18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pobili biedronia.
j................1 • 2014-02-20, 21:00
Jak informuje radio TOK FM poseł Twojego Ruchu Robert Biedroń został pobity. Polityk został obrzucony obelgami i dwukrotnie uderzony w twarz.
Do całego zajścia doszło przed domem Biedronia. Jak dowiedziało się Radio TOK FM, poseł Twojego Ruchu usłyszał słowa "Zobacz, to ta parówa".
- Skoro tak się zachowywali, poprosiłem, aby wyszli. Wtedy jeden z nich podniósł rękę, krzyknął "spie...laj cioto" i mnie walnął - mówił Biedroń w rozmowie z TOK FM.
To już kolejna taka sytuacja, kiedy poseł zostaje albo pobity, albo obrzucony obelgami. Państwo - jego zdaniem - tego typu przypadki po prostu lekceważy.

a co bys zrobil ty jakbyś spotkał peda...Biedronia?

fakty.interia.pl/polska/news-robert-biedron-zostal-pobity-dwoch-mezczy...
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-02-20, 23:51 3
Dzięki tej wiadomości będę cały dzień chodził z bananem na ryju! Dzieki
Zgłoś
Avatar
g................1 2014-02-20, 23:55 2
Ściema jak chuj. Ojej obrazili ciotę i teraz będzie materiał do wiadomości na tydzień. Jeszcze niech dorzucą bengowskiego czy jak tam to ma, że Polacy tacy nie tolerancyjni i zaścianek, bo nie akceptują dewiantów.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-02-21, 0:10
Robi sobie PR cioteks po prostu. Nic mu się nie stało ale będzie trąbić i robić z siebie męczennika w walce o socjaldemokrację.
Zgłoś
Avatar
Nihil 2014-02-21, 0:38 1
2 razy po ryju i pobity. Faktycznie ciota. Nie wiem co to ten Biedroń, ale chyba jest coś takiego jak samoobrona. Nie partia, sztuka i prawo. Immunitet ma bo (p)oseł, to mógł wpierdolić i zapewniłby nową aferę medialną dla innych ustaw. Same plusy.
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2014-02-21, 2:07
Nawet nie wiem, kto to jest ,więc pewnie nikt na tyle ważny, żeby w jakikolwiek sposób mnie obchodził :p
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-02-21, 2:50
Biedroń czy nie, urocze jest to, że od jakiegoś czasu wystarczy wrzucić na sadistica jakikolwiek materiał o tym, że gej (bo rzadko słyszę pojazdy na lesbijki) dostał wpierdol albo np został zwyzywany żeby zgarnąć piwka i ucieszyć gimnazjalnych chuliganów
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-02-21, 7:29 1
hahahahahahahahaha "zobacz to ta parowa." hahahahahahahahahahaha kurwa placze. brawo. lac te kurwy. może tak ich się nauczy szacunku do obywateli.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-02-21, 8:59 1
"Takie przypadki się ignoruje." Nie, nie ignoruje się ich, zwyczajnie pedały chciałyby żeby policja porzuciła nagle wszystkie inne sprawy o pobicia, gwałty, kradzieże, morderstwa itd. i skupiła wszystkie swoje siły na znalezieniu dwóch typów którzy pobili pedała.
Zgłoś
Avatar
ryzu 2014-02-21, 12:25
ahahhahahahahhhahahahahahahahhahahaha rasowa ciota ahahahahahahahahaha
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2014-02-21, 15:05
Polska to jednak 3ci swiat.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-02-21, 16:47
haha fajnie, że usunęli ten filmik z aresztowania Biedronia HAHAHA!! Pierdolona moderacja to Homolobby
Zgłoś
Avatar
black88 2014-02-21, 17:18
@up powiedz że Ci się zwyczajnie podoba
Zgłoś
Avatar
p4nk1 2014-02-26, 23:57
Ja bym mu wózkiem widłowym w dupę wjechał.. Chociaż po chwili zastanowienia, to nie wiem czy zrobił bym mu tym krzywdę, czy dobrze... Hmm... Skończmy na pospolitym wpierdol...
Zgłoś