18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Pobili biedronia.
j................1 • 2014-02-20, 21:00
Jak informuje radio TOK FM poseł Twojego Ruchu Robert Biedroń został pobity. Polityk został obrzucony obelgami i dwukrotnie uderzony w twarz.
Do całego zajścia doszło przed domem Biedronia. Jak dowiedziało się Radio TOK FM, poseł Twojego Ruchu usłyszał słowa "Zobacz, to ta parówa".
- Skoro tak się zachowywali, poprosiłem, aby wyszli. Wtedy jeden z nich podniósł rękę, krzyknął "spie...laj cioto" i mnie walnął - mówił Biedroń w rozmowie z TOK FM.
To już kolejna taka sytuacja, kiedy poseł zostaje albo pobity, albo obrzucony obelgami. Państwo - jego zdaniem - tego typu przypadki po prostu lekceważy.

a co bys zrobil ty jakbyś spotkał peda...Biedronia?

fakty.interia.pl/polska/news-robert-biedron-zostal-pobity-dwoch-mezczy...
Zgłoś
Avatar
blezio 2014-02-20, 21:09 42
Nic bym nie zrobił. Gówna nie tykam.
Zgłoś
Avatar
saves 2014-02-20, 21:16 3
Czy byłoby obrazą gdyby powiedzieli "Chuj ci w dupę"?
Zgłoś
Avatar
tracer301 2014-02-20, 21:22 6
@up
Niestety ucieszyłby się
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-02-20, 21:28 5
moim zdaniem to jest ściema. Pewnie sobie to napisał tak z dupy.... żeby pokazać jak to strasznie jest w polsce. Tweety mają lokalizację? trzeba by się włamać i zoabczyć skąd napisał ta wiadomość
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-02-20, 21:33
dupka mu pękła czy co?
Zgłoś
Avatar
qwas253 2014-02-20, 21:42
mam nadzieje ze w końcu go osadza , za atak na policjanta
Zgłoś
Avatar
l................8 2014-02-20, 21:42 32
Przepraszam, ale jaka jest pewność, że powodem ataku na pana Biedronia jest jego orientacja?
Ja jestem w 100% heteroseksualnym mężczyzną a zdarzało mi się odpowiedzieć siłą na nie do końca sprecyzowaną agresje i nigdy nie starałem się szukać w tym logiki wszak żyjemy po części w świecie zwierząt.
Obrzydliwą praktyką usilnie stosowaną przez posła Biedronia jest stawianie wszystkich swoich nieszczęść do rangi homofobii, domyślam się, że chodzi tutaj o zwrócenie na siebie uwagi.
Przypominam, że kiedyś pan poseł Biedroń na portalu społecznościowym oznajmił wszem i wobec, że pobił go homofob, na następny dzień zjawił się bez siniaka albo śladu zadrapania (no, chyba że, ustalimy, że w Polsce szkoli się specjalny oddział do bicia homoseksualistów tak, żeby nie było widać śladów na ciele).
Pan Biedroń również słynie z innych niewybrednych kłamstw np. wtedy kiedy zaatakował policjanta, a kiedy grożono mu wszczęciem postępowania karnego, z nałożonym kołnierzem ortopedycznym poszedł do studia telewizyjnego, by pokazać jak się stał męczennikiem z rąk homofobicznej policji.
Ja osobiście te wszystkie historie pana Biedronia i innych mu podobnych osób związanych z polityką włożył bym miedzy baśnie Andersena, choć porównanie o tyle nie trafne, gdyż z baśni Andersena można było wyciągnąć jakąś wartościową lekcje.
Zgłoś
Avatar
____ 2014-02-20, 22:34 6
policja przyjechała po 7 minutach a gościa już nie było na miejscu zdarzenia, po drugie, tłumaczył się, że do zdarzenia doszło na ulicy a sprawcom powiedział "proszę wyjść" - co jest trochę dziwne... lipna prowokacja, już mógł zgłosić że go grodzka zgwałcił
Zgłoś
Avatar
toka 2014-02-20, 23:15
Ludzie mocniejsze wpierdole dostają i nie płaczą. Jeden strzał na otrzeźwienie może i nie pomoże go wyleczyć, ale zaszkodzić też nie.
Zgłoś
Avatar
lukaszq15 2014-02-20, 23:30 3
dalem piwko po przeczytaniu samego tytulu
Zgłoś
Avatar
Psycholciu 2014-02-20, 23:31
ja bym mu uciał język.
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-02-20, 23:35
I dobrze ze panstwo nic z tym nie robi, bo jak zacznie robic to bedziemy mieli druga ukraine a walczyc przez pedalow nie zamierzam.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-20, 23:36 1
To ta PARÓWA! XD
Zgłoś
Avatar
Saute 2014-02-20, 23:36 11
To nie homofobia. Fobią nazywamy to, czego się boimy. Pedałów się po prostu nie lubi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie