18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pobicie w klubie Cocomo.
pejot92 • 2014-06-25, 11:49
Przedstawiam krótki filmik, pokazujący w jaki sposób ochrona w klubie cocomo radzi sobie z niesfornymi klientami pewnie im się kasa skończyła

Zasłonięte mordy bo innego nagrania nie mogłem znaleść, można oglądać od 0:15 ale krótkie więc polecam całość.



A ostatni jakim truchcikiem spierdala.

Artykuł znaleziony na stronie NATEMAT niestety nie mogę dodać linku do źródła :S
Zgłoś
Avatar
pejot92 2014-06-25, 14:13
Ta co tam siedzi to raczej nie klientka, w cocomo na wejściu zawsze jest ochroniarz i z nim jakaś raszpla co pieniążki za wejście inkasuje i zaprasza do środka do stolików.
Zgłoś
Avatar
Płyta_Gnojowa 2014-06-25, 14:16 3
jak w każdym klubie
Zgłoś
Avatar
Badderdandem 2014-06-25, 14:22 2
Wykidajlo z psiej dupy. Wydaje mi sie, ze jakiegos mlode siurki przyszly popatrzec na dupy, hajs sie nie zgadzal, wiec gumbas stwierdzil, zasliniajac sie przy tym, ze nie ma wejscia. Goscie cos zasugerowali na temat jego oglady, za co "Gummbe" wytlumaczyl im tak jak potrafi, stajac sie kolejna atrakcja w internecie. Show dla szarej masy, ktora piesci miala zacisniete podczas walki z zatwardzeniem...
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-06-25, 14:33
Ja pierdolę. Ale burdel...
Zgłoś
Avatar
cicik 2014-06-25, 14:37 13
stoisz na bramce, po paru godzinach masz dość słuchania kolejnych kolesi
którzy przy 3 promilach mają sie za królów świata ...
każdy z nich straszy cie swoimi kolesiami, znajomymi, a przy 4 promilach wydaje mu sie ze sam ci wpierdoli mimo ze ledwo stoi na nogach ...
no i czasami leci plomba.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-06-25, 15:03 7
Kiedyś za II WŚ w Generalnej Guberni było hasło "Tylko świnie siedzą w kinie", teraz wypadałoby zmienić na "Tylko homo stoją na bramce w Cocomo"
Zgłoś
Avatar
Badderdandem 2014-06-25, 17:10 8
@ cicik

No to faktycznie tylko Ci pozazdroscic cierpliwosci jak sztukujesz gosci co maja po 3 promile we krwi bo Ci sie nie chce ich gadania sluchac. Ja na bramce sie wlasnie tej cechy nauczylem, zwlaszcza pod kamerami.
Zgłoś
Avatar
krissseksdz 2014-06-25, 17:49
Tomky napisał/a:

do cocomo nie wpuszczają w bluzach



Może to dlatego ich wyjebali ... ?
Zgłoś
Avatar
Lukaszdg 2014-06-25, 18:01 9
Z partyzanta to każdy może przywalić,i do tego najebanym. No ale czego się można spodziewać po cwelu w źle dopasowanym garniturze....
Zgłoś
Avatar
janniezbedny23 2014-06-25, 18:27 1
chujj w dupę i kij w ryj takim pedałom (znam te zachowania) z autopsii
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2014-06-25, 18:56 8
Na bramkach w większości przypadków pracuje banda degeneratów, która czeka na jakikolwiek pretekst żeby się wyżyć i komuś wpierdolić. Potrafią skatować kogoś za to, że jest pijany i przypadkowo na nich wpadnie... dzicz i patologia.

Zresztą jeżeli kolesiowi (kilka postów wyżej) przeszkadza koleś, który ma 3 promile i pierdoli, bo jest pijany to chyba powinien pójść do biedronki na kasę, bo praca na bramce jest tak stresująca i ciężka, że jeszcze wpadnie chłop w depresje. Zamiast wyrzucić z klubu, sprzedają kolesiowi bułe na ryj, albo wyciągają swoje pałki teleskopowe, które są przedłużeniem ich mikroskopijnych chujków.

Oczywiście nie w każdym klubie są tacy goście, ale wyjątki się zdarzają, a właściciele mają to gdzieś.
Zgłoś
Avatar
Badderdandem 2014-06-25, 18:56 1
@up

kanapki pewnie Ci w szkole zabierali....
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2014-06-25, 18:59 5
@up

Gdybyś się uczył tak jak mamusia kazała, nie musiałbyś teraz za grosze na bramkach dorabiać spaślaku.
Zgłoś
Avatar
Badderdandem 2014-06-25, 19:02
@up

Gdybys troche zycia poznal to bys nie musial wylewac zalu w internecie, ze Cie ktos skrzywdzil w klubie i musiales sie za kobieta chowac.

Prosze wybaczyc Mosci Hrabio, ale stan Twoich kieszeni naprawde mnie jebie, a powody dla ktorych stoi sie na bramce moga byc rozne.
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2014-06-25, 19:15 10
Co Ty za głupoty pierdolisz? Przegrzało Ci łysinę?

Badderdandem napisał/a:

[..] a powody dla ktorych stoi sie na bramce moga byc rozne.



Powody dla których stoisz na bramce:
- nie masz żadnego wykształcenia
- nie znalazłeś żadnej inne pracy, bo kto przyjmie gościa bez szkoły
-jesteś łysym i nakoksowanym neandertalczykiem - gratulacje, idealnie pasujesz do tej pracy

... a przy okazji, fajnie jest mieć kobietę, a nie pierwszą łatwiejszą dziewke z parkietu. Pytałeś się jej ilu już takich ja Ty miała, czy może masz taką wielką łapę, że zastępuję Ci ona partnerkę?

Jak już Cie interesuje moje życie, bo swojego nie masz to się przyznam, że raz mnie z klubu wywalili, bo byłem za bardzo pijany. Nikomu nic nie robiłem i nikogo nie zaczepiałem, akurat wychodziłem i wpadłem na ochroniarza, który na moje szczęście nie okazał się jakimś łysym bezmózgiem i wpierdolu za nic nie dostałem, ale zostałem w miarę kulturalnie wyproszony przez drzwi.

Co tam u Twojej pierwszej, łatwiejszej kobiety z parkietu? Pytałeś się jej ilu już takich miała?
Jeżeli ktoś jest debilem i nie radzi sobie z pijaną osobą to niech lepiej zatrudni się do zbierania gruzu z cyganami.
Widziałem raz jak tłuką gościa, bo pierdolił głupoty, ale nic groźnego nie robił i był dwa razy mniejszy od obu gości. Zamiast go wyprowadzić z klubu, najpierw go wykopali, a potem chłopaka tak stłukli pałkami, że musiała przyjechać po niego karetka. Już wole starych dziadków dorabiających do emerytury, bo oni wywalą z kluby i tyle, a młodzi Ci co tak pracy potrzebują to w większości nadpobudliwe zwierzęta, które czekają na jakikolwiek pretekst, żeby się wyżyć.

Tak jak mówiłem, są wyjątki w postaci normalnych i są wyjątki w postaci niewyżytej patologi.
Gdybyś nie miał nic za skórą to byś się nie odezwał, no ale jednak coś tam masz, pochwal się.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie