18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
PentagramOdDiabła 2024-07-08, 13:25 6
Pfffryk napisał/a:

tak szkoda, sam mam psa i bym deskował tego gościa za takie coś.



Idź se zwal może lepiej.
Zgłoś
Avatar
wuskai 2024-07-08, 13:30
birddog102 napisał/a:

Powodzenia w takiej metodzie wychowania psa, prawdziwy z ciebie behawiorysta



Po części ma rację. Psy to zwierzęta stadne. Hierarchia jest u nich niezwykle ważna. Najlepsze scenariusz jest taki gdy pies widzi w tobie przywódcę stada. Od biedy może być gdy cię traktuje na równi. Ale nigdy nie może dojść do sytuacji gdy to pies rządzi. Dodatkowo nawet najlepiej wychowanemu psu może coś odpierdolić. I wtedy jest bardzo ważne żeby pokazać swoją dominację nad nim.
Zgłoś
Avatar
mar077 2024-07-08, 16:59 2
Olej kundla. Pewnie zasłużył
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-08, 17:07
wuskai napisał/a:

Po części ma rację. Psy to zwierzęta stadne. Hierarchia jest u nich niezwykle ważna. Najlepsze scenariusz jest taki gdy pies widzi w tobie przywódcę stada. Od biedy może być gdy cię traktuje na równi. Ale nigdy nie może dojść do sytuacji gdy to pies rządzi. Dodatkowo nawet najlepiej wychowanemu psu może coś odpierdolić. I wtedy jest bardzo ważne żeby pokazać swoją dominację nad nim.


Zgadzam się, chodziło mi o to że nie trzeba używać bezzasadnej przemocy.
Zgłoś
Avatar
siewie 2024-07-08, 18:21
Widząc takie rzeczy czasem zaluje ze nie jestem świadkiem czegoś takiego od razu by kurwa dostała kopa na ryj i do spania potem bym go huja okradł a znajac życie pewnie bym poszedł dalej widząc co się dzieje
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-08, 19:13 1
Jak mówił popek: Jebać psy na 100%
Zgłoś
Avatar
Cephelion 2024-07-08, 19:32 1
siewie napisał/a:

Widząc takie rzeczy czasem zaluje ze nie jestem świadkiem czegoś takiego od razu by kurwa dostała kopa na ryj i do spania potem bym go huja okradł a znajac życie pewnie bym poszedł dalej widząc co się dzieje



Jebać psy - tylko koty - kurestwo mają we krwi - wiesz na co się piszesz...
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2024-07-08, 19:49
moim zdaniem właściciel też do utylizacji
Zgłoś
Avatar
KewinDeBrujne 2024-07-08, 20:47 2
Dżepetto napisał/a:

Pchlarza Wam szkoda?



Tak. Za to takiej kurwy jak Ty by mi nie było szkoda. Nawet chętnie sam bym Cię okopał śmieciu jebany.
Zgłoś
Avatar
jedrekgow 2024-07-08, 21:02
Dobrze! Chodniki i trawniki w miastach zasrane! Dobrze, niech nap***ala tego kundla!

[ Dodano: 2024-07-08, 21:03 ]
siewie napisał/a:

Widząc takie rzeczy czasem zaluje ze nie jestem świadkiem czegoś takiego od razu by kurwa dostała kopa na ryj i do spania potem bym go huja okradł a znajac życie pewnie bym poszedł dalej widząc co się dzieje



Wstawaj! Zesrałeś się!
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-07-08, 21:33
Dżepetto napisał/a:

Pchlarza Wam szkoda?



Tak, poniewaz pies jest o wiele slabszy od czlowieka. To czlowiek decyduje sie na psa, a nie pies na czlowieka, wiec wypadaloby sie nad nim nie znecac. Nawet od wscieklego burka byle idota potrafi uciec gdy tylko ma kij od szczotki i choc minimum rozumu. A czlowiek... wlasnie widac jakie c**le zyja na tej planecie - czy to na filmiku, czy w komentarzach gdzie sie znalazl wielki obronca praw czlowieka... na sadolu XD
Zgłoś
Avatar
SoHiGH 2024-07-08, 22:15 1
wyjebane w tego kundla
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-07-08, 22:37
Nawet, kurwa, nie odpalam!
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2024-07-08, 22:41
poliqon napisał/a:

dobrze, jebany wszarz tylko pchły rosnosi i sra, a sadolowe płaczki miłośniki pchlarzy łzy będą ronic teraz przez parę miesięcy



Jesteś tak samo pojebany jak twoi starzy
Zgłoś
Avatar
siewie 2024-07-08, 22:49 1
jedrekgow napisał/a:

Dobrze! Chodniki i trawniki w miastach zasrane! Dobrze, niech nap***ala tego kundla!
Wstawaj! Zesrałeś się!



Nic kurwo sam nie potrafisz wymyślić tylko kopiuj wklej, a może wstawaj i spierdalaj cwelu jebany
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie