18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
sadol w czystym wydaniu.
Oczywiście kobieta zginęła, choć nie do końca pewne, bo butów nie widać.



Nie byłem pewien czy koniecznie musi być dział hard.
Zgłoś
Avatar
Jason559 2014-12-01, 8:37 12
Nie musi być hard bo stosunek flaków do filmiku nie przekracza 5%
Zgłoś
Avatar
zip0 2014-12-01, 8:58
Jaki kraj?
Zgłoś
Avatar
Duch 2014-12-01, 9:14 24
zip0 napisał/a:

Jaki kraj?



Indonezja a konkretnie Dżakarta. Kobieta pomagała ofiarom wypadku na 97 kilometrze drogi Cipularang. W wyniku odniesionych ran zmarła natomiast sprawca uciekł z miejsca wypadku i nie został odnaleziony.

ukryta treść
Jakarta - A speeding car hit Fathkun Najib's body when helping the victims of accidents at KM 97 Cipularang. As a result of this accident Najib died, while the driver of the car that hit him escape.


Autor, ja mam za Ciebie robić opis materiału?

źródło
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-12-01, 9:46 5
@up

a po co opis do takiego materiału? Tutaj chodzi o soczystość uderzenia, a nie opisy.
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-12-01, 10:09
mało kogo obchodzą opisy byle by obejrzeć i skrolować dalej
Zgłoś
Avatar
Duch 2014-12-01, 10:29 33
wernetto napisał/a:

@up

a po co opis do takiego materiału? Tutaj chodzi o soczystość uderzenia, a nie opisy.


4.2. Każde zdjęcie lub materiał wideo powinno być poprzedzone tekstem, opisującym jego zawartość. Nie należy używać CAPSLOCKa

Dodatkowo jeżeli masz dostęp do szczegółowego opisu danego wydarzenia powinieneś go umieścić w spojlerze. Mile widziane jest podanie źródła. Opisy ułatwiają pracę administracji i moderatorów. W późniejszym czasie odnalezienie materiału bez charakterystycznego opisu owocuje zaśmiecaniem forum dublami i komentarzami: było, niech to ktoś wyjebie bo było, kurwa ale odkopałeś. Ponadto niektórzy użytkownicy a na pewno Ci bardziej kumaci a nie lemingi piwkujące kotki na głównej i w poczekalni, są ciekawi gdzie dana sytuacja miała miejsce, pomijając fakt, że większość kwiatków pochodzi z Brazylii, Tajlandii, Meksyku czy Indii. Dostosuj się do zasad panujących na forum i nie kozacz bo to w zupełności nie potrzebne. I nie piszę tego żeby Ci dopierdolić tylko informuję Cię jako aktywnego użytkownika dodającego dobre tematy, do których ten jak najbardziej należy.
Zgłoś
Avatar
JackCactus 2014-12-01, 11:51 1
Ktoś na końcu daje okejkę
Zgłoś
Avatar
Vaa 2014-12-01, 11:59 1
"hit him" A ja myślałam, że to baba :o
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2014-12-01, 12:07 7
Duch napisał/a:


Ponadto niektórzy użytkownicy a na pewno Ci bardziej kumaci a nie lemingi (...)



jak mnie wkurwia jak staracie się być tak kulturalni i mili, że piszecie "ci" z wielkiej litery nawet wtedy gdy chodzi o coś zupełnie kurwa innego niż zwrot do adresata!!

a materiał soczysty
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2014-12-01, 12:09
Hm, niby flaki ale aż dziwne żeby z takiego kąta ją zabić... no cóż.
Zgłoś
Avatar
wolek14 2014-12-01, 12:21
Już wiecie po co jest trójkąt i kamizelki ostrzegawcze. Piwo
Zgłoś
Avatar
Handball 2018-10-13, 3:14
Solidnie solidnie. Krew się polała
Zgłoś