18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Takafura 2012-08-18, 10:22
Uaz nie ma hamulców tylko spowalniacze. Ręczny raczej nie utrzymałby takiego klamota przy takim nachyleniu. Nie udało mu się wrócić po śladach - fakt. Ale osłem jest ten parkujący na dole.
Zgłoś
Avatar
baja118 2012-08-18, 10:51
w 00:52 ktoś mnie woła ...
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-08-18, 11:17
W ładzie pewnie miał autocasco
Zgłoś
Avatar
krzos91 2012-08-18, 11:20
Widze koledzy ostro się znają na jeździe terenowej więc komentują..... Nie wiem który z was wpadł na zajebisty pomysł że trzeba było ręczny zaciągnąć... Fakt jest taki że gośc w Uazie nie zredukował w odpowiednim momencie no i jak to się mówi brakło mu pary Drugim błędem było puszczenie samochodu wolno w dół... powinien to zrobić powoli na hamulcu tyle że pewnie nie każdy wie a raczej mało kto wie jak się Uazem jeździ... A napewno już garstka wie jak się ciężko posługuje jego podwieszanymi pedałami sprzęgła i hamulca... W takich przypadkach noga często się ześlizguje z pedału no i zdarzają się takie historie. Warto też dodać że ktoś mądry inaczej postawił tego resoraka na dole wiedząc że kolega offroadowiec bd się bawił w okolicy.. Jak powszechnie wiadomo Uazy robią wokół siebie dużo szumu i zamieszania... Coś o tym wiem ponieważ też jestem szczęśliwym posiadaczem tego rosyjskiego mini czołgu
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-08-18, 13:16
takie rzeczy tylko w Rosji.......
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-08-18, 14:18 1
Nadir1 napisał/a:

no faktycznie zajebisty sprzęt - gaśnie w najważniejszym momencie)



Poczytaj specyfikację, chociażby w kwestii zdolności pokonywania wzniesień, ewentualnie wybierz się na przejażdżkę z jakimś właścicielem ulianowskiej bestii. Powinieneś zmienić zdanie.

Nadir1 napisał/a:

i znowu nie masz racji - kierowca nie zrobił nic i widziałeś jak skończył



Wyjaśnię ci pokrótce istotę powiedzenia "ten się nie myli, kto nic nie robi". Kierowca przede wszystkim spróbował. Podjął wyzwanie. To dało mu sposobność do popełnienia błędu.
My, siedząc wygodnie przed komputerami, nic nie robimy. To strzeże nas przed błędem i dlatego zapewne żaden z nas nie będzie w ciągu najbliższej godziny wyciągał samochodu z jeziora.

Nadir1 napisał/a:

powinien wdepnąć hamulec i spróbować wcześniejszą ścieżką sprowadzić samochód. Dla mnie to zupełnie logiczne i myślę że dla wielu też, a to świadczy o tym że kierowca jest idiotą (osłem).



Nie musi być idiotą. Bardziej prawdopodobne, że spanikował (co wcześniej zasugerowałeś) - ale każdy ma prawo do chwili dezorientacji, zwłaszcza w sytuacji stresowej (jeśli twój samochód zsuwa się do zbiornika wodnego, to zapewne jest sytuacja bardzo stresowa) i nikogo nie czyni to osłem.

Nadir1 napisał/a:

filmik jednak dość dobitnie pokazuje że auto to jednak nie wjedzie praktycznie wszędzie, i że z takim sprzętem wcale nie warto próbować (a przynajmniej z takim kierowcą).
Pozdrawiam.



Zdecyduj się zatem - chodzi o pojazd, czy o kierowcę? Jeśli o pojazd - odsyłam do samego początku bieżącej wypowiedzi. Jeśli natomiast chodzi o kierowcę, nikt nie rodzi się wszechwiedzący, doświadczenie nabywa się z czasem - odsyłam w tej kwestii do wypowiedzi jednego z przedmówców.
krzos91 napisał/a:

Drugim błędem było puszczenie samochodu wolno w dół... powinien to zrobić powoli na hamulcu tyle że pewnie nie każdy wie a raczej mało kto wie jak się Uazem jeździ



Pozdrawiam również.
Zgłoś
Avatar
mik777pl 2012-08-23, 13:06
oj znawcy... przyczynę chcecie poznać? no to zacznijmy od zasilania paliwem tego silniczka wołgi ^^ co tam jest? hem wtrysk? nie gaźnik na zwykłym miedzianym pływaczku. Teraz tak Pan ciśnie pod górkę i wtedy autko podskakuje na samym końcu co się dzieje z pływakiem? szaleje ten sam problem występował np. w suzuki samuraj zmieniłem na 2.0 na pełnym wtrysku od omegi ^^ i tak 80% nie zrozumie ale macie:D
Zgłoś