18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pobicie w klubie Cocomo.
pejot92 • 2014-06-25, 11:49
Przedstawiam krótki filmik, pokazujący w jaki sposób ochrona w klubie cocomo radzi sobie z niesfornymi klientami pewnie im się kasa skończyła

Zasłonięte mordy bo innego nagrania nie mogłem znaleść, można oglądać od 0:15 ale krótkie więc polecam całość.



A ostatni jakim truchcikiem spierdala.

Artykuł znaleziony na stronie NATEMAT niestety nie mogę dodać linku do źródła :S
Zgłoś
Avatar
Badderdandem 2014-06-25, 19:33
@up

Urzekla mnie Twoja historia Mosci Hrabio, wroze Ci sukces w jednym z programow rodem z TVN'u

PS. Co do zwierzat to ladnego masz kota w avatarze

"Powody dla których stoisz na bramce:
- nie masz żadnego wykształcenia
- nie znalazłeś żadnej inne pracy, bo kto przyjmie gościa bez szkoły
-jesteś łysym i nakoksowanym neandertalczykiem - gratulacje, idealnie pasujesz do tej pracy "

Z analiza to Ci jednak kolego nie po drodze.
Zgłoś
Avatar
TarczaKowadło 2014-06-25, 20:00
pierdolona patologia - do gazu i tyle.
Zgłoś
Avatar
janusz2222 2014-06-25, 20:12
Niewinni tam nie chodzą.

Niewinni chodzą do kościoła. Amen.
Zgłoś
Avatar
fdM 2014-06-25, 20:33
Nie no, dać się pobić będąc w przewadze 3v1 to już przesada Chyba, że te strzały ich otrzeźwiły i na zewnątrz bramkarz swoje zebrał Inna sprawa, że strzały trochę z partyzanta poleciały.
Zgłoś
Avatar
janusz2222 2014-06-25, 20:39
fdM napisał/a:

Nie no, dać się pobić będąc w przewadze 3v1 to już przesada Chyba, że te strzały ich otrzeźwiły i na zewnątrz bramkarz swoje zebrał Inna sprawa, że strzały trochę z partyzanta poleciały.



Ta, popatrz jacy tamci pewnie podpici byli, kolesie najzwyklejsi a bramkarz chyba od małego musiał coś zakurwiać jakiś boks, bo inaczej by tam nie stał.

Jakby przyszło co do czego to i 6 niespodziewających się tego by skosił . Pewnie do trzeciego doszło co się dzieje dawno po dostaniu plomby.

Ale jak mówi stare kostarykańskie przysłowie - nec herkules contra plures.

Amen.
Zgłoś
Avatar
klusza 2014-06-25, 20:45
Ło kurwa, tyle komentarzy i jeszcze nikt się nie przyjebał do tego "znaleść" w opisie.
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2014-06-25, 22:00 2
Badderdandem napisał/a:

@up

Urzekla mnie Twoja historia Mosci Hrabio, wroze Ci sukces w jednym z programow rodem z TVN'u

PS. Co do zwierzat to ladnego masz kota w avatarze

"Powody dla których stoisz na bramce:
- nie masz żadnego wykształcenia
- nie znalazłeś żadnej inne pracy, bo kto przyjmie gościa bez szkoły
-jesteś łysym i nakoksowanym neandertalczykiem - gratulacje, idealnie pasujesz do tej pracy "

Z analiza to Ci jednak kolego nie po drodze.


stary jak czytam co ty wypisujesz to mam pewność, że robisz na bramce tylko z tego powodu, że jesteś neandertalczykiem
Zgłoś
Avatar
batiolo 2014-06-26, 0:41
szybki jest skurwiel!
Zgłoś
Avatar
E................1 2014-06-26, 0:57
alpha10 napisał/a:

Zalani nie zalani, jest sprawa za pobicie jak bank. I odszkodowanie od klubu.



Chłopie, poszedł bys się z nimi sądzić? Bys sobie tylko problemów narobił Częste odwiedziny na kwadracie, jeżeli wiesz co mam na mysli. Jeszcze widocznie mało wiesz chociaż jak widze masz 36 lat:)
Zgłoś
Avatar
Badderdandem 2014-06-28, 11:10
Judasz jak juz Ci ojciec pozwoli skorzystac z komputera to wykorzystaj go w bardziej pozytecznym celu. Pewnie jakbys w klubie dostal w zeby, albo ktos by Twoja laske klepal po dupie to bys z placzem do bramkarzy przybiegl, bo Twoje rurki sa za ciasne i nic w nich nie zrobisz. A teraz idz zmyj makijaz, daj buzi staremu i grzecznie wypierdalaj. Dziekuje.
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2014-06-28, 16:55
Badderdandem napisał/a:

Judasz jak juz Ci ojciec pozwoli skorzystac z komputera to wykorzystaj go w bardziej pozytecznym celu. Pewnie jakbys w klubie dostal w zeby, albo ktos by Twoja laske klepal po dupie to bys z placzem do bramkarzy przybiegl, bo Twoje rurki sa za ciasne i nic w nich nie zrobisz. A teraz idz zmyj makijaz, daj buzi staremu i grzecznie wypierdalaj. Dziekuje.


co kurwa, wracają wspomnienia z dzieciństwa?
Zgłoś