18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jakikolwiek 2013-01-03, 10:52
Okres przed świąteczny...
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-01-03, 11:52 6
Bareja zapewne by się uśmiechnął z politowaniem. Kiedyś w teleekspresie było pismo o takiej treści:

"Urząd uznaje skargę na bezczynność urzędu za bezprzedmiotową, gdyż urząd wstrzymał się od czynności co jest czynnością a nie beczynnością"

Najgorsze jest to że w świetle prawa powyższe zdanie jest prawidłowe. Jak żyć?
Zgłoś
Avatar
l................1 2013-01-03, 12:12 1
Informuje "Gazeta Wyborcza" i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
Skowroniasty 2013-01-03, 12:39 1
Chuj, że gubią paczki, chuj że jest droga w porównaniu do choćby InPostu, ale to jedna z ostatnich spółek w 100% w rękach Państwa. Jeśli jej nie sprzedadzą, to sama zdechnie po demonopolizacji którą przykazała nam Unia. Inne kraje jakoś nie śpieszą się z uśmierceniem tzw. pocztowego operatora narodowego.

Spora część osób uważa, że demonopolizacja rynku pocztowego to coś dobrego. Zanim zaczniemy szumnie bić brawa i cieszyć się z rozpędzenia Poczty Polskiej na 4 wiatry warto zastanowić się nad tym, czy nie przyniesie to odwrotnych korzyści.
Nie chciałbym sie rozpisywać, ale tak po krótce - jak rozjebią Pocztę Polską i wspomniany wyżej InPost przejmie część rynku, to tylko czekać aż zacznie się płacz i lament, że rozdupcono 'dobro narodowe'. A niech jeszcze wejdzie Dojcze Post włączy się do gry.
Zgłoś
Avatar
alanhawk 2013-01-03, 14:28
@up
Poczta Polska nie należy w 100% do rąk państwa...
w ogóle do niej nie nalezy, państwo doplaca Poczcie Polskiej
jak niewiem czegoś w 100% to tego nie pisze...
Zgłoś
Avatar
mateelv 2013-01-03, 15:26 2
im szybciej przepadnie ta nędzna wylęgarnia lewusów, tym lepiej dla wszystkich. nie raz zagubili mi przesyłkę, lecą w chuja z awizami (zostawiają, że niby byli i dzwonili do drzwi a człowiek cały dzień w domu siedzi i czeka na paczkę i nic takiego nie miało miejsca), "gubią" przesyłki oraz zwlekają ze wszystkim co się tylko da. Jak patrzę nawet na babkę w kasie wpisującą w kompa mój druczek do przelewu to mnie krew zalewa. Jeszcze chwila i mam nadzieję, że znikną na zawsze na rzecz kurierów i cała ta banda ludzi po 3 klasach podstawówki znajdzie zatrudnienie gdzieś, gdzie nikomu nie zaszkodzi
Zgłoś
Avatar
P................y 2013-01-03, 15:30 7
alanhawk napisał/a:

@up
Poczta Polska nie należy w 100% do rąk państwa...
w ogóle do niej nie nalezy, państwo doplaca Poczcie Polskiej
jak niewiem czegoś w 100% to tego nie pisze...



Poczta Polska Spółka Akcyjna – jednoosobowa spółka skarbu państwa, zajmująca się świadczeniem usług pocztowych (doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych, druków bezadresowych itp.), usług pieniężnych (wpłaty na rachunki, operacje oszczędnościowo-czekowe itp.), usług bankowych (na rzecz Banku Pocztowego SA), usług ubezpieczeniowych, usług kurierskich (Pocztex).

Założycielem i jedynym akcjonariuszem Spółki jest Skarb Państwa, reprezentowany przez ministra właściwego do spraw łączności – Ministra Administracji i Cyfryzacji.

Poczta Polska S.A. jest 100-proc. udziałowcem Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych[2].

Za ciocią Wiki

"jak niewiem czegoś w 100% to tego nie pisze" alanhawk
Zgłoś
Avatar
alanhawk 2013-01-03, 15:35
to ze cos skopiowałeś z wiki to nie znaczy ze to nadal jest ważne...
Zgłoś
Avatar
wiadro1908 2013-01-03, 15:38
Wiadomości z gazety wyborczej można sobie w dupę wsadzić. żydowski michnik i spółka zazdroszcza tych 350mln złotych.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-01-03, 15:49 1
lukasz50071 napisał/a:

Informuje "Gazeta Wyborcza" i wszystko jasne



No kurwa uwielbiam takich bezmózgów.
Widzisz znaczek po prawej? "PAP"
Pomyśl co on oznacza.
Zgłoś
Avatar
Aguch 2013-01-03, 16:41
co oznacza ??
Zgłoś
Avatar
Nesc 2013-01-03, 17:18
PAP - to polska agencja prasowa, wystarczy wpisać w google
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-01-03, 17:33 1
up
geniusz...
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-01-03, 18:32 1
Mieszkam 100 metrów od poczty i dostałem dzisiaj awizo gdy byłem w domu. Paczka polecona, priorytetowa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie