18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
darek1234 2023-08-20, 15:05 2
jebacruskiescierwo napisał/a:

to powiedział rudy chuj



Kłamiesz, słowa Tuska były takie:
""Choć mamy swoje poglądy na sytuację w Rosji, chcemy dialogu z Rosją taką, jaką ona jest. Brak dialogu nie służy ani Polsce, ani Rosji. (...)"
Zgłoś
Avatar
kocur 2023-08-20, 16:04 3
darek1234 napisał/a:

A gdzie Siriuz, motylek w dupie, Koniuszko i inni prawdomówni? Komentarza nie będzie, wszak waszą mateczkę chujoroSSję obrażają?



dareczek katamita obrońca gówna banderowskiego.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-20, 21:26 2
darek1234 napisał/a:

A gdzie Siriuz, motylek w dupie, Koniuszko i inni prawdomówni? Komentarza nie będzie, wszak waszą mateczkę chujoroSSję obrażają?



Chyba twoją mateczkę, ja z wami ruskami nie chcę mieć nic do czynienia. Wypad z Polski na swoje osrane zaporoże.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-08-21, 11:44
motylekwbrzuchu napisał/a:

Chyba twoją mateczkę, ja z wami ruskami nie chcę mieć nic do czynienia. Wypad z Polski na swoje osrane zaporoże.



Rzecz tym, żeś sam ruSSek, albo wyborca Konfy, co na jeden chuj wychodzi. Dawaj do mateczki roSSji, tam się żyje, nie?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-21, 12:18
darek1234 napisał/a:

Rzecz tym, żeś sam ruSSek, albo wyborca Konfy, co na jeden chuj wychodzi. Dawaj do mateczki roSSji, tam się żyje, nie?



Ja nie wiem czy ty udajesz downa, czy na serio jesteś upośledzony

Tyle razy ci saszka powtarzałem, że jestem rusofobem. Nie ma dla mnie znaczenia czy to rusek ze wschodniej, czy z zachodniej kacapowni - każdego w piach. A skoro już pierdolisz o partiach politycznych (jak wszystkie sadolowe antypolskie lewaki), to zapamiętaj, ruSSki darku na przyszłość - dla mnie każdy kto się pcha do polityki to z automatu jebana kurwa.
Zgłoś
Avatar
willoo 2023-08-22, 2:06
słaba w te klocki, za nisko gardę trzymała.
Zgłoś