18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Pod okiem eksperta : Bongman
Rad00 • 2013-11-12, 22:01
Zobaczymy czy przyjmie się ta seria. Postaram się obiektywnie opisać dość popularnych użytkowników sadistic.pl.

Pod okiem eksperta : Bongman.

Myślę, że nikomu nie muszę przedstawiać tego człowieka.

Nick : Bongman
Wiek ~~25 lat.
Zawód? Każdy
Miejsce zamieszkania: Holandia, Polska, Rosja, USA, Izrael, Zimbabwe. Okazyjnie w dostosowaniu do wydarzeń: Japonia, Arabia Saudyjska, Chiny oraz Afganistan. Jednym słowem był i mieszkał wszędzie we wszystkim i ze wszystkimi. Przeglądając jego profil możemy stwierdzić, że mieszka jednocześnie w domu, bloku i hotelu.
Poglądy polityczne: niestwierdzone.
Ogólny zarys postaci: Wie wszystko, pracował wszędzie. Uczestniczył w bitwie pod Kurskiem oraz służył w AK. Naoczny świadek wielu wydarzeń historycznych w tym Bitwy pod Grunwaldem, obrad okrągłego stołu, Unii lubelskiej, Upadku muru berlińskiego, zamachu na Kennedyego itd Jest członkiem Parlamentu UE. Obserwował własnymi oczami wszystkie wypadki, był jednym z niewielu osób które równocześnie znajdowały się w budynku WTC, oraz na pokładzie samolotu. Jest członkiem służb specjalnych. Do tego pracował jako śmieciarz, murarz, tynkarz, brukarz, policjant, strażak, lekarz, prawnik i psychiatra. Jest doskonałym mówcą i wyśmienitym satyrykiem.

"Bongman" w mediach:
"Jest jak Jezus 21 wieku" ~ Donald Tusk
"Gdyby nie Bongman, to nie bylibyśmy takim krajem jak aktualnie jesteśmy" ~ Kim Dżong Un
"Jego udział w bitwie to był nasz klucz do zwycięstwa" ·· Witold Kiejstutowicz, dowódca podczas bitwy pod Grunwaldem
"Dziękujemy Bongmanowi, za wsparcie i czynny udział w Operacji Orle Pióro" ~ dowódca płk.Rajmund Andrzejczak
"Chwała stwórcy Bongmanowi!" ~ Bóg

Osiągnięcia:

I Miejsce na Miami Blowjob Championship
I Miejsce na konkursie dowcipu " Czy pustynia, może być jeszcze bardziej sucha?"
I Miejsce na międzynarodowym festiwalu filmów historycznych z filmem pt " Ja i Urlich - Jak krzyżowaliśmy miecze"
I Miejsce na Europejskim konkursie sztuki nowożytnej z obrazem pt " Mycie zlewu w Holandii"


Opinia Eksperta:
Ja jako jeden z użytkowników portalu sadistic.pl jestem dumny z posiadania takiego niesamowitego człowieka jak Bongman. Nie wiem co zrobiłbym bez tych elokwentnych komentarzy, trafnych postów, interesujących opinii. Kiedy razem z rodziną siadamy wieczorem po kolacji przy komputerze rozkoszujemy się działalnością Pana Bongmana.

Dziękujemy, że jesteś!

Na koniec taki mały dowcip:
Jak się zaczynają przepisy w książce kulinarnej Bongmana
.
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
...
..
....Kradniemy dwa jajka

Dziękuję za uwagę!
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-11-12, 22:07 71
odpierdolta się od Bongmana bo to się nudne i oklepane zrobiło
Zgłoś
Avatar
Rad00 2013-11-12, 22:09 535
@up

No i po co ta agresja?? Przepraszam, że Bongman jest pierwszy. Możesz być drugi w serii, ale nie bij.
Zgłoś
Avatar
Mantuanuliupu 2013-11-12, 22:11 17
Kto to jest Bongman??
Zgłoś
Avatar
K................� 2013-11-12, 22:13 158
Angel, twój post niewiele wnosi do tematu, trzymaj się regulaminu.

@Rad00, ja jeszcze słyszałem:

"Kawały BongMana są tak suche, że nawet mi robi się mokro hehehe" ~ Karol Strasburger
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-11-12, 22:16
Słyszałem, że piwa z Sadistica w Chujwiekciejewie na dolary wymieniają. Jak rozumiem autor też czytał?
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-11-12, 22:26 10
Jebany celebryta. Dawaj następnego, może Penera.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-11-12, 22:26 53
76200 napisał/a:

Angel, twój post niewiele wnosi do tematu, trzymaj się regulaminu.



OK trzymam się regulaminu

Zgłoś
Avatar
Sativis 2013-11-12, 22:31 21
Bongman jest moim pasterzem, niczego się nie boje !
Zgłoś
Avatar
pietom 2013-11-12, 22:31 19
Wystarczyło, że w tytule było Bongman i już wiedziałem, że gimbaza próbuje zabłysnąć na głównej. Ani to śmieszne ani na sadistic nie zasługuje.

Nie żebym bronił typa, ale ostatnio zrobiła się moda na "dojeb Bongmanowi"
Zgłoś
Avatar
RaLF91 2013-11-12, 22:33 2
Tanie piwo za BongMana... słabi mnie ten wyścig w zdobywaniu piw :/
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-11-12, 22:35 15
kto następny zboczeńcu, może Mr.Drwalu ?
Zgłoś
Avatar
Vietor 2013-11-12, 22:35 33
Nie wiem czy wiecie, ale sprawiacie Bongusiowi przyjemność pisząc takie bzdury. Chłop sobie teraz siedzi przed kompem, popija browar i ma z was bekę. I chałwa bogu. Mnie on ani ziębi ani grzeje. Czasami pierdoli jak potłuczony, czasami napisze coś bardzo mądrego, czasami przykurwi sucharem a innym razem świetnym żartem. Reasumując:

Odpierdolcie się od niego w końcu.
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-11-12, 22:35 1
Do pewnego momentu nawet dobrze sie czytało , a potem ten tekst bardziej wysusza niż kawały "Sami wiecie kogo"
Zgłoś
Avatar
kietong 2013-11-12, 22:36 11
Fakt, wrzucanie Bongmanowi stało się ostatnio dość modne. Nie ma tu może nic oryginalnego czy wielce odkrywczego, ale fajnie i dowcipnie napisane, bez obrażania. Nie za długie, nie za krótkie. Taki humor mi się podoba, potencjał jest.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie