18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Pobory do Ukraińskiej Armii
Muczooo • 2014-08-05, 23:21
Dowiedziałem się dzisiaj w pracy od 43 letniego pracującego ze mną ukrainca w Polsce oczywiście ,że dostał wezwanie do czynnej slużby wojskowej a mianowicie "służbę wojskową w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny".
>
>
>
>
>
>
Dobrze niech zabierają tą tanią siłę roboczą to przynajmniej się miejsca pracy pozwalniają.
Zgłoś
Avatar
t................a 2014-08-06, 16:30
up.
Przynajmniej mamy najmniej muzułmanów.
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2014-08-06, 16:43
Otóż dziś w Warszawie na Żoliborzu o 6 rano zawyły syreny alarmowe, w godzinach popołudniowych zawyły po raz kolejny tylko już w 7 dzielnicach Warszawy, oficjalne stanowisko zarządu miasta ogłosiło że robili test syren alarmowych. Ciekawe dlaczego?
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2014-08-06, 16:59
nikt nie każe się iść bic za banderowców, ale każda wojna zaczynała się jakimś podstępem żeby zamieszać ludziom w głowach - to nie jest tak, że jakiś przywódca od tak sobie wstanie rano i powie - dziś najeżdzamy tych i tych, formować oddziały, jedziemy nad granicę. I prawdopodobnie taka będzie i nasza przyszła wojna - zrobi się jakieś zamieszanie z UA, ktoś, coś, gdzieś powie, zachodnie media podgrzeją atmosferę i wojska okupacyjne wkroczą na granicę - to jeden ze scenariuszy. Zastanawia mnie jednak na ile korporacyjne media przez lata zniszczyły patriotyzm wśród naszych rodaków, obrzydzając poprzez zgniłych polityków miłość tego pokolenia do naszego kraju? Czy wielu z Was, (nas) nie pójdzie na wojnę, bo nie będzie się bić za te świnie z wiejskiej, albo dlatego że tego kraju już nie ma, czy też za "cebulaków"? Wynarodowili nas nie tyle fizycznie co psychologicznie. A w sumie zrobiliśmy i robimy to sami - wystarczy poczytać komentarze na forach, portalach.... Wystarczy spojrzeć na programy telewizyjne, na papkę dla mas która odmóżdża, na lewackie propagandy, na program nauczania itd. To wróży klęskę naszego kraju bez oddania jednego strzału...
Zgłoś
Avatar
suchysbc 2014-08-06, 17:19 2
_Azazel

U mnie w mieście (Słubice, lubuskie) testowanie syren w całym mieście odbywa się co jakiś czas, jest to zwyczajna kontrola sprzętu i ludzi, którzy to obsługują.

Ludzie nie róbmy teraz wielkiego hałasu, że coś się dzieje u nas. Sam mam nadzieję, że nie otrzymam wezwania lub, że dojdzie do czegokolwiek. Jednak nie dajmy się zjeść przez sytuację na wschodzie bo powariujemy wszyscy.
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2014-08-06, 17:26 1
_Azazel napisał/a:

Otóż dziś w Warszawie na Żoliborzu o 6 rano zawyły syreny alarmowe, w godzinach popołudniowych zawyły po raz kolejny tylko już w 7 dzielnicach Warszawy, oficjalne stanowisko zarządu miasta ogłosiło że robili test syren alarmowych. Ciekawe dlaczego?



U mnie w mieście takie testy są kurwa od kilkunastu lat, ciekawe dlaczego?!?!?!?! były pewnie zawsze ale kurwa młody jestem jeszcze
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-08-06, 17:30
Polakom już się nie będzie chciało walczyć w kolejnej wojnie za Europę, tak naprawdę nam nikt nigdy nie pomógł. JA to mam w dupie. Nie będę umierał za kraj który mi zabiera 60% tego co zarabiam i nie daje nic w zamian.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-08-06, 20:15 1
Generalnie olałbym takie wezwanie gdybym dostał je od naszej armii chyba że dotyczyłoby jedynie przeszkolenia. Nie poszedłbym chuj wie gdzie na front ginąć bo banda skurwysynów na czubku nie może się dogadać.
Zgłoś
Avatar
kiraftw 2014-08-06, 21:03
pokoj za wszelka cene do niczego dobrego nie prowadzi, juz to europa przerabiala i to calkiem niedawno, ale jak zwykle ciezko jest wyciagnac wnioski z historii, czy tylko ja widze, ze putinek chce wojny ??
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-08-07, 0:41 2
Ode mnie z roboty właśnie wzięli dwóch znajomych. Jeden 19 lat, drugi chyba 25. Chujki wymyśliły sobie wojnę. Wątpię żeby wrócili, szkoda mi ich..
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-08-07, 2:08 1
Jak Donek z Bronkiem chcą tak bardzo wojować w sprawie Ukrainy to Panie Premierze i Prezydencie- karabin w dłoń i jazda do Doniecka, bo nikt z nas nie chce się mieszać w tę sprawę oprócz was debile.
Zgłoś