18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Pod okiem eksperta : Bongman
Rad00 • 2013-11-12, 22:01
Zobaczymy czy przyjmie się ta seria. Postaram się obiektywnie opisać dość popularnych użytkowników sadistic.pl.

Pod okiem eksperta : Bongman.

Myślę, że nikomu nie muszę przedstawiać tego człowieka.

Nick : Bongman
Wiek ~~25 lat.
Zawód? Każdy
Miejsce zamieszkania: Holandia, Polska, Rosja, USA, Izrael, Zimbabwe. Okazyjnie w dostosowaniu do wydarzeń: Japonia, Arabia Saudyjska, Chiny oraz Afganistan. Jednym słowem był i mieszkał wszędzie we wszystkim i ze wszystkimi. Przeglądając jego profil możemy stwierdzić, że mieszka jednocześnie w domu, bloku i hotelu.
Poglądy polityczne: niestwierdzone.
Ogólny zarys postaci: Wie wszystko, pracował wszędzie. Uczestniczył w bitwie pod Kurskiem oraz służył w AK. Naoczny świadek wielu wydarzeń historycznych w tym Bitwy pod Grunwaldem, obrad okrągłego stołu, Unii lubelskiej, Upadku muru berlińskiego, zamachu na Kennedyego itd Jest członkiem Parlamentu UE. Obserwował własnymi oczami wszystkie wypadki, był jednym z niewielu osób które równocześnie znajdowały się w budynku WTC, oraz na pokładzie samolotu. Jest członkiem służb specjalnych. Do tego pracował jako śmieciarz, murarz, tynkarz, brukarz, policjant, strażak, lekarz, prawnik i psychiatra. Jest doskonałym mówcą i wyśmienitym satyrykiem.

"Bongman" w mediach:
"Jest jak Jezus 21 wieku" ~ Donald Tusk
"Gdyby nie Bongman, to nie bylibyśmy takim krajem jak aktualnie jesteśmy" ~ Kim Dżong Un
"Jego udział w bitwie to był nasz klucz do zwycięstwa" ·· Witold Kiejstutowicz, dowódca podczas bitwy pod Grunwaldem
"Dziękujemy Bongmanowi, za wsparcie i czynny udział w Operacji Orle Pióro" ~ dowódca płk.Rajmund Andrzejczak
"Chwała stwórcy Bongmanowi!" ~ Bóg

Osiągnięcia:

I Miejsce na Miami Blowjob Championship
I Miejsce na konkursie dowcipu " Czy pustynia, może być jeszcze bardziej sucha?"
I Miejsce na międzynarodowym festiwalu filmów historycznych z filmem pt " Ja i Urlich - Jak krzyżowaliśmy miecze"
I Miejsce na Europejskim konkursie sztuki nowożytnej z obrazem pt " Mycie zlewu w Holandii"


Opinia Eksperta:
Ja jako jeden z użytkowników portalu sadistic.pl jestem dumny z posiadania takiego niesamowitego człowieka jak Bongman. Nie wiem co zrobiłbym bez tych elokwentnych komentarzy, trafnych postów, interesujących opinii. Kiedy razem z rodziną siadamy wieczorem po kolacji przy komputerze rozkoszujemy się działalnością Pana Bongmana.

Dziękujemy, że jesteś!

Na koniec taki mały dowcip:
Jak się zaczynają przepisy w książce kulinarnej Bongmana
.
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
...
..
....Kradniemy dwa jajka

Dziękuję za uwagę!
Zgłoś
Avatar
sard 2013-11-13, 0:11 1
Jaki portal tacy celebryci...
Zgłoś
Avatar
japkoI 2013-11-13, 0:17 1
Bongman ma niezle jaja, że olewa ten temat. Ja bym tak nie umiał.. Zajebisty dystans do siebie!
Zgłoś
Avatar
sard 2013-11-13, 0:21 1
japkoI napisał/a:

Bongman ma niezle jaja, że olewa ten temat. Ja bym tak nie umiał.. Zajebisty dystans do siebie!


Albo tak ma duży dystans do tego co wrzuca, że odfajczył działy czarne kawały i suchary by do nich nie zaglądać, jak już coś wrzuci?
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-11-13, 0:31 4
Tylko ja przeleciałem wszystkie strony komentarzy, aby sprawdzić co ma BongMan ma do powiedzenia w tym temacie?
Zgłoś
Avatar
ks.Zenon 2013-11-13, 0:36
tylko Ty jesteś taki zjebany hi hi
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-11-13, 0:37 1
Nie, ty jesteś z tej nowej fali gimbuso-mózgow. Co się teraz będziesz chwalić, że nie czytałeś ino sprawdzałeś reakcje Bongusia. Ja pierdolę, to już faktycznie portal dla ułomnych jest.
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2013-11-13, 0:40
Zapomniałeś o Jowiszu i poławianiu krabów.

A pomysł z satyrami bardzo fajny. Żem się uśmiał
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-11-13, 0:42
Mój wyidealizowany obraz sadola właśnie legł w gruzach, teraz widzę że wielu tu jest frustratów cieszących się z każdej okazji dojebania grupowo-anonimowo pojedynczej osobie.
Pozdro poćwicz
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-11-13, 0:42
nie najgorsze, zobaczymy co stworzysz następnym razem
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-11-13, 0:57 3
Zapomniałeś dodać, że jest poławiaczem krabów i zwiedził cały układ słoneczny.
Zgłoś
Avatar
Aney 2013-11-13, 0:58 19

Zgłoś
Avatar
justin_bimber 2013-11-13, 1:20
no ale to jest śmieszne, że gość wymyśla sobie dostosowaną ripostująca historie do opisanej przez kogoś na sadistic jednocześnie bardzo poważnie upierając się przy tym że to jego historia a on to przeżył... nosz kurwa człowiek 24/h online cały czas dowcipy, filmiki, historie - wszystko sprowadza się do jednego - wirtualnych piw..

no kurwa pamiętam sytuacje jak bongman opowiadał jak w technikum był na praktykach w warsztacie samochodywm, a miesiąc póxniej napisał że Nie umie zmienić postojówki w swoim samochodzie, mmusiał pojechać do mechanika i ten mu dopiero pokazał jak - to było nawiązanie że ciężko zmienić dzisaij człowiekowi żarówke w samochodzie bo jest tak skompliowany
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-11-13, 1:30 1
justin_bimber, to jeszcze nic! Ja pisałem kiedyś, że mój stary był w Armii Radzieckiej w Afganistanie, bo spekulował i KGB chciało go przyskrzynić i zapłacił 4000 rubli i dostał Majora
Ech dobre czasy. Panu_Giejnerałowi dupa z bólu pękła, a ostatni do dziś wyje jaki to ja buuu komóch

Pleso93... a Plebso załatwia warny
Zgłoś
Avatar
dzikijednorozec 2013-11-13, 1:38
Aney napisał/a:


Obrazek



Trochę podejrzane. Wyszło mi to samo :/
Zgłoś
Avatar
pat0s18 2013-11-13, 2:11
bardzo fajny, komicznie przedstawiony temat o jednym z charakterystycznych i popularnych użytkowników sadistica. co najważniejsze da sie bez obrażania? jak widać da się piwo dla autora i bongiego, bez którego sadistic nie byłby już takim samym portalem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie