18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Atreyu 2013-08-03, 18:20 1
@up - nawet nie zwolnił, ani nie zatrąbił. Przeczytaj uważnie to co cytujesz. Gdyby to zrobił zepsułby dzień ciężko pracującym pasażerom pociągu?
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-08-03, 18:27 3
Tak samo powinni rozjeżdżać bez zastanowienia ludzi samobójców lub tych na przejeździe. "Ni chuja, nie zatrzymię się! Rozkład jazdy ważniejszy."
Raz miałem przypadek, że ekspres przed nami rozjebał jakiś czarny, drogi samochód na przejeździe STRZEŻONYM (aktualnie wtedy uszkodzonym, ale był kurwa znak STOP). Jak mijaliśmy skład tego pociągu to ludzie zmęczeni i wkurwieni - pewnie po pracy. Zatrzymanie składu trwało już dobre 1,5 godziny. A nasz skład jeszcze 10 minut czekał na przejazd. Pasażerowie samochodu zginęli na miejscu (leżały sobie niedaleko dwa worki). Szczątki pojazdu były wszędzie.
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2013-08-03, 18:29 2
Bongman, nic dziwnego ze każdy z Ciebie ciśnie pompę jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem :/ nic o zatrzymywaniu nie pisałem, użycie syreny było uzasadnione, krowy pewnie by spierdoliły i wszyscy byliby zadowoleni. Postaw się w sytuacji rolnika, jakiś tępy huj rozjebał ci 5 krów to na pewno skakałbyś z radości. Poza tym te krowy były luzem puszczone, a nie przywiązane łańcuchem, więc pewnie same tutaj przywędrowały. Nie znam się na cenach bydła ale ten koleś musiał trochę hajsu stracić na tych krowach i pewnie musiał którąś dobić. Myśl chłopie, myśl bo to kurwa nie boli...
Zgłoś
Avatar
MADErrFAKErr 2013-08-03, 18:41
To cygańskie krowy. Przyszły nawpierdalać się tłucznia z nasypu...
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-08-03, 18:42 1
Hahah jakie głupie krowy
A kierowca tez dobry, nie zwolni, nie ominie
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-08-03, 18:49
Nie mógł za bardzo zwolnić, ale mógł trąbić żeby je przepłoszyć, a za pierwszym razem tego nie zrobił chuj jebany i się jeszcze cieszy ze swoim kolegą drugim ułomem.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-08-03, 18:50 3
malinovyNR napisał/a:

nie umiesz czytać ze zrozumieniem :/ nic o zatrzymywaniu nie pisałem


Pisałeś o próbie hamowania. Na jedno wychodzi.
malinovyNR napisał/a:

użycie syreny było uzasadnione, krowy pewnie by spierdoliły i wszyscy byliby zadowoleni.


Nie sądzę żeby syrena coś dała. Krowa nie wie, że wycie syreny pociągu oznacza "spierdalaj z torów bo cię rozjadę" i sam dźwięk też raczej by wrażenia na niej nie zrobił, gdyby tak było to uciekła by na sam dźwięk jadącego pociągu. Ostatnio pod blokiem trąbiłem na kota, który rozłożył się na środku drogi. Olał to. Wycie silnikiem też nic nie dało. Dopiero jak wysiadłem i podszedłem do niego, to uciekł. Zresztą ani ty, ani ja, nie jesteśmy maszynistami i gówno w temacie wiemy.

malinovyNR napisał/a:

Postaw się w sytuacji rolnika, jakiś tępy huj rozjebał ci 5 krów to na pewno skakałbyś z radości. Poza tym te krowy były luzem puszczone, a nie przywiązane łańcuchem, więc pewnie same tutaj przywędrowały.


No to tym bardziej chuj w dupę rolnikowi, który nie wiedział że w okolicy jego pastwiska jest linia kolejowa, albo wiedział, ale nie przewidział, że krowy mogą tam podejść. Płot albo łańcuch, jedno z dwóch, a gość olał. Zresztą rolnikami też nie jesteśmy i też gówno o tym wiemy.
Zgłoś
Avatar
Green ninja 2013-08-03, 18:54 24
to i ja wrzucę coś od siebie,
Było już tutaj wrzucane jako bonus do kompilacji, ale eko obrońcy się burzyli i temat poszedł do kosza, enjoy

@btw Bongman, na tej stronie jest pełno ckliwych "sadystów", najlepiej to pierdol i nie wdawaj się w jałowe dyskusje
np takiego pm'a dostałem od jednego :
Cytat:

jesteś zjebanym idiotą takich jak ty powinni zamykac w zakladach dla niedorozwinietych zjebańców.


Zgłoś
Avatar
zibilp 2013-08-03, 19:07
to już można podpiąć pod ubój rytualny, jeśli maszynistą był źydek?
Zgłoś
Avatar
matye 2013-08-03, 19:10 2
@up ten na filmie to nawet nie sadysta, to po prostu pierdolony idiota. Nic dziwnego, że eko obrońcy się "burzyli".
Zgłoś
Avatar
smaciekpl 2013-08-03, 19:19
Green ninja można prosić o link do filmu?
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2013-08-03, 19:23
Powinni zrobić ogrodzenia, aby krowy nie wychodziły na torowiska. Proste. Ale człowiek 'inteligentnym' się samo zwał, a najgłupsze to zwierze na ziemi.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2013-08-03, 20:16
Zastanawia miej jedno, czy taka rzeź podchodzi pod UBÓJ RYTUALNY,
z jednej strony tak, bo krowa pod pociągiem traci od razu cześć ciała i się wykrwawia, lecz z drugiej strony niektóre dostają strzała od pociągu w łeb (ogłuszane ) i w ułamku sekundy odcinana cześć ciała.
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-08-03, 20:16 1
Cytat:

To jest przerażające ,biedne krowy nie wiedząc co się zaraz stanie stoją sobie na torach i się pasą



Ale burgera to byś opierdolił, co?
Zgłoś
Avatar
majfon 2013-08-03, 20:18 1
Krowa, pies, czy człowiek... a co za różnica? Pociąg i tak nie wyhamuje, więc o co chodzi? Co maszyniści mieli udawać fałszywe przerażenie. Zapewne nie pierwsza krowa, lub człowiek na torach w ich karierze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie