18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-08, 19:52
Zajebiście pomykał, gdyby nie zawalidroga w babskim gównie, pomykałby dalej.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2022-09-08, 20:17
HenrykS. napisał/a:

Zajebiście pomykał, gdyby nie zawalidroga w babskim gównie, pomykałby dalej.


Ci co jada szybciej to świry. ci co wolniej niż ja to zawalidrogi...
Zgłoś
Avatar
35i 2022-09-08, 20:18 2
Nie obliczył gabarytu. Pewnie myślał, że popierdala Seicento. Poza tym, wjechał w dupę, w czym problem?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2022-09-08, 21:27
Rikord widjo! Będziesz na stopchamie!

Zgłoś
Avatar
mit2 2022-09-08, 21:49 12
Kierowcy bmw nawet na torze jeżdżą jak chuje
Zgłoś
Avatar
PepsiQ 2022-09-08, 22:01
Marka zobowiązuje do wypadku
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2022-09-08, 22:02 2
Kierowca BMW (o ile tak można nazwać prowadzącego ten pojazd ) nie przewidział, że ten z hondy wciśnie hamulec tuż przed wyprzedzaniem przez bawarkę.
Na filmie widać zapalające się światła stop tuż przed zderzeniem w hondzie.

HenrykS. napisał/a:

Zajebiście pomykał, gdyby nie zawalidroga w babskim gównie, pomykałby dalej.



To "babskie gówno" zapewne jest szybsze niż jakikolwiek pojazd, którym w życiu jechałeś
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-08, 22:45 3
Barnellini napisał/a:

To "babskie gówno" zapewne jest szybsze niż jakikolwiek pojazd, którym w życiu jechałeś



Trochę się naczekałem, aż ktoś się zesra. Dwiesta kuniuf w serii, wypatroszona podsufitka i wygłuszenia, dolot podróba injen. Kurła jak to idzie, a no i jeszcze klocki, pół ceramika, pól gównolit, nie hamują, ale za to nie brudzą felgi podróba rota. Ale bym takim babskim syfikiem pojeździł w kółko na wstecznym
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-09-08, 23:19
mit2 napisał/a:

Kierowcy bmw nawet na torze jeżdżą jak chuje



bo tylko cipka ich ratuje karyna !! buahahha
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-09-08, 23:54 9
mit2 napisał/a:

Kierowcy bmw nawet na torze jeżdżą jak chuje



Ci co jeżdżą jakimkolwiek BMW albo mają manię wielkości, albo zaburzenia paranoidalne, albo syndrom mesjasza, albo kompleks małego chuja, albo są naćpani, albo najebani, albo znaleźli porzucone E36 z kompletem dokumentów, kluczy, umową in blanco, albo ruchali swoją matkę, robili lachę ojcu, lizali cipe siostrze, robili lachę bratu, albo obciągali swemu psu, albo jebali kozę sąsiada, ssąc przy tym bykowi. Po prostu nikt normalny nie jeździ BMW i nigdy nie spotkałem normalnego kierowcy tejże marki. Jak widzisz kogoś w BMW to ta osoba nigdy nie jest normalna, nawet jak wydaje się w porządku po ponad 15 minutach rozmowy. To jest cieć do utylizacji, najlepiej jednocześnie z jego samochodem. Widzisz kogoś w BMW, to tak jakbyś widział babę z pizdą na wierzchu, albo typa z kutasem na wierzchu - po prostu coś z taką osobą jest nie tak, i trzeba ją omijać szerokim łukiem oraz udawać, że się kogoś takiego nie widzi oraz nie zna.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-09-09, 1:46 3
radek225 napisał/a:

Ci co jeżdżą jakimkolwiek BMW albo mają manię wielkości, albo zaburzenia paranoidalne, albo syndrom mesjasza, albo kompleks małego chuja, albo są naćpani, albo najebani, albo znaleźli porzucone E36 z kompletem dokumentów, kluczy, umową in blanco, albo ruchali swoją matkę, robili lachę ojcu, lizali cipe siostrze, robili lachę bratu, albo obciągali swemu psu, albo jebali kozę sąsiada, ssąc przy tym bykowi. Po prostu nikt normalny nie jeździ BMW i nigdy nie spotkałem normalnego kierowcy tejże marki. Jak widzisz kogoś w BMW to ta osoba nigdy nie jest normalna, nawet jak wydaje się w porządku po ponad 15 minutach rozmowy. To jest cieć do utylizacji, najlepiej jednocześnie z jego samochodem. Widzisz kogoś w BMW, to tak jakbyś widział babę z pizdą na wierzchu, albo typa z kutasem na wierzchu - po prostu coś z taką osobą jest nie tak, i trzeba ją omijać szerokim łukiem oraz udawać, że się kogoś takiego nie widzi oraz nie zna.



A co z kierowcami Mercedesów?
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-09-09, 19:50
VeIture napisał/a:

A co z kierowcami Mercedesów?


Mi się merole, szczególnie te starsze, kojarzą ze złotówami. To chyba mówi wszystko
Zgłoś
Avatar
Tomkov 2022-09-11, 16:01
Ryzyko wliczone w koszta
Zgłoś