18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pogos 2013-08-03, 21:16
pawelek3224 napisał/a:

To jest przerażające ,biedne krowy nie wiedząc co się zaraz stanie stoją sobie na torach i się pasą ,znowu w tym okropnym incydencie winien jest jedynie człowiek .Pamiętajcie o tym , a może czegoś was to nauczy ....


jebane krowy się na torach pasą a potem torów i podkładów nie ma bo wszystko opierdolą...
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2013-08-04, 0:07
No zajebiście.
Krowy żrą gówno z torów a my później pijemy jogurciki, steki wpierdzielamy.

Nawet te brudasy mają wyjebane na te przytorowe krowy.

Normalnie by hamowanie pociągu było że pasażerom szczęki by się posypały, bo maszyniści by chcieli zamoczyć póki laska ciepla.
Ale skoro krowy żrą ludzką srakę to już nie są atrakcyjne, także wróci taki maszynista do domu, pierdolnie w twarz żonę, ruchnie kozę z "wolnego wybiegu" i postara się zapomnieć.
Echh...
Być muzułmaninem wcale nie jest tak łatwo jak sadolowej braci się wydaje...
Zgłoś
Avatar
xFareNx 2013-08-04, 0:20
Ruskie widać zaczęli filmować z pociągów bo nawet tam boją się piratów
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2013-08-04, 1:52
QKLUX napisał/a:

No zajebiście.
Krowy żrą gówno z torów a my później pijemy jogurciki, steki wpierdzielamy.



Albo mi sie kurwa zdaje, albo krowy są roślinożerne panie 'mondry'.
Zgłoś
Avatar
sizar11 2013-08-04, 2:30 1
Czy ja dobrze słyszę, że w 0.13 mówi "Gimbaza się stała"
Zgłoś
Avatar
carl92 2013-08-04, 12:01
Sami obrońcy zwierząt kurwa. Jak nie pasuje to won z Sadistica.
Zgłoś
Avatar
Trevor81 2013-08-04, 21:42
ale skurwysyństwo :/

wystarczyłoby żeby trąbili non stop i dużo wcześniej bo przecież widzieli że coś na torach stoi...

ale pewnie nie raz ta trasa jezdzili i dobrze wiedzieli ze tam zdarza sie ze krowy podchodza do torów...

i chuj z tego że sie je hamburgery... to jest właśnie człowieczeństwo bo to od nas zależy jak te zwierzęta zginą żebysmy potem mogli je zjeść i dzieki temu przeżyć.

Jak komus sie takie akcje podobaja to jest zwyklym uposledzonym dzieciakiem ze slamsów i mam nadzieje ze takowi skonczą kiedyś dokladnie tak samo jak te krowy.

a tych dwoch pseudo maszynistów ktorym tak wesoło jakbym tam był i mial w reku pistolet to obaj zarobili by po kulce w łeb, a ja poszedłbym siedzieć za to i chuj.
Zgłoś