18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Sciereczka_z_mikrofibry 2015-03-30, 21:44
terminat04, to stare testy nowych lotów etc normalne ,ze wybicia były za krótkie , teraz są dołki porobione przed wybiciami i profil jest lepszy, dłuższy :p
Zgłoś
Avatar
Potrzymaj_mi_Piwo 2015-03-31, 12:29 1
Ile to razy się człowiek wyglebił jak jeździł na rowerze po lesie
W tedy nie miałem hamulców...
Teraz nie mam roweru
Zgłoś
Avatar
Jaremu 2015-03-31, 13:35 1
Łapcie piwko,
Z ciekawości: gdzie szykujecie sobie tory? Bo też z Płocka jestem, a mam wrażenie, że poznaje tereny na filmiku.
Zgłoś
Avatar
Sciereczka_z_mikrofibry 2015-03-31, 15:52
Jaremu, Napisz na pw, można się zgadac, trochę już jeździmy i jesli zaczynasz to z chęcią pokażemy ci jak się lata w płocku
Zgłoś
Avatar
kothletino 2015-04-01, 3:02 1
Chuja się nauczycie, a wiecie dlaczego? Bo nie macie pokrzyw na poboczu i używacie ochraniaczy! Kiedyś wpadłem w takie kurwy, że gdybym próbował opisać wam ich wielkość to powiedzielibyście, że nawpierdalałem się jakichś kwasów. TaAAAAAAAkie kurwa wielkie były.
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2015-04-01, 3:08
kothletino napisał/a:

Chuja się nauczycie, a wiecie dlaczego? Bo nie macie pokrzyw na poboczu i używacie ochraniaczy! Kiedyś wpadłem w takie kurwy, że gdybym próbował opisać wam ich wielkość to powiedzielibyście, że nawpierdalałem się jakichś kwasów. TaAAAAAAAkie kurwa wielkie były.



No, taaaaaakie wielkie były i jeszcze kurwa większe, też widziałem...
Zgłoś
Avatar
kluch 2015-04-01, 3:45
też skacze ale ostatnio porałem się na dropa ze swoim 100mm i goleń poszłą
Zgłoś
Avatar
Wyborny 2015-04-01, 3:55
I co jestescie z siebie dumni? takie gnoje jak wy nie maja zadnego szacunku dla przyrody. Niszczycie spadniete liscie, pewnie nie jednego niewyrosnietego grzybka rozjechaliscie. I do tego uzywacie wulgarnych slow. Takich typow powinno sie izolowac od spoleczenstwa
Zgłoś
Avatar
toloookon 2015-04-01, 3:56 1
Powodzenia w pasji. Każdą drogę trzeba zacząć pierwszym krokiem, nawet tą najdłuższą.
Zgłoś
Avatar
natking 2015-04-01, 5:47
Aż dziw, że jeszcze nikt nie napisał: sport dla pedałów w rurkach
Zgłoś
Avatar
uho82 2015-04-01, 9:14 1
KotSmierci a czy w Kanadzie trasy tego typu też robili amatorzy? tutaj chłopaki nie wyjebali nie wiadomo jak dużych pieniążków na przygotowanie terenu, użyli wyobraźnię i wykorzystali siłę swoich rąk, co trzeba docenić jeszcze bardziej.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2015-04-01, 9:19
Czekam aż profesjonalnie się rozjebiecie.
Zgłoś
Avatar
Sciereczka_z_mikrofibry 2015-04-01, 9:56 1
Wyborny, Trasy są robione przez nas z tego co leży w pobliżu czytaj drewno i ziemia. Wszystko jest tak zrobione ,ze idealnie zgrywa się z otoczeniem i nie niszczymy dobrych drzew. No i tylko MY SPRZĄTAMY W TAMTYCH MIEJSCACH , więc jak wejdziesz do takiego lasku gdzie są trasy i zobaczysz wykopany śmietnik , posegregowane śmieci i drewno albo brak śmieci to tylko dla tego ,ze ludzie dbają o porządek na traskach
Zgłoś
Avatar
Swir_93 2015-04-01, 11:33
Pamiętam jak za gówniarza dostałem rower jakiegoś składaka więc co trzeba wytestować zebraliśmy się w kilku i mieliśmy taki z 500 metrów z góry po lesie jako niedoświadczony kaskader tak się okrutnie wyjebałem noga zdarta, nos złamany krew wszędzie a jedyne o co się martwiłem to o mój nowy sprzęt i co powiedzą rodzice w domu
Zgłoś
Avatar
brateg 2015-04-01, 11:43
Jaki sprzęt i za ile $?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie