18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pociąg
uneventful • 2014-02-17, 21:16
- Kiedyś czekając na pociąg złapałem takiego szwędającego się luzem berbecia za kołnierz metr od krawędzi peronu, obok którego przejeżdżał właśnie express. Mamusia była zajęta kawałek dalej rozmową z koleżanką.
Nie powiem, zrobiło mi się trochę gorąco... jakby mały dał się przemielić, to mój pociąg na pewno zaliczyłby spore opóźnienie...



Źródło: komentarz z mistrzów
Zgłoś
Avatar
kamykpro 2014-02-17, 23:26 2
zrobiłbym wszystko by uniemożliwić spóźnienie własnego pociągu
Zgłoś
Avatar
Sokole_Oko 2014-02-17, 23:29
sam se pociąg :p

gimby niepajemaju?
Zgłoś
Avatar
Krzyz 2014-02-17, 23:30 3
za złapanie szwędającego się luzem berbecia za kołnierz metr od krawędzi peronu, obok którego przejeżdżał właśnie express zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
matikk 2014-02-17, 23:36 4
to jeszcze nic , ja jadąc w pociągu tlk w przedziale z mamusią która non stop gadała przez telefon o uboju halal i o tym jakie to zamówienia ma na jakieś śluby, pozostawiła swojego dzieciaka- berbeć , jakies 3 lata ? śmigającego pod nogami i jedzącego flipsy z podłogi przedziału i bawiącego się zakrętką metalową od napoju kubuś , jakież było wielkie moje zdziwienie gdy nagle mały zrobił się purpurowy i matka rzucając telefon wykrzykiwała - nie można Cie zostawić na chwile co Ty szalony jestes !! , i wyciągała biednemu dziecku połkniętą już prawie nakrętke z przełyku !! operacja trwała około minuty podczas płaczu i wierzgania i braku oddechu malca . Wypadki się zdarzają pomyślałem , lecz po dosyć nerwowej akcji dziecko zostało znowu zostawione a super mamusia powróciła do rozmowy telefonicznej , na ziemi znów pojawiła się zakrętka i guess what ? mały brzdąc znów ją połknął ! i tym razem juz tak wesoło nie było bo akcja trwała około 3 minut a dziecko traciło powoli przytomność , dopiero gdy złapała je w okolicy żeber i uciskała nakretka wyleciała . Nie odważyłem się zwrócić tej kobiecie uwagi ale jeśli kiedykolwiek to przeczytasz , a napewno będziesz wiedziała co to za sytuacja , życzę Ci ogromnego murzyńskiego CH**A w mordzie i zebys tak samo sie dławiła jak to dziecko tyle , że Tobie nikt nie bedzie miał ochoty pomoc.
Zgłoś
Avatar
uneventful 2014-02-17, 23:40
matikk napisał/a:

pomyślałem





co jest nie tak?

gender?
Zgłoś
Avatar
matikk 2014-02-17, 23:43 1
jestem Twoją matką
Zgłoś
Avatar
Kiper_lp 2014-02-17, 23:43
up. nic przecież to sadol
Zgłoś
Avatar
4d4m04 2014-02-17, 23:49
@dziuzeppeeeee
napisała źródło małymi literkami... to nie jej historia
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-02-18, 0:17
..pizza italiaaaaaaana!
Zgłoś
Avatar
fyrku 2014-02-18, 1:54
Nie z mistrzów, z JM.

Zgłoś
Avatar
Małolata 2014-02-18, 9:24
fyrku napisał/a:

Nie z mistrzów, z JM.

Obrazek


Jeśli on to wziął z Mistrzów, to jego źródłem są Mistrzowie (też to tam widziałam, a JM nie przeglądam, więc dałabym takie samo źródło jak autor tematu), czy to nie jest logiczne?
Jak bierzesz cytat z książki, to piszesz że to z niej, czy piszesz źródło z którego wziął to jej autor?
Zgłoś