18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Pobity przez policjantów ?
itachi666 • 2013-07-02, 0:03
Pytanie brzmi: kto mówi prawdę? Policja, czy poszkodowany?
Nie chcę brać strony, ale dla mnie jest to oczywiste. Obejrzyjcie i wy.



Nie nagrywałem tego filmu, znalezione na yt: watch?v=bvxxQ_LrDI0
Zgłoś
Avatar
VonHaiPaue 2013-07-02, 0:16 3
itachi666 napisał/a:


Nie nagrywałem tego filmu, znalezione na yt: watch?v=bvxxQ_LrDI0



To dużo zmienia bo chciałem pogratulować tego zaistego nagrania telewizora
Zgłoś
Avatar
itachi666 2013-07-02, 0:22 3
@up wiedziałem że ktoś taki się znajdzie. Niestety, zabezpieczyłem się
Zgłoś
Avatar
kurabezkosci 2013-07-02, 0:27
debile z @up w natarciu ... to nie przejdzie
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-07-02, 1:20 103
Nie pozostaje nic innego jak wyłapać tych skurwysynów pojedyńczo , wywieźć do lasu i napierdolić pałą przez łeb... oczywiśćie po pracy kiedy wrócą ze służby do domu...
Nic prostrzego... widziałem taką akcję .... złapali chuja w klatce schodowej wieczorem (wykręcili żarówki)
, wlazł do klatki i jeden wszedł za nim a drugi wyszedł z piwnicy , momentalnie płócienny worek na łeb od tylca i pałą 3 razy w łeb zarobił zanim upadł i zaczął się drzeć : ratunku biją mnie! (dodam że kumpla w ten sam sposób załatwił co ten pies w reportażu) chłopaki momentalnie się ulotnili , a pies do dzisiaj wracając z pracy wieczorem wchodzi do klatki ostrożnie z latarką w ręku... Puenta jest jedna : jeżeli zostałeś ukarany (pobity) za to czego nie zrobiłeś , masz prawo do zemsty...

A pies to zwykly człowiek zwłaszcza po służbie

P.S nie jestem z generacji JP 100% , poprostu rozróżniam pomiędzy psem a policjantem , niestety tych drugich w dzisiejszych czasach jest już coraz mniej...
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-07-02, 1:27 1
Skurwysyny i tyle.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-07-02, 2:27 13
Niestety takich przypadków jest tysiące, tylko po prostu niektóre sią nagłaśniane. Państwo w państwie, prokurator i sędzia zawsze staną w ich obronie, dlatego nie ma sensu się z nimi procesować dopóki nie ma się na to zbitych dowodów. Tak jak alexandrus napisał nie jestem jpkiem ale prawda jest taka że wiekszość osób pracujących w policji za młodych lat sami byli napierdalani, odpychani przez kolegów czy też trudne dzieciństwo, dlatego muszą się teraz wyżywać na innych. Jebać psy, nie policje, pamiętać.
Zgłoś
Avatar
itachi666 2013-07-02, 2:41 2
Ok dodam jeszcze link do artykułu na stronie TVP, posta edytować już nie mogę:
tvp.pl/wroclaw/aktualnosci/pod-paragrafem/kontrowersyjne-wydarzenia-na...

Cytat:

Mężczyzna był agresywny, policjanci musieli użyć środków przymusu bezpośredniego, zniszczył pomieszczenie. Policja zawiadomiła prokuraturę, a mężczyzna usłyszał zarzuty. Będzie odpowiadał za czynną napaść na funkcjonariuszy, za zniszczenie mienia i za czynny opór - dodaje Paweł Petrykowski.



pogrubiony fragment po prostu zmiótł mnie z krzesła. Widać że kolesia okładali pałkami (podłużne czerwone ślady na jego udzie), i jeszcze on za to beknie. Co jest kurwa? Najgorsze że mieszkam w okolicy, i zadaje sobie pytanie: co jak mi się taki pies służbista trafi ?

Cytat:

Jebać psy, nie policje, pamiętać.

Bardzo mądre słowa, tyle dobrze że mi się jeszcze żaden PIES nie trafił. Słyszę o nich tylko z opowieści, artykułów itd, a mam świadomość tego że tylko niektóre z takich akcji są głośniej komentowane przez media. PANIE PREMIEŻE JAG RZYĆ?
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2013-07-02, 7:15
Mam taki sam telewizor. Piwo leci
Zgłoś
Avatar
tribal216 2013-07-02, 8:40
nawet jeśli byłby agresywny (a pewnie nie był) to środkiem bezpośrednim jest też gaz w ryj i jest spokój, a nie katowanie gościa, który bronił laske. katować to można pedofili, gwałcicieli itp. i jeszcze kurwa zarzuty.....no ja pierdole......
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-07-02, 8:50
JP na 100%
jebać psy
chwdp policji muwie NIE jebać ich
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-07-02, 9:00 7
Następny JP-ekacz....
Powinni napierdalać pałami każdego z zezwoleniem władzy, z "władzą" włącznie.
Policyjny wpierdol dla wszystkich złodziei i lansiarskich lalusiów z firmowymi bluzami. Kiedyś tak cały czas policja załatwiała problemy i był spokój, a teraz w więzieniach jeden z drugim nie dość ze ukradł, zgwałcił i jest odprowadzany do celi delikatnie i żyje jak lord, to jeszcze skargi jebany wypisuje...
Zgłoś
Avatar
bczapel 2013-07-02, 9:10 2
W dresie do klubu? Pan Waliczek miał piękny garnitur na tej imprezie. Selekcja na wejściu była ale przeoczyli.
Zgłoś
Avatar
JądroChaosu 2013-07-02, 9:18 4
Oberwał za twarzowe - zdarza się. Mógł się nie rzucać to pewnie by wrócił szczęśliwie do domku...
Nieraz widziałem akcję jak najebany cwaniak w towarzystwie kumpli czuje się silny i szuka zaczepki u policji a potem skamle że on nie chciał i przeprasza...
Nie, nie jestem policjantem ale pracowałem za barem.
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2013-07-02, 9:20 1
itachi666 napisał/a:

@up wiedziałem że ktoś taki się znajdzie. Niestety, zabezpieczyłem się



Siedzisz w prezerwatywie od rana?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie