18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Pocisk po youtubepiździe
~Velture • 2017-12-23, 21:31
Ponieważ od jakiegoś czasu robi się wysyp zjebów którzy szukają desperacko uwagi i miłości na YT/pejsach/tłiterach to macie tutaj jak szybko i skutecznie pocisnąć atencyjne kurwy z yt i innych mediów.



(tłumaczenie w spojlerze pod filmem)



ukryta treść

Masz inne filmy. "Mam depresję", "Opowieść o moim samobójstwie".
-To nie może być dobra opowieść o samobójstwie skoro możesz ją opowiedzieć.

Zgłoś
Avatar
Profx5015 2017-12-23, 22:09 2
Najpierw na depresję wszyscy reagowali jak na bycie po prostu przybitym i bagatelizowali to, a teraz dzięki youtube i innym portalom nagle powstała jakaś zjebana moda na bycie w "depresji" i zachowywanie się właśnie jak taka rasowa pizda, której wszyscy mają przyklaskiwać, "bo mam depreche i chce się zabić czaisz".
Zgłoś
Avatar
parolpl 2017-12-24, 0:38 27
@up
Są depresje i są atencyjne kurwy. Większość jest tych drugich (co zresztą zauważyłeś).
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2017-12-24, 0:50
Jebać atencyjne kurwy bejsbolami
Zgłoś
Avatar
mazin 2017-12-24, 5:24
Autorze, zjebałeś tłumaczenie.
...if HE can tell it.
Zgłoś
Avatar
Fragless 2017-12-24, 13:11
Jechać z kurwami. Co odpalam youtube to na głownej jakieś clickbaity i inne podobne gówna. Najbardziej mnie wkurwia, że oni robią na tym gruby hajs.
Zgłoś
Avatar
stefciok 2017-12-25, 2:55 2
Jak ktoś mówi że ma depresję to nie ma depresji.
Zgłoś