18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-14, 13:37 180
Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.
Zgłoś
Avatar
r061071 2024-04-14, 13:43 121
Veni_Vidi napisał/a:

Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.



idz pierdol te wypociny na kremlu
Zgłoś
Avatar
Maxilinexis 2024-04-14, 13:49 102
Rudego na taczkę załadować i wywieźć na gnój
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-04-14, 13:49 138
r061071 napisał/a:

idz pierdol te wypociny na kremlu



Nie pisz do mnie ukraiński sługusie
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2024-04-14, 13:49 72
Za chwilę odbędzie się tutaj zlot obrońców volksdojcza tyfuska
Zgłoś
Avatar
Ujpa123 2024-04-14, 13:52
Sadistic przypomina mi trochę unie, tam ogranicza się swobody - tutaj zaczynanie zdania od capslocka (tak mi wygodniej!) zamiast shiftu, tfu na te komunę
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-04-14, 13:54 76
Veni_Vidi napisał/a:

Popieram rolników!
Uważam, że unia europejska powinna być zniszczona.



Unia jako unia, byłaby dobra, ale to co jest obecnie, czyli ZSRE, powinno zostać rozjebane doszczętnie.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-04-14, 13:57 16
Tego ochroniarza można skopać. On nie ma żadnych praw!!
Zgłoś
Avatar
Kristo96 2024-04-14, 13:58 105
Ten ochroniarz jaki zestresowany haha. Jako znawca tematu mam wrażenie że Pan ochroniarz pomieszał kolejność czynności i użył bezpodstawnie środków przymusu bezpośredniego nieadekwatnie do zaistniałej sytuacji. Powinien się przedstawić lub chociaż wydać polecenie danego zachowania zanim dotknął rolnika. Nieprawidłowe wykonanie czynności plus nieadekwatne do sytuacji zastosowanie środka przymusu w postaci gazu oraz panika i chaotyczne działanie jakby terroryste zatrzymywał.
Powinna być rozmowa dyscyplinarna z przełożonym, adnotacja w papierach i skierowanie na kurs doszkalający.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-04-14, 14:00 38
r061071 napisał/a:

idz pierdol te wypociny na kremlu



Kreml akurat ma tylu opłaconych europosłów że nie wiadomo w którą stronę te wypociny pierdolić. Myślisz kto te zielone łady i inne chujstwa wprowadza, sama Europa sobie kłody pod nogi podkłada? Zobacz na "rozwój" gospodarczy głównych państw europejskich. Nie zdziwiłbym się gdyby te wszystkie proekologiczne organizacje miały prawie same rosyjskie przelewy.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-14, 14:01 36
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-04-14, 14:05 3
Sowieckie k@rwy
Zgłoś
Avatar
V................l 2024-04-14, 14:09 35
Wiem jedno że jeśli teraz za czasu przynajmniej mentalnie się nie zsolidaryzujemy z tkanką której na czymś jeszcze zależy (również z tym indywidualnym przypadkiem- tym właśnie przedstawionym na filmie rolnikiem) to bądźcie pewni, biorąc pod uwagę wszystko co się dzieje od plandemii --> bez tej solidarności rząd wydyma nas jak jeszcze nigdy dotąd a rolnicy będą po prostu pierwsi.

Dlatego piszę: pokój temu chlopowi, to jest męska rzecz, by wyznaczać granicę przyzwoitości. Granice tego chłopa zostały przekroczone widocznie co pchnęło go do takiej akcji. Smutne że poniesie za to zapewne niewspółmierne konsekwencje.
Zgłoś
Avatar
modified1 2024-04-14, 14:11 52
Rolnicy są jak Zełeński czy jak mu tam. Jak unia daje to DEJ DEJ DEJ DAJ DAJ DAJ, ale jak chce coś w zamian to JAK TO TAK KURWA PRZECIEŻ MI SIĘ NALEŻY UNIA ZŁA JAK ONA CZEGOŚ MOŻE ŻĄDAĆ. Był węgiel po 3 tysiące to rolnicy zboże techniczne sprzedawali za 1500zł+ i taniej nie chcieli sprzedać gdzie wcześniej za 400-600zł sprzedawali. A teraz hur dur, jebani hipokryci. Jeśli się im nie opłaca zboża uprawiać to przecież można się przerzucić na tytoń, konopie albo warzywa, NO ALE NIE LEPIEJ KURWA NARZEKAĆ, szkoda że jak dotacje i pożyczki w milionach dostawali to wszystko było git. Jebańce co mają 5-10 hektarów i od lat są w stagnacji i zysków nie inwestowali tylko rozpierdalali :]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie