18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
M4rkOPL 2013-03-19, 21:15 1
@SKINHEAD Remi nic nie wspomniał że jest chuliganem i zapewne zadzwonił by na wsiarzy jeżeli coś by mu się stało ( takie ma prawo ), więc skąd wyciągasz takie durnowate wnioski. Jeżeli ktoś skarży się na naszą "wspaniałą" policje od razu jest bandytą? Kretynizm przemawia przez ciebie.
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-03-19, 23:40
Nie wiem czemu mu przywalił, widać że akcja zaczęła się dużo wcześniej. Nie znam amerykańskich przepisów ale wiem, że tam policja ma większe uprawnienia. Część gamoni nauczyła się swoich praw ale obowiązków już nie. W Polsce też cwaniaczki nagrywają interwencje i jako wielkie jp co to brzydzi się policją biegnie z nagraniem na policję albo do prokuratury. W większości przypadków okazuje się jednak że policjant nie przekroczył uprawnień. Policjant ma prawo wydawać polecenia a jeżeli ktoś się do nich nie stosuje ma prawo użyć siły.
Zgłoś
Avatar
SKINHEAD 2013-03-20, 8:32
M4rkOPL napisał/a:

@SKINHEAD Remi nic nie wspomniał że jest chuliganem i zapewne zadzwonił by na wsiarzy jeżeli coś by mu się stało ( takie ma prawo ), więc skąd wyciągasz takie durnowate wnioski. Jeżeli ktoś skarży się na naszą "wspaniałą" policje od razu jest bandytą? Kretynizm przemawia przez ciebie.



Czy ja napisalem ze jest chuliganem albo bandyta ? Wkurwia mnie wasze gówniarskie podejscie - piszesz o policji wsiarze, a kiedy sa potrzebni to drzesz jape najgłosniej... a powiedz tak przy nich Nie twierdze ze cala policja jest ok, bo sa tez wsrod nich mendy ale nie generalizujmy. Wsrod czarnuchow tez jest duzy odsetek przestepcow ale nie kazdy czarny to bandyta. Czytaj ze zrozumieniem zanim nazwiesz kogos kretynem, bo to wlasnie ten maly kretyn ukryty w tobie to pisze....
P.S celowo napisalem tobie z malej litery aby wyrazic pogarde dla twojej osoby.
Zgłoś