18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
InnyName 2018-10-12, 21:19 6
poligon6 napisał/a:

Na motopizdy jest kilka sposobów.

Widzisz taka na horyzoncie, rozpędzony niczym tachion, puszczasz mu sygnał w lewo, zazwyczaj sie kładą po rowach.

Jedziesz, motopizda za tobą, widzisz dziurę w jezdni, zwalniasz tak by motopizda była za toba, na bank nadzieje się na wyrwę w jezdni, zazwyczaj cierpi tylko motorek, sprawdza się gdy duzy ruch z przeciwka.

Jak motopizda stoi w korku i o dziwo nie pcha sie lewą, jak masz diesla możesz go przygazować. Ewentualnie benzyna z nieszczelnym ukladem chłodniczym, lub przeciekiem oleju do systemu spalania.

Otwieranie drzwi od strony kierowcy to juz klasyka.



Po pierwsze. W GTA nie ma dziur.
Po drugie, w GTA nie ma kierunkowskazów
Po trzecie, w GTA nie można nikogo zaczadzić
Po czwartę, otwórz mi drzwi przed mordą w realu, a przyrzekam, że Twoje OC z Golfa2 do 100tys euro nie wystarczy na opłacanie kosztów całkowitych, motocykla, stroju no i lekarza psychologa.



Koleś za dużo grasz w gry, jak ty rowerem kurwa pewnie nie potrafisz jeździć, a wypowiadasz się o zabijaniu motocyklistów.

poligon6 napisał/a:



No niestety motopizdeczki wyskakuja w kaskach i rękawicach, do tego kurtka typu "armor",widać szczeki macie z porcelany, a łapki ze szkła, i boicie sie o swoje kruche ciała.



Motocyklista schodzi z motocykla i idzie najebać kolesiowi, ale on się zamyka szczelnie w aucie bo motocyklista boi sie o kruche ciało.

LOGIKO, KURWA PRZYBĄDŹ, bo ten debil rozpierdala Cię na łopatki.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-10-12, 21:27
InnyName napisał/a:

Widzę, że piszesz to tylko z własnej wyobraźni, otwórz mi proszę przed mordą drzwi w samochodzie, tylko Cię o to proszę. Sprawisz mi nowy motocykl, ciuchy i może uda się naciągnąć koszty z OC twojego zjebanego golfa 2 na tyle aby ubezpieczalnia nie pokrywała dalej kosztów.
Jedyne co to mocny na klawiaturze jesteś. Tylko i wyłącznie to.
Kozak w necie.



Nie misiu jesteś takim samym uzytkownikiem drogi i na jezdni jednopasmowej lewa strona nie pogonisz, zwłaszcza w korku. Nie masz "erki", koguta i musisz sie dostosować. A drzwi moge otworzyć w każdej uzasadnionej sytuacji, np udzielić komuś pomocy na drodze, dziecko dostało padaczki itp. Zapoznaj sie z zasadami ruchu drogowego, kiedy mozesz wyprzedzać i potem pisz swoje głodne kawałki.

Oczywiście drzwi nie otworze zaraz przed toba, ale jak zobaczę że zapierdalssz w korku to masz to jak w banku, przepuszczam tych jadacych na "żółwika" bo wiem jak to jest gotować się w kasku na słońcu.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-10-12, 21:29 4
poligon6 napisał/a:



Nie misiu jesteś takim samym uzytkownikiem drogi i na jezdni jednopasmowej lewa strona nie pogonisz, zwłaszcza w korku. Nie masz "erki", koguta i musisz sie dostosować. A drzwi moge otworzyć w każdej uzasadnionej sytuacji, np udzielić komuś pomocy na drodze, dziecko dostało padaczki itp. Zapoznaj sie z zasadami ruchu drogowego, kiedy mozesz wyprzedzać i potem pisz swoje głodne kawałki.



Drzwi mozesz palancie otworzyć TYLKO I kurwa wyłacznie debilu jak upewnisz się ŻE KURWA MOŻESZ.
Poczytaj prawo idioto. Wracaj do San Andreas, tam jesteś panem

Gówno wiesz, jesteś ciotą i gówno byś zrobił każdemu, menel na bank cie na ulicy popycha i wyładowujesz się w internecie.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-10-12, 21:33
InnyName napisał/a:

Drzwi mozesz palancie otworzyć TYLKO I kurwa wyłacznie debilu jak upewnisz się ŻE KURWA MOŻESZ.
Poczytaj prawo idioto.



Jak zapierdalasz w korku 60-80 na godzine, chuja udowodnisz,, jak jedziesz grzecznie to cię przepuszczę. Tak samo jestem przeciwny karaniu za zdejmowanie kasku na światłach, gdy musisz czekac kilka minut.

InnyName napisał/a:

Gówno wiesz, jesteś ciotą i gówno byś zrobił każdemu, menel na bank cie na ulicy popycha i wyładowujesz się w internecie.



No juz nie napinaj sie motopizdeczko, sami jestescie sobie winni jak pedalarze. To że masz dwa koła zobowiazuje cie do takich samych zasad ruchu drogowego, a jak wchodzę na wasze fora jak jebaliscie przez wiochy 160 na godzine to drzwi sie same otwieraja i nie pierdol że tak nie robiłeś!
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-10-13, 7:37 3
poligon6 napisał/a:



Jak zapierdalasz w korku 60-80 na godzine, chuja udowodnisz,, jak jedziesz grzecznie to cię przepuszczę. Tak samo jestem przeciwny karaniu za zdejmowanie kasku na światłach, gdy musisz czekac kilka minut.

No juz nie napinaj sie motopizdeczko, sami jestescie sobie winni jak pedalarze. To że masz dwa koła zobowiazuje cie do takich samych zasad ruchu drogowego, a jak wchodzę na wasze fora jak jebaliscie przez wiochy 160 na godzine to drzwi sie same otwieraja i nie pierdol że tak nie robiłeś!



Szkoda, że mi komentarze usuwają.
Powtórzę to zatem.

Możesz sobie pierdolić na sadisticu, możesz pierdolić na kwejku, możesz pierdolić na wykopie. Na FB już mniej możesz pierdolić, a w realu dalej musisz siedzieć cicho i trzymać się prawej krawędzi jezdni bo po prostu jesteś ciotą mocna tylko na klawiaturze. A ja? A ja sobie zaraz pojadę do garażu i pojadę wkurwiać takich jak ty.
Specjalne wjadę w środek Gdańska i będę napierdalał kilometry środkiem jezdni w korkach

Jeszcze raz czytam co napisałeś
Tego który jedzie powoli to przepuszczę, ale tego który stoi za mną to zrobię mu na złość
Przyszła już ta logika? Bo w chuj mocno jest tu potrzebna.

14 lat na motocyklu, a nigdy takiego kozaka nie spotkałem w realu, gdzie oni są?
Zgłoś
Avatar
o................e 2018-10-13, 13:54
up
Przyjedż do Sosnowca.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-10-13, 17:05 1
oligoxystre napisał/a:

up
Przyjedż do Sosnowca.


Zwiedziałem cała Europę, w Sosnowcu, Radomiu i na Podlasiu mnie nikt nie zabił, pierdolicie po prostu w internecie bo tyle tylko potraficie.
Zgłoś
Avatar
o................e 2018-10-13, 23:30
Kłamiesz,z Sosnowca żodyn kiblarz nie wraca żywy.
Zgłoś