobie alter ego. Stał sie kozakiem ogladajacym MMA i wielkim patriota, w przypadku wyjazdu z dziury do wielkiego miasta staje sie równiez fanem lokalnego clubu piłkarskiego. po studiach okazuje sie ze nitk go nie lubi i zostaje tylko z dyplomem. wraca to swojej dziury i pracuje w monopolowym i nadal ma jechane przez patusów.

Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
GreenRed 2012-12-12, 12:20
szkoda typka..mógł się okazać trenerem krav magi to pajace by mieli ciekawe zokończenie wieczoru..i pomyśleć że takie frajerstwo po ulicach popierdala.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2012-12-12, 12:23
Easy chłopaki. Co do Syrii to wiem co nie co, z perspektywy wewnętrznej. Na uczelni znam 23 letniego Syryjczyka Ammara. Spierdolił z Syrii wraz z najbliższą rodziną. 2-3 lata mieszkał w Jordanii i od kilku miechów jest w stanach. Często rozmawiamy o sytuacji w Syrii. Chłopak mówi jasno, Włodek nie pozwoli, aby ta rewolucja się dopełniła. Jakieś dwa tygodnie temu pokazywał mi na facebooku zdjęcie rozbebeszonego ciała które należało do jego brata ciotecznego -.- Oni normalnie takie rzeczy na face'a wrzucają i nie widzą w tym nic złego ^^

pikal

Kapitał ludzki to jak dzisiaj rano na budowę ciśniesz i łapiesz za łopatę.
Zgłoś
Avatar
C................m 2012-12-12, 12:52
gdyby nie stary rynek to by gówno wiedzieli jedyny monitoring w miescie + atrapy pod rondem jagielonów pozdro policja wstyd mieszkać w bydzi nie mówiąc o śródmieściu
Zgłoś
Avatar
M1n1s7eR 2012-12-12, 12:57
jacekmatys napisał/a:

8 minut i policja na miejscu?? To nie może być Polska....a może...Brawo chłopaki! Tępić i pałować skurwysynów (tych co zasłużyli).



A co powiesz o minucie i 10 sekundach?
W 0:55 ładnie nim zamachnął.

Zgłoś
Avatar
adagioo 2012-12-12, 21:59
Mam nadzieję, że jeszcze na komendzie dostali wpierdol.
Zgłoś
Avatar
g................o 2012-12-12, 22:30
Dobrze że czasami można liczyć, że policja zareaguje tak jak powinna. Jaram się w chuj jak widze takie filmiki jak kutasy cwaniaki grupowe są zgarniane z ulicy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie