18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Pod okiem eksperta : Bongman
Rad00 • 2013-11-12, 22:01
Zobaczymy czy przyjmie się ta seria. Postaram się obiektywnie opisać dość popularnych użytkowników sadistic.pl.

Pod okiem eksperta : Bongman.

Myślę, że nikomu nie muszę przedstawiać tego człowieka.

Nick : Bongman
Wiek ~~25 lat.
Zawód? Każdy
Miejsce zamieszkania: Holandia, Polska, Rosja, USA, Izrael, Zimbabwe. Okazyjnie w dostosowaniu do wydarzeń: Japonia, Arabia Saudyjska, Chiny oraz Afganistan. Jednym słowem był i mieszkał wszędzie we wszystkim i ze wszystkimi. Przeglądając jego profil możemy stwierdzić, że mieszka jednocześnie w domu, bloku i hotelu.
Poglądy polityczne: niestwierdzone.
Ogólny zarys postaci: Wie wszystko, pracował wszędzie. Uczestniczył w bitwie pod Kurskiem oraz służył w AK. Naoczny świadek wielu wydarzeń historycznych w tym Bitwy pod Grunwaldem, obrad okrągłego stołu, Unii lubelskiej, Upadku muru berlińskiego, zamachu na Kennedyego itd Jest członkiem Parlamentu UE. Obserwował własnymi oczami wszystkie wypadki, był jednym z niewielu osób które równocześnie znajdowały się w budynku WTC, oraz na pokładzie samolotu. Jest członkiem służb specjalnych. Do tego pracował jako śmieciarz, murarz, tynkarz, brukarz, policjant, strażak, lekarz, prawnik i psychiatra. Jest doskonałym mówcą i wyśmienitym satyrykiem.

"Bongman" w mediach:
"Jest jak Jezus 21 wieku" ~ Donald Tusk
"Gdyby nie Bongman, to nie bylibyśmy takim krajem jak aktualnie jesteśmy" ~ Kim Dżong Un
"Jego udział w bitwie to był nasz klucz do zwycięstwa" ·· Witold Kiejstutowicz, dowódca podczas bitwy pod Grunwaldem
"Dziękujemy Bongmanowi, za wsparcie i czynny udział w Operacji Orle Pióro" ~ dowódca płk.Rajmund Andrzejczak
"Chwała stwórcy Bongmanowi!" ~ Bóg

Osiągnięcia:

I Miejsce na Miami Blowjob Championship
I Miejsce na konkursie dowcipu " Czy pustynia, może być jeszcze bardziej sucha?"
I Miejsce na międzynarodowym festiwalu filmów historycznych z filmem pt " Ja i Urlich - Jak krzyżowaliśmy miecze"
I Miejsce na Europejskim konkursie sztuki nowożytnej z obrazem pt " Mycie zlewu w Holandii"


Opinia Eksperta:
Ja jako jeden z użytkowników portalu sadistic.pl jestem dumny z posiadania takiego niesamowitego człowieka jak Bongman. Nie wiem co zrobiłbym bez tych elokwentnych komentarzy, trafnych postów, interesujących opinii. Kiedy razem z rodziną siadamy wieczorem po kolacji przy komputerze rozkoszujemy się działalnością Pana Bongmana.

Dziękujemy, że jesteś!

Na koniec taki mały dowcip:
Jak się zaczynają przepisy w książce kulinarnej Bongmana
.
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
...
..
....Kradniemy dwa jajka

Dziękuję za uwagę!
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2013-11-12, 22:37
BongMana Cisnęli, cisną i będą cisnąć ;P
A to jest nawet dobre
Zgłoś
Avatar
tool006 2013-11-12, 22:37 7
BongMan pierwszy, bo mówcie co chcecie, ale jest ostatnio na "topie". Moim zdaniem pomysł ciekawy, dobra satyra nie jest zła. Całość nie wygląda na próbę obrażenia, albo dojebania, ale cóż są tacy co się do wszystkiego przypierdolą...
Zgłoś
Avatar
czochu 2013-11-12, 22:37 11
Żeście się człowieka uczepili, podczas gdy on wprowadza trochę polotu i finezji na tej stronie. Ja tam wolę suchary Bonga, niż kolejne filmiki z Maxem Kolonko i abstrachujami.
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-11-12, 22:39 8
Banować skurwieli, którzy chcą zabłysnąć chujowymi, oklepanymi wątkami, żeby tylko zgarnąć piwa.
I banować moderatorów, którzy raz wrzucają taki temat na główną, raz suszą, raz usuwają, a wszystko to jeden chłam. W ogóle kurwa wszystkich pobanować!
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-11-12, 22:40 20
Chciałem tylko zaznaczyć, że ostatecznie wszyscy pasażerowie samolotu znaleźli się w WTC
Zgłoś
Avatar
dzikusek21 2013-11-12, 22:40 10
Zagladam na sadistica od bardzo dawna, konto mam od chyba roku, nigdy sie nie udzielam i nie wstawiam wlasnych tematow, ale powiem wam jedno. Z miesiaca na miesiac, na tej stronie jest coraz wieksze gowno, przypominajace kwejki i inne tego poktroju strony, przed ktorymi spie****am jak moge.
"czepiasz sie, to wstaw lepsze"- pier*** sie
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-11-12, 22:40
Ja pierdole zeszło się kilku hejterów i żal im dupsko ściska, że jest sobie taki śmieszny typek co miota sucharem jak niejeden chirurg skalpelem, a nakurwiał nimi dość długo i intensywnie, żeby zdobyć jakieś tam uznanie na forum. Co chwila jeden debil z drugim tylko ten bongman i bongman jakby przynajmnije był jakimś jebanym celebrytą, raz mu pocisnąć i rozbawić tłum - okej każdemu można a nawet trzeba, ale co to kurwa pudelek jest że się tak grzecznie spytam?
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-11-12, 22:42 10
Widać, że gimbaza próbuje coś z siebie pokazać. Śmiecie :C
Tylko Bongmana znacie

To je sadistic. Tu sucharzą Pener z Bongmanem, ja rozsiewam jak syfilis komusze ideologie i lewakuję, Slonx i Peter patriae reprezentują ultraprawicę, Arashel (Ork.Fajny) i SQT trollują wszystkich jak leci, broodwar edukuje debili, Koniec Świata robi butthurty u gimbazy, rusofil walczy z kołtuństwem, Shatter produkuje treści wyśmiewające papjerza JP2, Pan_Gienerał (Stryjek) znów otrzymuje w5, ostatni bul dupi, seattle neonazikuje, Pan_Marszałek chwali, Zarammoth obserwuje, boberę na chacie postuje, a Rageghost niszczy polactwo.

Taka sytuacja.
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-11-12, 22:42 3
Jakim trzeba być jebanym nerdem żeby spędzić choć 3 min. na wymyślaniu charakterystyki o użytkowniku portalu internetowego...
Ale co tam, wystarczy, że w tytule, tekście, tagach znajdzie się BongMan, to piwka murowane, a przecież piwko na sadolu to wyznacznik zajebistości i wysoki status społeczny w gimnazjum
Zgłoś
Avatar
Rad00 2013-11-12, 22:43 7
@allup z wyjątkami

To nie jest jakaś próba przysrania się do Bongmana. Chciałem tylko napisać subObiektywnym okiem jak dla mnie wygląda ten człowiek.

Często zachowuje się jak błazen i jest mało wiarygodny, i on dobrze o tym wie, a ja to tylko spisałem z góry do dołu używając mechanizmu satyry na temat jego osoby.

Także panowie dystansu bo wam żyłka pęknie.

Bongman i widzisz co zrobiłeś? Chyba zmienię tytuł na Sadisticowy Kaczyński, bo dzielisz ludzi

W przyszłym tygodniu opiszę już wspomnianego Angela, bo bardzo się wyrywał.

pozdro i dzięki za zainteresowanie!
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-11-12, 22:45


może Tobie to nie wyjść na dobre

Jak Bongman stwierdzi, że ten temat w jakiś sposób go obraża i poprosi o skasowanie to temat poleci.
Zgłoś
Avatar
NarevKenoki 2013-11-12, 22:45 1
a co na to główny bohater, BongMan? opis trafny?
niech go ktoś przywoła, czy coś
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-11-12, 22:46 1
Rad00 napisał/a:

Pod okiem experta


Taki chuj, jak batorego komin
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-11-12, 22:46 4
Rad00 napisał/a:

Chciałem tylko napisać subObiektywnym okiem jak dla mnie wygląda ten człowiek.



Ależ zrozum do ciężkiej kurwy anielki, że chuj obchodzi jak dla ciebie wygląda ten człowiek. Jego sylwetki nie trzeba nikomu przybliżać, każdy wie że to taki człowiek renesansu i żaden kurwa pajac nie musi się napinać żeby w śmieszny sposób podsumować jego postać.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-11-12, 22:51 5
NarevKenoki napisał/a:

a co na to główny bohater, BongMan? opis trafny?
niech go ktoś przywoła, czy coś


BongMan przyzywam cię
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie